Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
16. dub 2009

No tak ja se mi zitra nechce do POlanky,tak tak se mi tam jeste fakt nechtelo....nejak mi to pripada vsechno zbytecne,jen jezdime a platime a nic z toho.........
A dnes jsem oznamila sefovi,ze termin me PN se meni /odklada/ a on mi dal strasne chytrou radu,pan doktor,ze NA TO NESMIM TOLIK MYSLET!!!!!!! KURVA,tak jsem chvili vahala ,jestli ho mam nakopnout nebo mu dat korunu !!!!
A to je zdravotnik !!!! a na kazdem kroku narazim na magory,co se strasne divi,ze jeste nemam deti....

luciik
16. dub 2009

Marti, já teď nemám na IVF ani trošku chuť. Chdím ke Kajošovi do Fulneku, takže to zkusíme zase s clostilem a uvidím.
Ale spíš to vidím tak, že s manžou na čas vycestujeme za hranice. Mám obrovskou nabídku práce do Saudské Arábie jako zdravotní sestra a manža už zjišťuje info, takže by tam mohl jít učit informatiku. Takže si dáme asi na chvíli pohov a koukneme po světě.
Nechci se v šedesáti ohlednou za svým životem a vidět jen honbu na miminem 😖

spasinka
16. dub 2009

Taky budem pučet, neboj!!! 🙂
Hele a jestli mi to teď vyjde, tak si dám prcka k narozeninám 😀

spasinka
16. dub 2009

Marti, to bylo fakt na korunu 😀 😀 😀 😀

spasinka
16. dub 2009

Lucii, napsala jsi to hodně přesně!!! A tleskám Ti za to!

j.cien
16. dub 2009

jj Spasi,no comment ...

Luci mam kamosku primo v Saudske v Rijadu,je tam uz 2.rokem jako salova instrumentarka a bere 90tis/mesicne a je tam fakt happy !!!!!!! 🙂

HOlky ficim domu,huraaaaaaaaa!

beruska81
16. dub 2009

Luci my jsme to taky tak udělali a přivezli si Matyáška, myslím, že je to dobrá volba 🙂

luciik
16. dub 2009

😵 Holky, děkuju, už o tom uvažujeme hodně dlouho, jenže nemám odvahu tam odjet sama, takže manža musí sehnat práci, aby tam mohl se mnou....

katrin111
16. dub 2009

AHOJ HOLKY TAK JSEM TADY.........luci to je mi moc lito,ale s tou praci by jsi mela super..a mas pravdu je dobre se podivat po svete...........treba to pak prijde samo,mas sanci zapadnout prirozene..............treba to tak ma byt..ja si zdrimla a jeste musim umyt kupu nadobi............ 😠 😠 😠

katrin111
16. dub 2009

spasinko zlaticko,jeste se musime domluvit na tu sobotu..............

katrin111
16. dub 2009

zas jak tu jsem ja,tak to nejak utichlo 😠 😠 😠

evcaa
16. dub 2009

tak jsme zpet z kontroly maly je hlavinkou stale dolu vazi a meri dle tabulek v moci je cukr takze musim do diabetologicke ambulance tak se tam jdu zitrra objednat tak uvidime co tam ¨bude jinac bakterie v moci nebyla

rona2
autor
16. dub 2009

Ahoj holky,tak to jsem ráda,že to Michince vyšlo,určitě je zase o trošku klidnější.A Lucika je mi líto,že nic ☹ ,ale nezoufej,máš to pěkně naplánované tak to výjde.
Já jsem dneska dovyřizovala poslední drobnosti v práci,byla na nehtech a na tř.schůzkách.Od rána od 7 hod.jsem dorazila kolem 17 a jsem úplně k.o.
Tak zítra se potkáme v Polance,to bude mini srazík. 😉

katrin111
16. dub 2009

ahoj evi a rony......tak to je fajn ze mas vse zarizene.a ty evi nezoufej,hlavne ze je maly v poradku to je nejdulezitejsi.............ja jsem taky od sesti vzhuru,byla jsem na kreva taky se tesim do postele a na ordinaci.........zitra reknete v polance kajovi ze vecer bude hrat v telce 😀 😀 😀 at se taky diva........

spasinka
16. dub 2009

Katrin, samozřejmě, že s Tebou počítám!!

katrin111
16. dub 2009

super spasi,pisnu ti di ip

katrin111
16. dub 2009

holky vy se vsechny pripravujete zitra do polanky ze tady nikdo neni???????????? 😀 😀 😀 pozvete na srazik kajika!!!!!!!

asmeena
16. dub 2009

Tak to je dobře, že to michince aspoň tak dopadlo, pořád má ještě šanci otěhotnět při dalším IVF.
Luci: bereš to dobře, tak to má být. A možná změna prostředí vám prospěje a žádné doktory potřebovat nebudete.

rony: tak to jsi dnes měla opravdu nabitý den.

spasinka
16. dub 2009

už je po Ordinaci,kde jste kdooooo???? 🙂

spasinka
16. dub 2009

jj, Kajíka pozvěte, nebo ho upozorněte, že bude mít ošpicu na jazyku 😀

rona2
autor
16. dub 2009

Já mu o srazíku zítra řeknu. 😉

rona2
autor
16. dub 2009

Holky tak to mé děcko marodí už se mi včera nelíbil a dnes jsem zjístila,že má neštovice,tak hned ráno fičím k doktorovi s ním a pak zase já do Polanky.Potřebovala bych se rozpůlit už je toho lítání nějak moc.Na srazíku si s váma příjemně odpočinu. 😉

kacza.b
16. dub 2009

krasny vecer holky.

michinko jsem moc rada ze to dopadlo aspon takhle...

luciku stalo se,musime bojovat dal 😔

evco hodne stesticka at to neni nic vazneho a vyresi se to jako mavnutim proudkem...

a kelisky zitra kajinka urcite pozdravujte v polance at se hezky snazi a at vam s toho rostou briska 🙂

asmeena
17. dub 2009

Dobré ráno holky, ať vám to všem kdo jedete dnes do Polanky dobře dopadne. 😉

spasinka
17. dub 2009

DObré ránko a dobré pořízení všem na minisrazíku v Polance 🙂

spasinka
17. dub 2009

Konečně je pátulííínek a zítra srázek 🙂
dneska jsem si ráno píchla druhou dávku Puregonu, v té jedné ampuli bylo 425j!!! Tak jsem z nové dopíchávala jen těch 25...docela mě to překvapilo,snad jsem to nastavila správně 😀

rona2
autor
17. dub 2009

Hezké ranko holky,za chvíli se chystám na ten minisrázek. 😀
Tak u malého se neštovice potvrdily tak ho mám doma.On tež musí chytnout všechno. 🙂

rona2
autor
17. dub 2009

Evi musíme se domluvit kde tě mám počkat,když tak mi napiš do IP a domluvíme se.A napiš mi tam tel.číslo.

spasinka
17. dub 2009

Ahoj, Rony 🙂
Tak aspoň je bude mít za sebou, akorát chudáček musí vydržet se neškrábat ☹

evcaa
17. dub 2009

Ahoj holky tak romanko a brucinci je mi lito ale ja srazik nedorazim ptala jsem se mudra na ty nestovice a ten mi rekl ze mi absolutne nedoporucuje jit

Romanko hlavne to broucku neber osobne ja jen ze jsem mela nestovice jeste pred ukoncenym 1 rokem zivota a nemusim mit takovou imunitu vuci nestovicim a musite me pochopit holky ze nejde o me ale o maleho opravdu me to hrozne mrzi straslive jsem se tesila je mi z toho smuto ze vas zase nepoznam na zivo ale Danecek je ted na prvnim miste ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru