Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
27. čer 2009

jo ten si beztak myslí že po něm jedu 😀 😀 😀

verca777
27. čer 2009

a kdy mame sraz,,sido šla bys???

sido
27. čer 2009

jo a stěma prachama už mě fakt se... dneska jsem četla na albíčkách jak jedna holčina popisovala kolik za co dala při IVF a to ISCI dala kolem tří nebo čtyř tisíc tak to je za jednu věc sakra rozdíl když v Olmíku za to chcou 8000,-

sido
27. čer 2009

jo verčo tentokrát bych šla něco holky psaly že by měl být teď v červenci

verca777
27. čer 2009

no jo ale sido vy mate vyborny spermiograf nebo jak se t oříka,vy to nebudete beztak potřebovat asi,,,ael my třeba jo,,,,a kasa kdy je ten srazik??a kde???

sido
27. čer 2009

to mě sestra upozornila že jak budu dobírat antiko tak se mám objednat a mám přijít i s prašulema protože možná hned začnem stimulovat a Sobek říkal že ten jeden cyklus IVF příjde 15 000,- 😝 takže dovolená v háji

sido
27. čer 2009

někde na stránkách Fertimedu jsem četla že se doplácí léky a to kolem 3000,- hahahahahaha

verca777
27. čer 2009

jo nas to vyšlo na 23 a ted zase tak sem říkala že to mame egypt 😀 😀 😀

verca777
27. čer 2009

no podle toho co si připlaciš že třeba ti icsi,,,neho hašting nebo jak se to jmenu je a tak 😀

kacza.b
27. čer 2009

ahojky kelisky tak jsme se prave vratili s navstev tchyne a moji mamky,udelali jsme si takove navstevni kolecko 🙂

a koukam ze jste se dneska teda pekne rozjely a pisete

volala jsem do bohuminske nemocnice a Holub ma cely vikend sluzbu,takze o zitra navstivim a zeptam se na jeho nazor na hydrolaparku . jestli by tam teda prd zjistili,kdyz uz teda nemam ani vejcovody tak proc se huntovat dalsi narkozou a zasahem do tela 😒

sido
27. čer 2009

no dobře i kdyby jsme icsi nepotřebovali tak to vyjde kolem patnácti určitě

sido
27. čer 2009

ahoj kaczi na jaký je rozdíl mezi hdrolaparkou a normální laparkou?

kasa
27. čer 2009

Ahoj Verčo,srazík prý má být 11.7.,ale to se určitě neúčastním,odjíždíme 11.7. na dovču.Tak snad příště. ☹ .Už se na dovču moc těším.pa

verca777
27. čer 2009

ahoj kačko,,za info nic nedaš,,,no nic holky ja fičim,,dneska si udělame s tatkou pěkny večer papa jo a sido maš poštu 🙂

kacza.b
27. čer 2009

hydro se dela vodou a moc toho nezjisti a normalni je ze ti pekne vidi do briska co tam mas vsecno spatne

kacza.b
27. čer 2009

verco to mas pravdu nic nedam mam to za rohem a zajima me nazor nekoho jineho. protoze to mam ted dostat tak jestli mam jit ci ne....

sido
27. čer 2009

jj verčo tak si to užijte a pozdrav Toma 🙂

sido
27. čer 2009

kaczi jak vodou tu ti napustí prosím tě kde? 😅

kacza.b
27. čer 2009

napusti to nejak pres pipinu 😅

sido
27. čer 2009

aha a to se ti dostane ta voda do břicha tak to by mělo být stejné jako laparka při té zase do tebe pouštějí nějaký plyn či co 😒

verca777
27. čer 2009

sidooo odpověz,,,sem ještě nakoukla 🙂

asmeena
27. čer 2009

kasi: to nevím jestli bude nějaký srazík toho 11.7., protože nikdo se nepřihlásil, že by se účastnil, tak to možná necháme na později. A hlavně, až nebude tolik dovolených. 😉

kasa
27. čer 2009

taky přeji hezký večer.Jdu se věnovat Peťovi než mi uteče. 🙂

kasa
27. čer 2009

Díky za dobrou zprávu Asmenko,já už pak budu pořád v Ostravě,takže budu moci kdykoliv,akorát od 5.9 to bude 10dnů náročnějších na čas to přijede segra s bud.švagrem na dovču do Ovy a budeme zařizovat její svatbu,má ji sice až 1.5.2010 ale jezdí do ČR jednou za 4-5 měsíců.Tak moc času nemají. 🙂Tak paPA PEŤKA

j.cien
27. čer 2009

Ahojky,vy drbete,hura 😀 dokonce Verca zije 😀 😀

Asme myslela jsem na tebe,jestli jsi v Jes.,ze je to tam teda mazec... ☹

Ocko zitra urco soupni foto //,at se pokocham 😉

Keri zas mela poradne nacucle kliste,fujtajbl 😝

Holky v Polance visi nova cedule,ze kdo se leci s neplodnosti a jeste neabsolvoval vstupni pohovor s docentem,tak tak musi ucinit i zpetne!Tak to teda nevim,kdyz tam chodis treba pul roku a vse je vyjasnene..proc jim mas jeste znova platit za ty vstupni kecy....
Pritom ten pohovor byl ve stylu: ptejte....no ptejte.... 😀 😀 pak par prisprostlych vtipku o stouchani atd ...jeho humor mi nevadil,docela jsme se zasmali,takze Verco bud v klidu.
Taky mi rekl,nebojite se ,budeme zdrazovat ...takze Ocko se nedivim,ze chcou za ICsi uz o 2tis vic!!

hnedoocka23
27. čer 2009

holky,jak vidím ty zprávy,tak se mi chce brečet..jak z těch povodní,tak i z Jacksona 😢

hnedoocka23
27. čer 2009

nejhorší je se dívat na ty zoufalé lidičky,to mi rve srdíčko 😔

j.cien
27. čer 2009

jj,je to desne... 😢

Ocko neskocis si na krev drive nez do Polanky?Ja bych uz ficela ke svemu gyndarovi,at mi vezme HCG 🙂 jsem totiz silene nedockava 😅

hnedoocka23
27. čer 2009

J.cien to vydržím 🙂 nějak to už uteče.... 😀 hlavně budu mít radost,když ty čárečky budou jen a jen sílit..furt jsou slabší,ale se nedivím,když jsem teprve 9.den a testuju mamatestem

j.cien
27. čer 2009

Ocko to vis,ze budou silit!Hlavni je,ze uz ted tam jsou!!!
Musi to byt nadhera,videt je tam obe dve!!!ja tohle nikdy nezazila,takze pro mne je to zatim sci-fi 😀 😀

Mozna ti udelal ten Puregon lepsi vajicka a tim i vetsi sanci...kdo vi 🙂 a tys mela ted dlouhy protokol,ze?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru