Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
7. črc 2009

manža mi ještě dneska koupil testíky,tak zítra před odjezdem testnu,at jsem klidnější 😀 dneska testit nebudu,protože dost piji a ted tu tlačím ještě meloun

j.cien
7. črc 2009

jj,Ocicko neboj,vse bude krasne,jak ma!
Hcg ti reknou asi az pak druhy den,ze?Ale podle UZV te urco potesi a uklidni a pak si to uz bude jen a jen uzivat 😉 jsi mlada,zdrava,budes proste paradni tehule 🙂 !

A uplne mam husinu,jak pises o rozplakane tchynce 😉 🙂

michina
7. črc 2009

Ahoj holky, Ocko držím palečky, at vsechno dobře dopadne. To by bylo, aby nebylo!! 😎
Evi a ty se drž zítra ráno, budem na tebe urcite vsechny myslet!

Jinak jsem volala Kajovi, ve Fertasu je ted dovolena, takze se mam stavit k nemu do FUlneku v týdnu od 20.7., domluvíme se na injekce kvuli te endometrioze. Akorat ted jsem dostala MS a dalsi vycházi na dovolenou, takze nevim, kdo mi tu injekci pichne.. nO prinejhorsim posunem lecbu o mesic, vsak uz ted nic neuspecham... Uzs e tesim, az nebudu mit MS, ted jsem dva dny zase trpela, jeste ze vymysleli brufen.

Vsechny vas moc zdravím a omlouvam se, že tu ted moc nechodim, radeji se drzim dal a sem tam vas pak prectu, abych na to nemyslela a zbytecne se nestresovala, kdyz se ted stejne nikam neposunujem.. Ale jinak se mam fajn, ted jsme byli na Pustevnach, chystame tu dovolenou na Korsice... Jen to mimi nam uz chybi, vsude jsou sami rodice nebo tehule (na Pustevnách jsem potkala 4!! a dokonce az na Radhosti!!)..už to obcas pada i na manzu, ale drzime se statečně! 😉

j.cien
7. črc 2009

Ahoj KAci,to je fajn,zes nakoukla a napsala 😉
Takze ted budes mit umely prechod tema injekcema,vyleci se tim endoska a pak hura do dalsiho pokusu?
Preji ti hodne krasnych pohodovych dnu,at to vse zvladnes v klidu a pak se to uz urco povede 😉
Je to tezke,tehule jsou vsude kolem ...k nam do lekarny chodi denne....nic s tim nenadelame....a kolikrat si rikam,proboha,ze TAKOVA muze mit dite/tupa vulgarni blbka napr./...ale tak to je a bude

Michinko hodne stesticka a krasnou dovolenou!

michina
7. črc 2009

JJ,c.cien, jak rikas, tehulky jsou vsude kolem a tak jim to slusi! A deticky taky, na tech Pustevnach byli snad od novorozence v satku, kocarku, po batolata az predskolni deti. Krasa kouakt, jak to rodice ruzne zvladali. 🙂

Kaja planuje lecbu minimálne 4-6 mesicu a hned na to navaze IVF,aby to melo smysl, protože s kazdou dalsi MS zase poroste i endoska.. 😒 Takže to vidím na konec roku, zacátek pristiho, snad, pokud vse dobre pujde. Coz doufam, ž epujde.

Diky za podoru a papa! Kdybyste meli sraz, dej vedet, urcite dorazim! Poslu ti telefon do IP, abys mit reba mohla poslat sms. Díky moc.

katrin111
7. črc 2009

AHOJ HOLKY,SAMIK tedka zvracel.........chudak zas ma kasel............byli jsme aspon 2 hodky venku jen u baraku tak me zas boli hlava z toho vedra............jinak ocko super ze ti to predpovedela

kasa
7. črc 2009

Ahoj holky ,tak jsem právě dorazila domu,jen jsem nakoukla a jdu se na chvilku natáhnout,dát si kavičku,protože jsem totálně z toho sluníčka dneska utahaná.
Evi ftuj,ftuj,ftuj,hodně štěstíčka,a ať vše proběhne zítra v pohodě a už držíš Danečka v náruči.Mamince děkujeme za skvělého rychlého pošťáka dobrých zpráv.
Očko tobě ať taky zítra proběhne vše bez problému.A brzy si už užíváš těhulkování.
Tak krásný zbytek dne všem.Peťka 🙂 🙂 😎 😎 😀 😀 😅 😅 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

hnedoocka23
7. črc 2009

tak mi mamka řekla ještě,že muvila něco o holce a klukovi u mě 😀 😀 😀

katrin111
7. črc 2009

ocko takze ty dvojcatka asi fakt budou 🙂 ted mi psala evicka ze zitra rano v 8 jde na cisar,ze ji spatne zmerili panev takze na danecka je moc uzka tak proto nesestupuje dolu........jirka vlozi zitra fotecky,ma nas moc rada.....

hnedoocka23
7. črc 2009

tak to má super Evka...Danečka bude mít už za pár hodin v náručí...a na fotečky se mooooc těším 😵 😵 😵 😵 😵

hnedoocka23
7. črc 2009

holky přeji Vám hezký večer,já jdu udělat večeři malé,pak ji povléct ..a kukat na pohřeb Michaela jacksona a do postýlky 🙂
zítra dám vědět jak se vrátíme,snad to budou jen ty NEJ zprávičky 🙂 pá

kasa
7. črc 2009

Očko tak to by bylo super ,kdyby měla pravdu,a ty dvojčátka ti vyšly.Držím palečky.
Taky sleduji na BBC pohřeb Jacksona.Už jsem se i trošku vzpamatovala z toho vedra. 🙂 .Tak zatím pa pa Peťka

j.cien
7. črc 2009

Ocicko tak na zitra ti preji jen ty nejlepsi novinky 😉 🙂 a giga HCG!!!

Evicko a tobe preji,at vse probehne bez komplikaci a moc se tesim na prvni foto Danecka i tebe stastne maminky!!!

Holky vsem preji krasnou dobrou noc 😉 mam dnes malinkou depicku z prace..chytly jsme se s kolegyni a je mi z toho nanic.. a tak mam zase litostivou naladu..ale rano moudrejsi vecera,ze jo 😒 🙂

Holky a nase stara garda uz jde nekam k sipku,co?Spasi ani Asmee ani Verca uz skoro nepisou...tak nevim,jestli se nam jeste nejaky srazik vubec povede... 😖 😕

kasa
7. črc 2009

ahojki Cien ,tak já doufám,že byť nejsem ze staré gardy,tak ,že se sraz povede,a ráda Vás poznám všechny osobně.Zatím se moc dobře znám akorát s Romčou,která mě k Vám na stránky dovedla,a které za to děkuji,je super ,když s touto touhou po dětech není člověk sám v tom dlouhém očekávání a na té dlouhé cestě co nás jednou přivede do cíle doufám všechny.A jednou budeme mít každá 2 nebo aspoň 1 broučka doma všichni.
Zítra,hlavně Evičce a Danečkovi hodně štěstí,zdraví a lásky,a hlavně bezproblémovou cestu při prvním společném obětí. 🙂
Očko tobě taky ať to vše dobře dopadne a dvojčátka jsou na cestě. 🙂
Jinak všem dobrou noc,jdu spát,celá ubrečená s obřadu Jaksona,myslím,že to bylo krásné a důstojné rozloučení s takovou hvězdou jakou byl.
Petka

kasa
8. črc 2009

Dobré ráno,a krásný den všem.
Dnes hlavně Evči a Danečkovi.Ať se mu v tom novém světě vždycky líbí a daří a hlavně zdravíčko. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Ať máš Danečku vždycky úsměv na tváří.A mamince děláš jen a jen radost.

kacza.b
8. črc 2009

hezke ranko kelisky

evco tak at uz to mas za sebou a drzis danecka v naruci 😵

ocko at ti dnesni kontrola vyjde na jednicku a HCG mas krasne cisilko 😉

asmeena
8. črc 2009

Ahoj holky, hlásím se po prodlouženém víkendu na Jižní Moravě. Bylo moc super, počasí vyšlo, takže pohodička. Akorát už bych asi nikdy nejela s naším uřvaným psem, dělal jenom ostudu. 😠

Evi: hodně síli a už se těšíme na fotečky tvého broučka.

očko: takže jsem koukla do albíčka a čárečka krásně sílí, to je nádhera.

Cien: a tak co s tím srazíkem??? 😉

kacza.b
8. črc 2009

ahojky asmeen 😵

tak jste byli na jizni morave ju? my se chystame ted o vikendu k babicce do holesova a k tete do horniho nemci. na jizni m orave je moc hezky a i lidi jsou tam mili.

uz vam dosly ty vysldky s imuna?

a copak vam tam ten vas pejsek vyvadel?

katrin111
8. črc 2009

krasne destive ranko kelisky,ja skoro celou noc nespala samik horel pak zvracel blouznil no proste horor!!!ve 4 rano jsem uz varila caj do velke konvice a myla jsem nadobi..........takze takova byla u nas noc...........dneska jedeme do ostravy na to vysetreni srdicka tak zajedeme do meka na to se mooooc tesim........myslim na ocku a hlavne na evicku,dneskem se ji zmeni zivot o 360 stupnu.............BUDE MAMOU!!!!!!

katrin111
8. črc 2009

A JA SI ASPON NA CHVILI ODPOCINU OD PROTIVNEHO NEMOCNEHO SAMIKA,BUDE HO U NAS HLIDAT MAMKA

verca777
8. črc 2009

krasne rano holky 🙂

katrin111
8. črc 2009

ahoj verus

verca777
8. črc 2009

ahoj katrinko,....evičce dnes hodně štěstí,,, 😵 očce taky hodně štěstí,,,marti ale ja dycky nakouknu co noveho,,ja nezapoměla,a těším se na zaří až zase na některou s nas tam narazim,jak budu chodit do polanky,,21 jedu do olmiku k sobkovi,,hubnu,už mam 2 kilča zase dole,,protože jak mě po etě zas e začne stimulka tak at se unesu pak,,doufam že to bude uspěšne,,a že se nam konečně zadaří všem teda

verca777
8. črc 2009

jakto že nehajaš??ja šla spat v devět a jsem ještě v pyžamu,,ale ma čas mam odpoledni,,takže dam kafe a ale mam hlad,,musim jit navštívit ledničku

katrin111
8. črc 2009

tak to jsi sikovna ze hubnes..........jdes do prave ze uz nespis?????

katrin111
8. črc 2009

radabych ale nespala jsem skoro celou noc napsala jsem to proc tak si to precti at to nemusim znova psat a tedka uz to seru za chvili dam sprchu napapkam se a namaluju a pripravim se............

verca777
8. črc 2009

jo tak bych potřebovala tak 55 kilo 😀 😀 říkal kajoš zase že mam redukovat vahu,,to ma beztak ještě od tebe 😀 😀 😀 jo mam odpoledni,,,mam dovču až koncem srpna,,,to se objednam tak akurat do polanky

verca777
8. črc 2009

jojo čtu,,tak to jedete tady do teska do mekače 🙂 taky jsem tam byla ve čtvrtek na zmrzlinu,,

katrin111
8. črc 2009

jjj oni jsou porad jak jebli s tim hubnutim..............tak to mas super ze budes mit tak dlouho dovcu..............

verca777
8. črc 2009

no nic jdu ze sebou taky něco udělat,at se mě lidi nezleknou jak vylezu z baraku 😀 😀 😀 papa a at to dobře dopadne 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru