Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
6. dub 2009

jo asmeen me se to taky porad honi hlavou,jeste jim je zabalili do perinek. je to jak ten nejhorsi sen,ale je to bohuzel skutecnost 😔

asmeena
6. dub 2009

kaczi: byla si dnes v práci?

kacza.b
6. dub 2009

asmeen teprve pujdu na nocni.

kacza.b
6. dub 2009

a ty jsi dneska po inseminaci byla? 😕

asmeena
6. dub 2009

jojo šla jsem, mám toho teď v práci hodně, když je začátek měsíce, všichni potřebují peníze.
To jak to teď funguje třeba na sociálce s těma nemocenskýma, tak mi si dovolit nemůžeme.

kacza.b
6. dub 2009

asmeen ja taky potrebuju penize tak ja se stavim 😀

no ani mi nemluv o te nemocenske 😠 dneska jsem provolala majlant a nic poradneho jsem na socialce nevyridila,nic o me nemocenske nevi,tak musim jit k nam na mzdovku....no bordel na koleckach. uz nemam dva mesice penize a jako dost nam uz chybi a dneska zase prisel sek na inkaso a co jich tam je jinych,fuj.

asi tam v pondeli zajedu,jen me stve ze mam nocni a musim az do karvine tak snad tam nebude moc lkidi,protoze po nocni jsem nevrla a kousu 😠

kacza.b
6. dub 2009

nepojedu v pondeli ale ve stredu pardon,a to jeste nemam po nocni a uz mi hrabe 😀

kacza.b
6. dub 2009

zitra dopoledne musim na DIA tak doufam ze se zbavim toho inzulinu...s tim jako pocitam.

a taky mi nejak blbne telefon tak s nim musim na reklamaci.

tak to pujdu spinkat az odpoledne no snad to vydrzim,nejsem ted zvykla.

kacza.b
6. dub 2009

hooolkyyyy kde jste 😕

asmeena
6. dub 2009

já se jedním očkem koukám na včerejší výměnu manželek. 😉

Stavit se můžeš, ale penízky ti dát nemůžu protože nepobíráš rentu. 😖

evcaa
6. dub 2009

ahoj kocky tak jsem doma z prohlidky por salu jo

jj katrin se nediv ze si te tam nechavaj maj z tebe prachy a ten screening stoji 1400 + cesta olmik tam a zpet a taky kdo by jim dal co 3 tydny penize za utz ja jsem proste odesla na reverz ke svemu gyndari a ten mi udelal utz i screening zadarmo a to holuba tak nasralo ze vypenil a choval se hooooodne neprofesionalne az i ty sestricky kroputily hlavou pi..us jeden plesaty v horalskem dedkovskem svetru 😀 😀 😀 😀

asmeena
6. dub 2009

kaczi: ale kdybych mohla, tak bych ti dala hodně penízků 😉

evi: já jsem trpěla, když mě na pátek objednali k Holubovi, říkala jsem si že to nechám až na pondělí na Jaroše, ale pak jsem nakonec šla.
A přežila jsem to. On moc nemluvil, naštěstí.

evi: co to je por salu jo.

asmeena
6. dub 2009

Teď mě naštval malíř, jak nám ve čtvrtek malovali, tak nám trošku ta malba popraskala, takže to potřebuju opravit. Nejprve malíř volala, že přijede v neděli, potom že nemůže, že přijede dnes a teď mi píše, že přijede až zítra. Tak jsem mu napsala, že neexistuje, že zítra už budu mít položený nový koberec a na ten si to nenechám škrábat.

verca777
6. dub 2009

ahoj,,no tak te katy je mi líto,,,a asmen ty bys nechtěla ty dětatka vidět??????je to hrozne,,,jinak potkala jsem tam katrin,,a viděla jsem její miminko..krasne,,sice to byl takovy fliček ale byl nadhernyy 🙂 a michi seděla asi centak ode mě...ale bylo mi to hloupe ji říct to jsem ja,,a asamozřejmě že ji držím palečky,,,
tak dnešní kontrola nic ultrazvuk v poho,,,těhotna nejsem jen mi vzal krev..ptala jsme se ho pořad,,a on pořad odpovídal,ptala jsem se ho cien i na tu prodlouženou kultivaci,a on mi řek to same,,že od toho tam je on a embriolog...mam za tři měsíce dojit na kontrolu,,no a pak katrin mi to natřel, 😀 ,,,řekl at zhubnu i memu muži to řek,,ale muj muž mu řekl že se stim za 33let smířil 😀 😀 a říkal že mam ted spočnout,,a ja to mam stejně ted v planu,,a říkal že pak zkusime od znova že zase je chytřejší podle toho jak to dopadlo...

asmeena
6. dub 2009

tak věruš, kdy začneme s hubnutím, ráda se k tobě připojím - nechceš chodit na speening? Já jsem na tom nikdy nebyla, ale chtěla bych to zkusit.

verca777
6. dub 2009

jee a mužete mě někdo přehodit do čekatelek na ivf....neumim to jsem na to hlupa 😀 😀 děěkuji někomu předem 🙂

verca777
6. dub 2009

ty jo spining nezvladnu po 8 hodinach na nohou na šichtě,,,,pod pujdeme bud na bazen anebo na tu mojžíšovku,,,co na to říkaš'???

verca777
6. dub 2009

mi by teda vyhovoval ten bazen anebo nějake to cvičení pro obeezní 😀 😀 a ty bys mi verčo dělala jen doprovod 😀 😀 😀 a čekala v kavarně bo ty jsi hubena 😀

asmeena
6. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

asmeena
6. dub 2009

prý hubená, já potřebuju dolů 10kg a byla bych spokojená. Na tu mojžíšku se mi moc nechce, protože to se cvičí 3xdenně nebo minimálně 2x a to bych nezvládla, když už tak ráno vstávám ve 4:30

asmeena
6. dub 2009

verci: je to dle tvých představ ta tabulku? 🙂

verca777
6. dub 2009

🙂 děkuji ale měla si tam nappsat že ivf neuspěšne 🙂

verca777
6. dub 2009

píšu neuspěšne a směju se u toho,,,dneska byl nějaky kajoš divny,,asi sem se ho blbě pořad ptala,,ale jak říkam natřel mi to stim hubnutim 😀 😀

asmeena
6. dub 2009

aha, tak dopíšu

asmeena
6. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

beruska81
6. dub 2009

kaczi prosím tě jaké máš hodnoty cukrovky jestli to není tajné?Mě už to totiž sere chodit na cukrovku co 3 měsíce, sedím tam vždycky jako pipka 2 hodiny, doktor se jenom zeptá jak vám je a zase jdu, chodíš tam taky tak často? 😒

verca777
6. dub 2009

děkuji verrči a ahoj beruško,,ty maš problemy s cukrem no mi to taky každy předpovída le ted sem byla a bylo to asi v poho měala jsem 5 celyc ,,mi to bral z prstu

verca777
6. dub 2009

a už stimuluješ???

verca777
6. dub 2009

🙄 ste tu nebo nee 😅

asmeena
6. dub 2009

já jsem tady

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru