Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
6. dub 2009

jo k holubovi je to i muj gynekolog taky v bohumine.

tak ahojky a dobre porid.

sido
6. dub 2009

papa verus 😉

zelenka
6. dub 2009

Ahoj holky a kde chcete jít na Mojžíšovou? Já jsem teď chodila na rehabilitace na Fifejdy a ptala jsem se, co musím udělat, abych mohla chodit na Mojžíšovou a řekli mi, že musím donést žádanku, ale musí to být nějaká žádanka káčková, či co. Tak jsem byla nejdříve u svého gynekologa a tam zrovna byla jen sestřička hleděla na mě jak z jara a že si žádanky tisknou na PC a že se mám zeptat ve Fertimedu. Ale tak jsem měla jít až za delší dobu a tak jsem to ještě zkusila u mojí obvodní doktorky, které mi zase tu Mojžíšovou nemůže nepsat z gynekologického hlediska a tak mi aspoň dala prázdnou tu káčkovou žádanku a že to mám ještě jednou zkusit na té gyndě. A vy máte žádanky? A kde jste o ně žádaly 🙂

luciana101
6. dub 2009

caute holky!!cely vikend jsem byla v praci tak jsem nemela cas tady zaskocit.kaczi s tou nemocenskou jsem taky tak dopadla,volala jsem tam a rekli mi ze mi poslali dopis v nem formular od kdy do kdy jsem neschopna a ze jsem ho mela poslat zpet,ale me nic neprislo tak mi ho poslali znovu a potom teprve mi poslali prachy,ale nevidela jsem v tom nejakou logiku.

kacza.b
6. dub 2009

ahojky zelenko a luciano.

zelenko na mojzisovou potrebujes zadanku,ale tim padem ti to asi proplaci pojistovna,ne.

liciano nestras,ja taky zaden dopis s formularem nedostala??? ty jo to je jako maras co se deje to muze vymyslet jen nejaky debil s velky D 😠 a co mame zrat a za co mam platit inkaso to nikoho nezajima,i ti cygani se maji lip,tem to poslou i bez formulare,nebo to vypisou za ne....stejne pulka neumi cist a psat 🙄

zelenka
6. dub 2009

No určitě to pak proplácí pojišťovna, ale bez žádanky mě tam nevezmou. Kdyby to šlo, tak si to i zaplatím...

luciana101
6. dub 2009

tak to mas pravdu, 🙂 prej od noveho roku to tak delaji,ale preci mi to posila zamestnavatel,tak proc s tim delaji takovou vedu,a nebo tam maji bordel!!!!!!!ani mi nemluv o cikanech uz ted mam tlak 220na 180.ve vsem maji vyhody ale kdyz normalni clovek potrebuje pomoc tak se na tebe divaj co vlastne po nich chces.

rona2
autor
6. dub 2009

Hezký den kelišky,teda tady už to zase jede. 😉

rona2
autor
6. dub 2009

Tak jsem vás konečně dočetla a souhlasím s váma.Včera jsem byla u mamky a oni sousedí s těmi tmavými a jak jsem je viděla to byl mazac,chudáci jak nic nemají a jak jsou na tom špatně. 😠

luciana101
6. dub 2009

ahoj roni,jinak holky v lete vas zvu k nam na koupaliste prodavam v pokladne,ale vy to budete mit samozrejmne zdarma!!!!!!!!!!!!!!!!!!protoze setrime penizky na mimi!!!!!!!!!!!! 🙂

luciik
6. dub 2009

Ahoj holky, nějaké novinky? Nemám šanci vás dočíst 😝
Koukám, že je zde spousta nováčku, tak je všechny vítám 😵
Pár dní tady člověk není a ono toto 😀

kacza.b
6. dub 2009

ahojky luciku,pupickujes 😉

ahoj rono

luciik
6. dub 2009

Holky, nevím, jestli tady náhodou Katy nepsala, ale musím vám to zkopírovat. Určiite vzpomínáte na Katy.m, která otěhotněla po IUI, měla velký OHHS a nakonec čekala dvojčátka. Tak tohle jsem těď našla 😢 😢 😢

katy.m:
holky,jdu se tady s Váma rozloučit,protože se tady již neukážu,teda alespoň né nějakou chvíli,než vše přebolí.

Ve středu v noci mě přepadly kontrakce a začala jsem krvácet.Diagnoza v nemocnici byla krutá a jasná.Abort ve 24tt
Prý to již nešlo zachránit. Odvezli mě na porodní sál,kde jsem čekala,až se mi připraví porodní cesty.Bolest to bylo neskutečná,kontrakce jsem měla co 3 min asi 4 hodiny.Díky mému skvělému manželovi,který mě celou tu dobu držel pevně za ruku a celé to prožíval se mnou,jsem to ale zvládla.V sedm hodin ráno mi napíchli epidural a píchli mi plodovou vodu.V 8:54 se narodila holčička ,pak mi opět píchli plodovou vodu a v 8:56 se narodil chlapeček.Byli to velcí bojovníci,ale bohužel svůj boj prohráli,protože ještě neměli plně vyvinuté plícní sklípky,které se vyvinou až 25týdnu.
Zabalili nám je do peřinek a nechali je u nás,dokud jim nedoťukala srdíčka.
Byli nádherní a teď to neskutečně bolí,mám v sobě prázdno

Procházíme si peklem,prý máme vyhledat psychologickou pomoc
holky,jdu se tady s Váma rozloučit,protože se tady již neukážu,teda alespoň né nějakou chvíli,než vše přebolí.

luciik
6. dub 2009

Ahoj Kačko, pupíčkuju, to víš, že jo
Jen nakoukávám a jdu zase na kutě, dnes jsem vstala v devět 😅 to si mi dlouho nestalo
jinak piju to bezkofejnové kafe a je to pěkný hnus 😝 ale musím vydržať 😀

spasinka
6. dub 2009

Ahoj, holky.
Zdravím vás po víkendu a vítám nováčky.
Teď jsem přečetla, co se stalo Katy, tak bulím, život je kurva, a prostě je a je!!!!

rona2
autor
6. dub 2009

Lucíku to je něco hrozného,Katy jsem to přála strašně moc,prošla si tím nejhorším čím mohla a pak to dopadlo takto.Sedím tady a bečím jak želva.Je to kruté a nespravedlivé.

luciik
6. dub 2009

Spasi, to je neuvěřitelné, takové kurvy můžou hulit, chlastat a narodí se jim zdravé dítě a normální člověk, který si to vybojoval a neuvěřitelně se těší, tak toto.......
Je mi z toho do breku 😢

kacza.b
6. dub 2009

luci tak na to nevim ani co napsat,slzy se mi kutaleji po tvari .............

luciik
6. dub 2009

JJ, holky, je to nespravedlivé.........nevím, co k tomu říct.........

rona2
autor
6. dub 2009

Je to tak,děti mají ti co si je ani nezaslouží a takoví kdyby si tím prošli co my tady tak jim to snad ani nevadí.
Zrovna jsem se dověděla,že tady u nás jedna čeká 4 dítě a jsou na tom finančně dost špatně tak by mě zajímalo jak to zvládají,ale takovým se daří.

luciana101
6. dub 2009

zivot je nespravavedlivy hlavne pro hodne lidi!!!!!je mi to moc lito.

rona2
autor
6. dub 2009

Mám kamarádku která teď čeká třetí mimčo,ale vlastně první.O první přišla hned s kraje těh.,druhé přenášela a nakonec porodila mrtvé a teď už jí to snad výjde bez problému,taky si prošla peklem,ale byla silná,já bych to nedala.

michina
6. dub 2009

AHoj holky, jsem tu ted jen na rychlo..
Bože, co to tady čtu o katy.M... ☹ Je mi to strašně líto, tady proste zadna slova nepomůžou.. je to tak nespravedlivý.. ☹ 😖

Ja vám jen chtěla říct, že u mě to to taky vypada tak vselijak... hcg z 66 (pondělí) stouplo jen na 366,1 (pátek), nic moc.. ☹ Už jsem přestala uplne spinit, vcera jsme testovali a čárka je tam stejne tlustá jako ta kontrolní, a silnější než zase minule.. No což, uvidíme, co tam Kája uvidí, či neuvidí.. Jedu na 11,40 a dám vám pak vědět. Tak zatím..

kacza.b
6. dub 2009

michinko drzim pesticky!!! no moc to sice nestouplo,ale hlavne ze to leze nahoru,nekomu to proste stoupa pomaleji!!! a to ma stoupat kazdy den jednou tolik ne tak to by souhlasilo!dneska by mel kaja uz neco videt,tak pfuj,pfuj pro moc stesti.
uz jsem ti to psala,ze vejcovody uz nemas tak to tam byt nemuze!!!

rona2
autor
6. dub 2009

Michinko tak držím pěsti at to výjde.
Michinko pošli mi prosím číslo na tu homeopatii,děkuji.

kacza.b
6. dub 2009

holky tak jsem se na tu socialku dovolala,tak si predstavte ze o me nemocenske za unor a brezen nemaji ani paru 😠 prislo jim jen za 31 ledna 😕

tak mi bude volat co dal,jeste to zkusi vyhledat v jinem programu.

no jestli mi to na mzdovce ........ tak budu hodne zla. a ptala jsem se jich nejmin petkrat jestli je vsechno v poradku.

kacza.b
6. dub 2009

jeeeeeeeeeeeeee zelenka ma fotecku,sikulka.

kacza.b
6. dub 2009

Kelišky tehulky:
☼ rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče a 25. 3. jdeme na další kontrolu
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.jeste kontrola v polance,pak asi uz KO u me gyndarky

Kelišky čekatelky po ET:
☼ michina (Katka) 2xmimoděložní, 1xIVF v 9/2008 Fertimed Polanka, OPU 11.3., ET 13.3. 3 embryjka, KO 30.3. mam tam same trojky
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF, 11.3. kontrola Polanka - 2.balení HA, stimulace cca 2.týden v dubnu
☼ beruska81 (Lucka) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 1.4.kontrola-vyfasovala jsem Synarel a od 1DC začínám se stimulací
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 2xIVF nezdařené, 1xMA, 3/2009 KET - 3.4. - 3 zmrlinky

Kelišky inseminačky:
☼ hnedoocka23 (Petra) 3xIUI 08,1xIVF 08,5.2.09 LAPAROSKOPIE..20.3.IUI Neúspěšná..další mě čeká 15.4.09
☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI (MANŽEL.SPERMIJKY + DÁRCE), 25.2. 2 IUI, ČEKÁME NA VÝSLEDEK
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ asmeena (Verča,29let) 5xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.), 3.4.kontrola před IUI u Holuba (ach jo)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...
☼zelenka IUI 3.4,reinseminace 6.4.
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis Fertimed pohov

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné

rona2
autor
6. dub 2009

TAk to máš úplně to samé co měl můj brácha,ale to ti zadrbali v práci.
Brácha musel znova k doktorce pro lístek,že byl nemocný.

rona2
autor
6. dub 2009

A odnášel to pak na tu socku sám.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru