Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
1. dub 2009

Papa a dobrou noc. 😉

kacza.b
2. dub 2009

dobre ranko kelisky. vcera pri nasem slavnostnim otevirani me zacas zlobit konik 😠 tak jsem byla hodne nastvana.

preji vam krasny a uspesny den,ja padim do prace a tesim se 😉

kacza.b
2. dub 2009

Kelišky tehulky:
☼ rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče a 25. 3. jdeme na další kontrolu
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.jeste kontrola v polance,pak asi uz KO u me gyndarky

Kelišky čekatelky po ET:
☼ michina (Katka) 2xmimoděložní, 1xIVF v 9/2008 Fertimed Polanka, OPU 11.3., ET 13.3. 3 embryjka, KO 30.3. mam tam same trojky
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF, 11.3. kontrola Polanka - 2.balení HA, stimulace cca 2.týden v dubnu
☼ beruska81 (Lucka) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 23.3.kontrola k stimulaci na IVF
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 2xIVF nezdařené, 1xMA, 3/2009 KET - 3.4. - 3 zmrlinky

Kelišky inseminačky:
☼ hnedoocka23 (Petra) 3xIUI 08,1xIVF 08,5.2.09 LAPAROSKOPIE..20.3.IUI 5 folíků..tak snad...
☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI (MANŽEL.SPERMIJKY + DÁRCE), 25.2. 2 IUI, ČEKÁME NA VÝSLEDEK
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 2 IUI (s dárcem) 16.3. 3IUI s dárcem,18.3.reinseminace s dárcem.
☼ asmeena (Verča,29let) 5xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.), 3.4.kontrola před IUI u Holuba (ach jo)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis Fertimed pohovor

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné

kacza.b
2. dub 2009

Dne 18.4. od 16 hod. v restauraci Taurus v Ostravě Radvanicích.
Účast přislíbily:
Katrin
Evča
Rona
Michina
Rozinka
Spasinka
Kacza
Asmeen
Sido

Ostatní pokud souhlasí ať se připíšou

verca777
2. dub 2009

dobre rano ,,tak to vypada že denska bude zase krasně ptaci zpivaju jak hlupi 😀 a je tam teplo))kaj ste??se nudim zase a opět stahuji nějake filmy,,to dycky muž mě tady zaukoluje at se nenudim))jinak krvacim 😠
ale to se dalo čekat,,asi zajdu k roně na zahradku na kafe dneska 😀 😀 co na to říkaš???ale ne,,musim dneska uvařit obed na4 sem slibila muži a vychazky mam tak blbě))tak už některa vstante,,protože příští tyden pujdu do rachoty a už se nezasstavím,,,, 🙂

asmeena
2. dub 2009

Dobré ráno,
dnes to vypadá, že bude krásné jarní počasí.
Já zrovna čekám na malíře, mají přijít v 8:00 a začne velká malovací akce. Všechny věci jsem včera nanosila z ložnice, kuchyně, koupelny do obyváku, takže se v něm nedá pořádně hýbat. Ale mně dnes stačí, když budu mít alespoň malé místečko na sezení a ten noťas už se na klín vejde. 😉 - můžu aspoň celý den koníkovat. 😀 když jsem to poslední dobu trošku zanedbávala.

asmeena
2. dub 2009

Teda holky, zase se z vás stávají pravé kelišky. že by to tady ožívalo, ale nevím nevím, jestli se všechny zase rozprchneme do práce a po práci konečně někam do krásné jarní přírody, tak to bude asi stagnovat.

Beruš: teda ten tvůj chlap je borec, hodně omládl. Asi začnu taky ode dneška hubnout, včera jsem chtěla taky začít když bylo toho prvního, ale večer jsem sežrala kus čokolády.

No hned jak budu mít doma uklizeno, tak skočím na rotoped, okouknu i kolo jak je na tom po zimě a začne se s tréningem. Na trenéra nemám - jednak peníze, ale ještě bych se styděla. 😀
Jo, kdyby tady někdo z poruby chtěl chodit se mnou cvičit, tak to bych se přidala, ale sama jsem zhnilá.

Cien: tak to je dobře, že už je Kerinka v pořádku. Nejhorší jsou, ale ty nervy kolem toho, že? No jak s miminkem. Kdo nemá psa, tak tomu nemůže rozumnět.

verca777
2. dub 2009

ahoj verčo,,ja budu klidně chodit s tebou cvičit 😀 😀 mohli by sme jit ina bazen)))

asmeena
2. dub 2009

tak jo verci. Můžeme se domluvit. Sice bazén moc nemusím, ale když to budeme dělat pro lepší postavu a tím možná i pro miminko, tak proč né. 😉

verlis
2. dub 2009

Ahojky holky, tak hlasim zazitky z prvniho vysetreni, dneska me poslali na oGTT - glukozovy tolerancni test , tyka se to toho jestli nemam problem s cukrem, protoze mi chteji nasadit peroralni antidiabetika, protoze je prokazany ze pusobi dobre s hormonama na vajecniky.
Takze jsem ji na lacno dala krev z prstiku, pak mi dali 3 dcl glukozy ve vode a musela jsem to hned skoro na ex vypit a tedka za hodku jeden odber z prstu a za dalsi hodku dalsi bodanec, au au 😀 😀 😀
Dneska jedeme na genetiku, tak jsem zvedava na co vsechno si vzpomeneme, hups, jinak nejaky vysledky odberu budou pry tak za 3 tydny, coz je dlouho.

Ale nejvic me trapi ze jsem mela uz dostat MS a ona nikde, a to jsem dostala agolutin jeste s Agofollinem, to by melo na 100% zabrat a ono prd, tak se chci jeste pojistit testikem, ale jak nam rekl gynekolog, ze tam zadnej vajouch na oplodneni neni, meli jsme dooooost velkou pauzu, pac jsme si potrebovali fakt odpocinout od tech nacasovanych sexiku 😀 😀 😀 😀
Takze spis se mrcha nekde louda a nevim kde a proc teda ☹

katrin111
2. dub 2009

dobre ranko kelisky.je tam nadherne!!!!!uplne mi to zvedlo naladu.......uz jsem byla v obchode ted si pujdu umyt vlasy a pak budu varit,dneska delam segedin...........

katrin111
2. dub 2009

ahoj verlis..........me jak delali ten test na cukr tak mi brali krev normalne ze zily.............

verca777
2. dub 2009

ahoj holky,,jo verco klidně se mužeme domluvit,,,

asmeena
2. dub 2009

katrin: tak to pak vezmi s tím segedinem i ke mně. Dnes na jídlo nic nemám, kuchyň je vyklizená kvůli tomu malování.

verlis
2. dub 2009

Jojo ted jsem se ptala proc se to bere z prstu a rikali, ze je toho potreba tak malo, ze je skoda 3 x pichat do zily, coz je teda pravda 😉

Tak a ted uz jen jednou a bude to a konecne se muzu nadlabnout 😀 😀 😀

katrin111
2. dub 2009

jj asmenko klidne bych ti dala.ale jsi strasne daleko............verlis tak to jo ale me brali krev jen 2x prvne nalacno pak jsem vypila tu vodu a pak za 2 hodky..........ale humus......... 😠

verlis
2. dub 2009

No prej kazdej to chce jinak, tak radsi, ze nevi jak to v Olomouci chteji, tak je to jedno, zejo jestli 2 x nebo 3 x 😀 😀 😀 aspon nemusim jit treba po druhy, kdyby chtely 3 odbery a ne jen 2 , tak to mam snad jistotu, ze to vyjde. 😉 napoprve

katrin111
2. dub 2009

tak ja jsem taky na tom byla bo to chtel po me sobek asi kazda nemocnice si to dela jinak ale to je jedno..hlavne ze pak vysledek je ok.......

luciik
2. dub 2009

Ahoj holky, koukám,. že máme dvoječku 😀
Já mám dnes hodně práce, tak to musím zvládnout. Zítra jedu pro zmrzlinky, tak se už těším 😵

katrin111
2. dub 2009

ahoj luciii......... 🙂

luciik
2. dub 2009

Ahoj Katrin 🙂
Venku je dnes nádherně, co 😵
Doufám, že bude tak pěkně i zítra, aby mi svítilo sluníčko na cestu 😵

katrin111
2. dub 2009

jj je nadherne zitra se konecne vrhnu na ty okna je to des jak jsou po zime spinave.........mamka mi pak prijde povesit zaqclony at se nemusim tolik natahovat........dneska je s manzou sundame........jj neboj zitra ti taky bude svitit slunicko na cestu......... 😵

luciik
2. dub 2009

já se na okna vyprdla, vůbec se mi do nich nechce
když jsem doma, tak nejsem schopna nic dělat, ale jakmile se zapojím do pracovního procesu, tak to zase budu makat jako šílená a budu zvládat i domácnost 😀

verca777
2. dub 2009

ahoj lucinko,,držím palečky,,holky ja tež potřebuji ty okna umyt v ponděli jak mi řekne kajoš že je to v prde...tak to neřekne že 😀 on se vyjadřuje slušněji než ja 😀 tak hned umyju okna a pka se zapojim dopracovniho procesu 😠

luciik
2. dub 2009

Ahoj věruš, no, jestli jsi začala krvácet, tak je to fakt v prde... 😠 Sakra..
A máte nějaké zmrzlinky nebo ne??

katrin111
2. dub 2009

ja jsem lina jak je manza i samik doma to se mi nic nechce..ale jak je v praci a samik ve skolce tak jsem pilna jak vcelicka...........klidne bych si to udelala sama ale radsi moc nechci riskovat.........

luciik
2. dub 2009

Katrin, to je jasné, radši si nech pomoct 🙂
To já jsem pilná, jen když chodím do práce, ale už dva měsíce hnipu doma, takže jsem akorát unavená, obtloustlá a hnusná 😠

verca777
2. dub 2009

nemame zmrzlinky,,měli jme 3 embrijka,,a to jedno bylo 2buněčny a pry to nemělo cenu davat zmrazovat,,,víš co mam docela obavu z toho pak druheho pokusu,,bo co když nebudu mit ani ty tři embrijka??nevim vubec jeslti mi nasadi stejnou lečbu?a luci ty si brala něco na zředěni krve?? po transferu??

verca777
2. dub 2009

katrinko se na to vyprdni sama.....a luci měla si stejnou lečbu u dreheho pokusu??maš fajn že maš ty mražačky 🙂

verca777
2. dub 2009

🙄

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru