Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
4. zář 2009

Asmee, jj vím kde 🙂

radule82
4. zář 2009

bobinko neházej vůbec flintu do žita!!! cien měla taky šest vajech a vidíš to, má pozitivní krev!!! a navíc ještě tři zmrzlíky 🙂))

radule82
4. zář 2009

bobinko, hodně štěstí!!! musíš věřit že to dobře dopadne 🙂

j.cien
4. zář 2009

Bobinko!Nebud smutna,ze je jich 6!Ja jsem taky cekala vic vajicek...ale vidis ,z 6jajec jsem mela 5embryjek!Tak nezoufej,urco budou embrousci!!!!!!musis jim verit! 🙂 davali jste ICSI?

radule82
4. zář 2009

Holky loučím se s vámi a přeji vám dobrou noc 🙂)))

bellka
5. zář 2009

Dobré ranko, berušky, přeju krásnou sobotěnku🙂 už jsem v práci, tak masíruju nožky. Bobinko, hlavně ať je tam ten jeden pravý bojovníček🙂

kacza.b
5. zář 2009

krasne ranko bellko ja jsem dorazila s nocni a jdu hajat,tak at ti to utika OMG 😀 😀 😀

kacza.b
5. zář 2009

a vam ostatnim kelisky taky dobre ranko 😉 dneska tam bude asi hnusne 😒

cien a luciku jak se citite tehulinky 😵

kasa
5. zář 2009

Krásné ranko,tak jsem tu včera nebyla měli jsme oslavy v práci,a vidím samé dobré zprávy.
Cien já ti to říkala,klídeček a pohodičku teď potřebuješ a uvidíš ,že za chvilku budeš mít mimuška v náručí.Mám husinu za tebe.
Luci my se ještě neznáme,ale taky mooooc gratuluji.Je to zázrak ,když se podaří otěhotnět a ještě větší zázrak ,když se podaří otěhotnět přirozeně. 😀

radule82
5. zář 2009

Dobré ránko 🙂))) tak už jsem taky vstala 🙂))

radule82
5. zář 2009

Kasi ahojky... s tebou uz jsme se tady dlouho nevidela, pořád se míjíme.

j.cien
5. zář 2009

Krasnou sobotenku holky 🙂 dnes me fest boli bricho..sakra,den ode dne vic...OMG 😉 snad to nenabira spatny smer 😒 ...dnes ma segra psi zavody tady u nas,tak tam za hodinku zajedu,podivat se na Dustyho 😉 a fandit 😀 ...snad prestane chcat...se mi teda moc nechce v desti...

Belli a ty chudacku v praci...tak at ti to utika a Kaczko tobe prijemne spinkanicko 🙂

kasa
5. zář 2009

Cien opatruj se ,a raději se v tom děšti a zimě moc ven nepouštěj pokuď ti není dobře.Zachumlej se do peřinek ,pusť si nějaký hezký film a odpočívej.
Zdravím i Radulku,no mě už se to taky krátí,příští týden 1 IVI,tudiž spíš šance jako vyhrát ve sportce,ale třeba se zadaří,akorát doufám,že jsem včera moc nezhřešila,měli jsme v práci oslavy a já jsem si dala skleničku vína a pak asi 3 malé štamrle slivovičky ,tak doufám,že to nebude mít špatný vliv,ale teď si dávám čajík na plodnost a vemu si elevit a po obědě ještě kyselinu listovou ,tak snad to tím vyspravím. 😀 😀 😀

radule82
5. zář 2009

Kasi a mě se termín Ketu prodlužuje, pač už mám 6. den zpoždění MS... Víš co se říká o slivovičce, je to lék 😀

bobinka1
5. zář 2009

ahoj holky,zítra tam jedeme tak uvidíme.j.cien dávali jsme si ICSI,ale má strach ☹

radule82
5. zář 2009

Bobi, hlavní je, aby tam byl aspon jeden bojovníček 🙂)) A ten tam bude!!!!

kasa
5. zář 2009

Bobi neboj jeden bojovníček tam určitě bude a brzy nám budeš hlásit,že se rozrůstáte.Přeci začíná ta těhu vlna. 🙂

beruska81
5. zář 2009

krásnou sobotu vám přeju, celý týden jsem se tady neukázala, ale malý začal chodit do školky, tak času využívám k pořádnému uklizení a tak. Naštěstí se mu ve školce moc moc líbí, tak jsme rádi.
Cien a Luciku moc vám holky gratuluju a závidím, ale holky zasloužíte si, já už jeden poklad mám. I když už mám asi 10dní zpoždění, tak jsem si dneska udělala test a nic, tak to ještě možná bude odezva na IVF, budu muset zajít na gyndu ať mi píchnou injekci.
Bobinko držím ti palečky, uvidíš, že určitě aspoň nějaké bojovníky budeš mít. Já měla jedno vajíčko a oplodnilo se, tak nezoufej 🙂

bobinka1
5. zář 2009

jé beruš opravdu?tak snad to do zítřka nějak vydržím,už,abych tam byla ☹

kasa
5. zář 2009

Taky si myslím ,že to dobře dopadne Bobi a brzy budeš hlásit další těhu.Jinak Katrinko dneska si to užij ,máte tam dneska ten den horníku co?A bude to velké 37 stanovišť,tak se koukni na stanoviště č.5 to je ta herna sedmikráska co jsem o ní mluvila a kam chodím kamarádce Lucce co tam je dneska v Karviné pomáhat a kde jsem říkala,že bychom si jednou mohli dát sraz i s bobiškami . 😀

beruska81
5. zář 2009

bobinko neboj určitě to dobře dopadne, zítra na tebe budu myslet. My jsme neměli ani ICSI, oplodnilo se samo. 😉

bobinka1
5. zář 2009

ty jo no vidíš to,možná jsem si to taky neměla dávat 😉

beruska81
5. zář 2009

no docent říkal, že icsi je jistota, ale jelikož máme jedno dítě přirozeně a docela normální spermio, tak nám to přišlo zbytečné, on samozřejmě tvrdil, že je malá pravděpodobnost oplodnění, ale stalo se 😉

kasa
5. zář 2009

Je to všechno na tom jak je připravené tělo na následujcí těhu a myslím,že to opravdu docent nemůže řešit podle nějakých tabulek a procent.Snad se nám brzy všem zadaří a budeme mít své broučky u sebe. 😀

beruska81
5. zář 2009

ahoj kasi, jo kéž by 🙂

kasa
5. zář 2009

Neboj musíš věřit. 😀

kasa
5. zář 2009

Beruš hezké fotečky, 😀

kacza.b
5. zář 2009

krasny vikend kelisky jen vas jdu letmo pozdravit a jdu slavit narozeniny

tak pa,pa pak se ozvu

j.cien
5. zář 2009

Cusek,tak jsem zpatky...Dustymu se nepovedlo odlozeni..tak mu strhli body..ale jinak super akce.Akorat jsem zmrzla jak h....davam si teply cajik a Kasi ta slivovicka by ted bodla 😉

Bobi neboj,nejaky embrousek z tech 6jajec URĆO bude!!! a dobre,ze jste dali ICSI!!nac pokouset osud,pokud je treba tvrdsi slupka vajicka,tak se tam spermous neprovrta...a cely pokus je pak v prdeli...to bych teda neriskovala!A zitra moc drzim palecky,na kolik jedete,za na 9?

Jdu lehnout,zitra bude zahul..Petr ma pracovni akci,musim tam pomahat...to bude kruche ,vstavame 4.30 a koncime cca ve 14h.....

bobinka1
5. zář 2009

jj jdeme na 9 a j.cien ty jsi měla AH?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru