Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

princ
16. lis 2009

děkuji, vyšlu manžela do lékarny...

sido
16. lis 2009

ahojky holky 🙂 tak co dneska podnikáte?
Asmenko kdy jdeš nebo voláš do Brna? já dneska dělám fazole na husto s klobásou 😅 to se bude prdět 😀 😀 😀 a zítra jedeme na ko tak doufám že si to ta moje sliznice sliznicovatá rozmyslí a bude s náma spolupracovat 😒 😉

kasa
16. lis 2009

Sido držím pěstičky. 🙂

kacza.b
16. lis 2009

ahojky kelisky od soboty mi nefungoval internet tak co je tady noveho?

kacza.b
16. lis 2009

je hnedoocko tak uz je to tady 😵 😵 😵 uz mas nastavene tydny. mocinky ti to preju s celeho srdicka.

kasa
16. lis 2009

Ahoj Kačko. 🙂

radule82
16. lis 2009

ahoooojte Kelišky 🙂) kde pak jste? 😅 🙄
A copak naše Katrinka?

KATRIINKOOO, KDE JSI???? 🙂 🙂 🙂

radule82
16. lis 2009

Cienko, ohlědně těch výhodných koupí na MMB, já tedy nakupovala na aukru, a taky jsem měla vždycky velikánskou radost, kdyz se mi podarilo od jednoho prodejce nakoupiit více hadříku za korunu 🙂 téměř vždy jsem dala víc za to poštovné, než za cenu toho hadříku 🙂))))) 😎 😀 😀

j.cien
16. lis 2009

Holky dnes mi konik teda poradne hapruje 😖
Radul jsem ted MMB maniak 😀 😀 ale je to casove narocne,jak ty jednotlive aukce dobihaji postupne..to aby clovek furt u toho sedel 😒 ..a ted jsem nakoupila po netu v sekaci,jak mi Evca dala odkaz 😉 ,tak jsem zvedava...
Jsem blba,je to strasne brzo..ale ja se tak nudim..tak se mam aspon na co tesit,az budou chodit ty balicky 😀 😀

radule82
16. lis 2009

Cienko, já byla jednu dobu taky uplně šílená!!!! takže tě naprosto chápu!!! 😀 😀 😀

radule82
16. lis 2009

to já zase ted pro změnu brouzdám, kde bych co mohla koupit na svatbu levněji 😀

kasa
16. lis 2009

Ahoj Radulko,odpoledne nešel koník,tak to bude asi tím,že tu nikdo není.Já už jsem jako na trní,kamarádka od rána rodí,a ještě se neozvala,tak doufáme,že je vše v pořádku.Chtěla rodit přirozeně,ale čeká dvojčátka.
Tak snad jsou v pořádku.Já jsem tu teď měla kamarádku se 4 letou Renátkou,a 3 měsíční Magdalenkou,tak jsme si popovídali,já jsem si na chvilinku pochovala malou,s Renátkou jsme hráli domino a koukali na pohádku.No prostě hezké odpoledne. 🙂

evcaa
16. lis 2009

evcaa • 1d • 14. listopad 2009 v 19:23

☹ ☹ ☹ ☹ 😒 😒 😒 😖 😖 😖 😢 😢 😢 😢 🙄 🙄 🙄 🙄

holky clovek vam napise takovou zpravu a vy vubec zadna reakce no toto 😀 😀 😀 😀

evcaa
16. lis 2009

ahoj lejdyz

martuli taky jsem nakupovala a jak dosli vsechny baůlicky rozjela jsem to na novo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kasa
16. lis 2009

Cien nic si z toho nedělej ,já už bych taky nejraději nakupovala,ale ještě jsem si to zakázala,a tak se jdu občas aspoň projít do obchůdku s mimi věcmi.A hned mám lepší náladů,no a já pak budu asi oblečení hodně řešit přes ségru,ono je to v tom Skotsku za úplný pakatel,za 1-5 liber tam nakoupíš úplně krásné věci. 🙂 Takže nás asi bude teta zásobovat.

kasa
16. lis 2009

Evi co ty smutné sluníčka,stalo se snad něco zlého.Doufám,že je Daneček zdravý.

j.cien
16. lis 2009

Evi jj :- 😀 uz to vidim,ze mi ta nemocenska na MMB nebude stacit 😀 😀
Evicko co vis o Katrince???????????????????????????????????????????????????? 😕

radule82
16. lis 2009

Evčo ty máš dneska narozeninky?

evcaa
16. lis 2009

zavolam podam info ted se dozaduje klavesnice danik ma neco na srdicku a tak vam to napise

j.cien
16. lis 2009

😕 😕 😕

evcaa
16. lis 2009

ib hgbv nnv yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy hj unuih b g hjbvb dxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx nm zdnfg g cx c b

radule82
16. lis 2009

Danik bude asi spisovatel 😀 😀 😀 😀

j.cien
16. lis 2009

😀 😀 😀 😀 Danicku ahoj broucku 😀 😀 😀 😀

kasa
16. lis 2009

Jé Evča má narozeninky,tak všechno nejlepší,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a sluníčka a hlavně hodně dětského smíchu. 🙂 🙂 🙂 🙂 .Krásně si to teda užij. 🙂

kasa
16. lis 2009

Jé to je krásná zpráva.Ahoj Danečku. 😀 😀 😀 😀

evcaa
16. lis 2009

holkya tak za prve ty smutne smajliky jsem posilala uz 14 lůistopaduz a to protoze jsem byla totalne odstavena z vanocniho uklidu a chtela jsem politovat 😀 😀 😀 😀

a za druhe dneska nemam narozeninky milacci jak jste na to prisli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

radule82
16. lis 2009

já jsem taky fakt magor!!!! 😀
a já si říklala, když jsi napsala evcaa • 1d • 14. listopad 2009 v 19:23

tak jsem si to vyložila jako - evča první den na světě 🙂 kurnajz, ale hlavně, že je dneska 16-tého že? 😀 😀 😀
ale bylo mi divní ti smutní smajlíci 😅

j.cien
16. lis 2009

Evicko prosim te-mam asi pitomy dotaz....ale miminko v noci,kdyz se krmi,tak se "jen"nakrmi nebo se i prebaluje???
Asi se mi budes chlamat... 😀 😀 😀

kasa
16. lis 2009

To nevadí ,raději popřát 2krát než ani jednou.. 🙂 🙂 🙂 🙂

evcaa
16. lis 2009

Martinko vubec se nechlamu ja se taky ptala an horsi dotazy klidne se ptej milacku zalezi pokud je to malinkate miminko a budes davat latkovku zkusis prstem bokem kolem stehynka jestli je mokre kdyz je prebalis pokud ne zbytecne by sis ho probrala a to same je u mimise vetsiho teda pokud budes pouzivat latkove ja tim ze pouzivam jednorazovky neprebaluji koupu v sedm a prebaluji az rano jak se probudi a vim ze uz neusne pac jak jsem prebalovala zacal okamzite kecat a bylo po spani nebo ho bylo tezke uspat 😠 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru