Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
14. zář 2009

fakt je to hnus se ani nevidim holkam ze prechazeji od nich jinam.............

monickaku
14. zář 2009

je to k..... todle je vazne hnus aspon by se mel chovat profesionalne

katrin111
14. zář 2009

holt delaji si teda peknou reklamu sestry na hovno a o ostatnich a ni nemluvim..................radsi!!!!

j.cien
14. zář 2009

Holky nenechte si zkazit den,kvuli me nepovedene kontrole... 😉 zase bude lip 😉 a ja mu dam defekt 😠 to si jeste vypije!!! 😀 😀 😀

katrin111
14. zář 2009

marti ne ok..........jen me to vytocilo ale jak jim nadavam tak se mi tim krasne relaxuje 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
14. zář 2009

😀 😀 Katrin ty jsi fakt cislo 😀 😀 a cos mela na obed? 😀 😀 😀 ja cinu od tamanu 😀 😀

katrin111
14. zář 2009

marti 😀 😀 😀 😀 ja dneska nevarila nic extra jen jsem honem udelala knedlik s vajickem..........manza ma dneska volno tak to uplne staci.............zada me boli jako svina........volali nam uz mame kocar na prodejne tak si pro nej zajedem uz se tesim..........

adrim
14. zář 2009

Ahojky holky,tak jsem opět nakoukla a jsem trošku zděšená,že se takhle v tom vyhlášeném caru chovají...No myslím,že za zprávu p. Sobkovi by to stálo,ale to musíš vědět sama... Já tam byla zatím jen dva cykly na IUI tak v těch dr. ještě nemám takový přehled,ale Jaroš pokud se nepletu je takový který se docela směje? No děs a hrůza...Já tyhle dvě IUI tento cyklus vyčerpala zbytečně,protože mi pořád ještě nestoupla teplota a břicho pobolívá tam kde byl ten velký folík,tak je to určo ta cysta 🙄 Navíc měřím nějakou dobu a takovou divnou teplotu jsem snad ještě neměla.

kacza.b
14. zář 2009

ahojky holky kelisky

tak ja uz jsem dorazila s prace i s kontroly v polance

a cucim jako blazen,uz me rano informovala katrin,protoze jsem to nemohla bez informace o cience vydzet a nemuzu k tomu napsat nic jineho nez ze je to necitlivy chumaj 😠 to jako po.r.l

martinko neboj neni to zadny defekt,ale krasny vacek a zitra budes mit krasne ciselko a chumaja se vykasli!
zklamal!!!!!

kacza.b
14. zář 2009

katrinko my meli knedlik s vajickem vcera na veceri,mnamka 😝

j.cien
14. zář 2009

Kaczi...dekuji...ja nechci defekt,ja chci mimi ☹ 🙂

j.cien
14. zář 2009

A jak jsi dopadla na kontrole Kaczi??

kacza.b
14. zář 2009

jo dobry, sliznice 8.ja byla u holoubka. kontrola za 3 tydny.

zadny defekt tam neni je to mimi a basta.!!! jinak by jsi nemela par dni po ET takove velke ciselko 😉 je to kreten 😠

akorad jsem se tam pekne zasmala,protoze jsem tam dneska mela tu lucku a sestricky si ji zavolali na recerpci a vypisovali papiry a pak volali i me ja jim nestacila rict,ze ona o mem darcovstvi nevi,tak jsem jim to tam naznacovala mimikama az to teda pochopily a tak to zahraly do autu a pak se mi omlouvala. tak doufam,ze to lucince nedoklapne,aspon v aute nic nerikala. mozna tusi 😅 jo a musi na pohovor k sobkovi,ale ma dovolenou tak az 14.10.

j.cien
14. zář 2009

jj,tak fajn,zes ji tam dovezla!A rikal ti Holoubek,jestli te to posune??

kacza.b
14. zář 2009

no jo ono se to posune,ale az se vsechno vyridi. pohovor,vysetreni a tak. ale vis ze ja pocitam az s tim lednem a dal... i ty finance nejsou zadna slava.... ted musime spatit svagra co nam ted pujcil na polanku a pak berem pujcku. kdyz to bude driv tak budu samozrekme rada,ale rikali 3-4 mesice a jestli se to diky lucince posune tak budu mocinky rada 🙂

kacza.b
14. zář 2009

a holoubek byl na me zase hodny. mam dojit i k nemu do nemocnice a tam nemusim zbytecne platit. ze mi udela preventivku a vezme stery atd. tak snad me proklepne skrz na skrz 😉

j.cien
14. zář 2009

Tak to je fajn Kaci,pockej,nakonec utecu take za Holoubkem 😀 😀

kacza.b
14. zář 2009

ja nevim ja s nim fakt nemam problem,ba naopak. jak v polance tak v bohumine. na me se i smeje 😀

uz jsi u nej nekdy byla? ten kaja me dneska tak soknul ze ho uz nechci ani poznat

😠

j.cien
14. zář 2009

Nn,jen jsem tam H.zahladla poprve,jak jsme meli pohovor s docentem..a mel prave ten svetr,jak se tomu holky furt smaly 😀 no Kaja se dnes fakt nepredvedl 😒 vrta mi hlavou ,proc byl tak hnusny a proc mi to neukazal na UZV..jestli tam mam nakonec misto mimi nejakou Lochnesku 😠 a pak ,ze nejsem traged 😠 😀

kacza.b
14. zář 2009

katrinko a hned nam hod fotecku kocarku do albicka at vime vcem se bude dominik vozit 😉

kacza.b
14. zář 2009

taky nechapu to jeho dnesni chovani. kazdy nema porad dobrou naladu,ale chovat se takhle? byt arogantni a sprosty a mit blbe narazky. i kdyby jsi si udelala tech tastiku 100 tak mu je hovno po tom a ma te psychycky podporit a ne te zdeptat a kecat kraviny o defektu a potratech 😠 no mam nervy jak svina

kacza.b
14. zář 2009

no a vidis jak jsem rozcilena tak pisu chybicky a jejich tam jak maku 😀 😀 😀

j.cien
14. zář 2009

fuj,ja uz na to nechci ani myslet 😝

evcaa
14. zář 2009

martinko ted jsem to rikala mamce tak ti mam vzkazat ze te podporuje i kdyz sama lezi v nemocnici a ze urcite jsi tehotna a pod srdickem nosis stejnsy pokad jako je nas danielek

holky dnes se poprve hlasite smal jse se normos rozbrecela a chtela jsem to nekomu rict ale jsem sama doma tak jsem aspon zavolal mamce s jirkou mame tichou domacnost jsem z toho v prdeli ☹ ☹ ☹

evcaa
14. zář 2009

ma tam byt tejny poklad hotentot ze me

evcaa
14. zář 2009

stejny no opravdu debil

asmeena
14. zář 2009

ahoj holky, jdu vás dočíst. Mluvila jsem dnes se spasinkou, tak mi říkala něco o cien, tak jdu hned dočítat 😲

kacza.b
14. zář 2009

nemysli cien,proste jsi tehule a hotovo!!! jak pise evca mas pod srdickem poklad!!!

evco to je krasny ze se prcek krasne smeje taky se nam mohl uz predvest na sraziku 😀

s tiche domacnosti si nic nedelej,vim ze to neni nic prijemneho,ale vsechno jednou vybubla a bude dobre. to je vsechno kvuli te tchyni?

rozi.nka
14. zář 2009

ahoj holky na rychlo jsem vás dočetla a cien kája je pěkný blbec, já jsem si taky dělala každý den test dokud jsem nešla k dr a když se mě ptal co se děje a řekla jsem že nic, že mám jen osm poz. těhu testů tak se smál a říká tak to jste určitě těhotná to ani nemusíme na utz. to je přístup a ne jak ten idiot, buď si večer nevrznul nebo mu někdo stoupl na kuří oko.
příště ať si schladí žáhu na někom jiném, on je tam pro pacienty a ne naopak. nemluvě o tom, že jim za to dost platíte. joj, moje nervy. kopla bych ho do prdele 😠 dost klesl...
uvařila jsem si čaj z maliníku a jdu koukat na telku 🙂 jsem zvědavá jaký bude, bylinky moc nemusím 😝 😀

jo a věřím, že tam mimouška máš 😉 moje kamarádka byl předminulý týden u dr, s poz. testem a taky jí řekl, že tam něco je ale neví co, bolelo ji břicho včera tak tam dneska šla o pár dní dřív než měla a je v 6tt, mimi je tam a další ko za 4 týdny, ty budeš to samé 😉

jsem se nějak rozjela 😀

kacza.b
14. zář 2009

ahojky asmeen. uz to mas za par do noveho car 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru