Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
7. lis 2009

sjed myší nahoru na stranku a maš tam interni poštu 😀 😀 😀 božka!!!!!!se chlamu 😀 😀

bellka
7. lis 2009

Zdechá mi kůň, OMG! Tož to mám jít asi uklízet, no😉 holky zlaté, moc na vás myslím a držím pěstičky pro štěstí🙂

sido
7. lis 2009

no no je sice pravda že jsem trošku pila vínečko a možná jsem i rošičku piclá ale vím co je IP 😀 😀 😀 už jsem ti odepsala 😉

verca777
7. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ty js išikovna děvucha,,i po víně ,,,vim to a ja taky 😀 😀 😀 a ano setra mi dnes říkala že sje mted už první tak uvidime 😵

sido
7. lis 2009

a ty jsi byla v Polance dneska? nemáš jít až v pondělí?

verca777
7. lis 2009

no ja bych rada šla do toho stebou))))ale ležet stebou napokoji,,no to teda nevim nevim,,,a vínčo tam určo nebudou mit ani balkon 😀 😀 😀

sido
7. lis 2009

uvidíme že uvidíme ty dvě čárky néééééééééééééééééééééééééééé? 😉 😀

sido
7. lis 2009

a ještě letos 😉 😉 😉 😉 😉

verca777
7. lis 2009

😀 😀 😀 no ja doufam že uvidime a ověsíme si stim stromeček 😀 😀

sido
7. lis 2009

no to by nebylo špatné kdyby jsme spolu byly na pokoji ty naše chlapy teď momentálně vlastně nepotřebujeme 😀 😀 😀

verca777
7. lis 2009

kež bys měla pravdu,,,,a jak to jde jinak???sme jeli z tech lazni kolem tebe a krmelina tak jsem si na tebe vzpomela,,,ale nenašla bych to už

verca777
7. lis 2009

no my vubec ted vlastně chalpy nepotřebujeme,,,ale dneska rano sem mela vymenu menší,,, 😀 a pak bylo usmiřovaní 😀 😉 tak sme se trošičku potřebovali,,,ale fakt jen trošičku 😀 😀

sido
7. lis 2009

a víš že už mi dneska škubalo rukama že bych začala s vánoční výzdobou ale vánočně si vyzdobit byt těhotenskýma testama to mě nenapadlo 😀 😀 😀 každopádně jako návrh přijato 😀 😀 😀 😉

verca777
7. lis 2009

😀 😀 jo to kdybych udelala ja doma tak tomaš mi daa fouknout,,,,,, 😀 😀 😀 no ja už začala vanoce tim že sem koupila na pečeni neco,,,,,,,,,,a nebyla jsme dneska v polance ale mi volali rano viš

sido
7. lis 2009

mi je dneska po delší době tak nějak líp konečně jsem se odreagovala možná to bylo tím ranním sexíkem a nebo teď tím večerním vínečkem 😉

sido
7. lis 2009

verčo IP

sido
7. lis 2009

to je to nahoře víš? 😀 😀 😀

verca777
7. lis 2009

a ty taky ip 😀 😀

verca777
7. lis 2009

😀 😀 😀 vím kde to oje,,,,,,,,,,ja víno neměla ,,,ale chladi se v lednici )))))) 😀 😀 😀

kacza.b
7. lis 2009

tak jsem zase tady,me se kurna nic nechce. jdu si oblect pyzamko a jdu cucet na televizi. zitra je taky den 😅

verca777
7. lis 2009

😀 😀 😀 😀 takže na to kašleš jo?? kačko?? a maš už volno??

sido
7. lis 2009

miláčci já se musím rozloučit bo mi přijela segra s rodinkou na noc a tak se jdu poňuhňat se synovečkama papapapapapapapapapapapapa zítra 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

verca777
7. lis 2009

pa a ja jdu taky papapa

kacza.b
7. lis 2009

vikend mam volny a pak uz mam nemocenskou.

kacza.b
7. lis 2009

holky tak krasnou dobrou noc ja jdu uz taky k televizi uz mam i to pyzamko.

tak pa,pa

evcaa
7. lis 2009

Ahoj lejdyz martinko vzdycky jsem co hodku nakoukla a uklidnila se jaks taks ze jsi v poho az na tu horecku 😕 😕 😕 😕 😖 😖 😖 😖 ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 sakra to ne i mozny tak hajnia odpocivej ja zas zitra nakouknu pa mlacci dobrou noc a sledke sny preji

kasa
7. lis 2009

Jé taky jdu popřát krásný večer a hezké sny,dneska jsem to tak trošku prospala. 🙂 🙂 ,ale asi jsem to po té dětské noci potřebovala.
Veruš,psala jsi ,že když si jela z lázní ,tak jsi jela přes Krmelín,to si byla V lázních Klimkovice?Jestli jo,škoda,že jsem o tobě nevěděla,ráda ,bych vás už holky všechny poznala osobně.To jsme se možná mijeli a ani jsme o sobě nevěděli.Zatím se znám okorát S Romčou,Belli,a Asmenkou.A to jsou super holky.No s Romčou asi nejdýl,s tou jsme spolu pracovali.A zažili už několik super akci. 🙂 🙂 Tak se mějte všichni krásně,a hlavně Martinko ať je ti trošku lépe,a hlavně ať jsou broučci v pořádku.A oni budou. 🙂 Tak hezký večer a dobrou noc. 🙂

katrin111
7. lis 2009

ahoj holky tak jsme z narozek doma bylo fajne jsem uplne nacpana k prasknuti..............jdu vam poprat vsem dobrou nocku,paaaaaaaa

bellka
7. lis 2009

Berušky, jdu popřát dobrou nocku a krásné sníky🙂 Marti, tfujtfujtfuj, ať jde horečka do pryč a je Ti líp, sluníčko. Katrinko, tak sis narozky užila, super, tož Domča už může ven, co? Tak dobrou s bobrou🙂

evcaa
8. lis 2009

Ahoj holky preji krasne i kdyz mlhave rano ja uz mam utrnej prach umytou koupelnu a opet uspane ditko 😀 😀 😀 😀 jeste mi chybi vysat a vytrit 😠 😠 jinak dnes budem davat danulkovi na obdek kasi lzickou at vim jestli mu z ni nebude zle a pak mu dam plnou davku na noc na obidek dostane jen trosinku a od zitrka zaciname s mrkvickou hned po O sem soupnu fotky a na youtube videjko jak mu to slo 😀 😀 😀 😀 😀

Martinko prosim te co ty zlaticko objev se co nejdrive sem jak na trni jestli jsi v poradu kotatko

katrinko tak pozor na praskani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru