Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
27. čer 2009

jinak jsem byla minulý páek na IUI a ve středu u svojí dr. ta mi dělala UTZ protože mě ráno hroně bolelo dole a zjistila mi že mám na pravém vaječníku cystu ☹

verca777
27. čer 2009

😀 😀 😀 jo ja stim počítam taky zhubnutim,,,,víš co očko ale to nam vše brali na hiv a syfilis a ty nemoce v lednu unoru to se zase bude pakovat,,,dyt se asi nenakazime od nikoho ne za toho pul roku,,ja nebyla totiž u něho na pohovoru před prvnim ivf,,ale jaroš řek že by bylo na místě abysme tam šli,, tak jo no tak sem se objednaala ale slyšela jsem že pry děla bububub a je nějaky divny,?? takže nemusím mit strach z něho??

hnedoocka23
27. čer 2009

verčo to nevím vůbec kolik se doplácí.. 😖 ale brala jsem tedkom 4 krabičky a platila v Olmíku u nich myslím skoro 300?už fakt nevím sakra...
sido,to ti řekl??? 😖 v té době,jak jsem byla u něj,skoro rok zpět,jsem měla krásných 57kg...kde jsou ty časy...

sido
27. čer 2009

tak jsem to sdělila i docentovi ve čtvrtek takže mi dělal i on UTZ a světe div se nikdo po mě nechtěl za UTZ prachy doufám že jak příjdu příště tak mi to doúčtujou 😠

hnedoocka23
27. čer 2009

nám ted zase brali krv na hiv,žloutenku,chlamydie..

hnedoocka23
27. čer 2009

je to novinka prý,dělájí se ty odběry před stimulkou...

cystu??a to ti praskne samo?

verca777
27. čer 2009

no sido v klidu pokud je to vodova tak by ti mohla prasknout v menzes,,ja jak sem šla naa laparku tak jsem měla zdvojenou cystu,a pořad mi rostla,,a to mi jaroš nechtěl udělat ivf..ale po laparce se mi objevila v lednu a v unoru už tam nebyla,,odešla s měsíčkama takže v klidu,neboj kajoš není žadny ten hotentok,,a ví co děla

hnedoocka23
27. čer 2009

Kájoš je dobrý a v klídečku..

sido
27. čer 2009

jo s tím utrošem jsem taky nasraná 😠 když jsem nechodila do polanky tak mě stimulovala moje dr. půl roku po laparce clomhexal, pregnyl, a utroš a v polance mi utroš nedali ☹ moje dr. se tomu divila a sama mi ho napsala a řekla že asi zapoměli. Čtyřikrát zapomenout napsat léky no to divné ne? takže teď ho beru a když jsem se ptala docenta tak říkal že ho po IUI normálně píšou ale že teď nebyl k dostání tak mi ho asi proto Jaroš nenapsal tak mi měl dát recept ať ho skusím sehnat ne 😠

hnedoocka23
27. čer 2009

hoolky volá mě manža jdem si pustit dvd komedii 🙂 snad neusnu u toho 😕

verca777
27. čer 2009

takže před každym ivf se berou na ty chlamydie a pohlavni choroby,jak říkam my to měli a ja ty chlamydie negativni,,,tak dt je to jen pul rok,,,ale jak chcou at vemou krev..mi napoprve snad brali 8 ampuli krve,,,sestra to nestihala psat na co všechno ma vzit krev

sido
27. čer 2009

verčo mi bralSobek jenom stěry ale krev nám brali v únoru tak tu už nechtěli

hnedoocka23
27. čer 2009

Jaroš na hodně věcí ale zapomíná..o injekce si musm říkat sama,v kartě to není napsané,sestra pak řve...a o utroš jsem si řekla taky..Kája ho prý nedává,jen Holub u IUI...

verca777
27. čer 2009

no sido mi ve čtvrtek říkala sestra v fulneku že je ho malo,,a ja došla k nam do tesca a dala recept a vzala 3 krabky a dbre,,,ale sem četla že jednu dobu fakt nebyl

verca777
27. čer 2009

jake injekce?? očko??

sido
27. čer 2009

jo cysta už je asi pryč si představ že sobek mi ji zkoušel prasknout na koze a nešlo to tak říkal ať se ji manža snaží prošťouchnout tak si myslím že se mu to povedlo protože už nic nebolí 😀 😀 😀

kasa
27. čer 2009

Ahoj Verčo,taky už mám čerstvě vstupní pohovor u Sobka za sebou,nejdříve jak jsme přišli tak jsme nestihli ani dosednout na židli a už jsme měli na stole připravenou kávičku,pak se pořád díval do papíru,co už máme za sebou,pak na nás vybafnul a byl celkem pruďas ,když jsme se měli rozhodnout jestli zmrazit nebo ne spermie,no ,ale když jsme se rozhodli,že tedy jo,tak zjistil,že nemají dusík a tak najednou změnil a byl zase jako mýlius,a aby odlehčil situaci ,tak se nás snažil rozesmát s tím kde máme provozovat sex,aby neměl přítel problém s ejakulaci.A když začal lesem,tak to šlo ,ale pak říká v kabince,na autobus.zastávce atd a to už jsme se opravdu tak smáli,že jsme zapomněli na to jak byl na začátku nevrlý,pak mi udělal kontrolu ultrazvukem no a tam zjistil,že nebude problém jen na Peťove straně,ale ,že mám něco na vaječníku,a odeslal mě do Olomouce,že vyzkoušíme 1 inseminaci,a když se nezdaří,tak že mě pošle na tu hydrolaparoskopii,kde je problém.Tak teď na ni čekám.
A spermijky už máme zmražené,tak se pak můžeme pokusit jestli to bude možné o tu inseminaci.Jinak v Ostravě pořád prší,a prší.Takové smutné počasí. ☹ .Už se těším až bude od úterka krásně,ještě ,že nebydlíme u vody,ti lidi teď musí být chudáci. ☹ .Nechtěla bych být v jejich kůži.Tak dost smutnění a trušku sluníčka posílám všem ať je doma aspoň veselo. 🙂 .pa peťka

verca777
27. čer 2009

😀 😀 😀 😀 jo proštouchnout jo))))) 😀 a proboha jak propíchnout????? tak to je mazec 😀

sido
27. čer 2009

no mi zase málem píchli podruhé pregnyl protože to kajoš spletl a napsal ho tam

sido
27. čer 2009

no tlačit na břicho a zevnítř.... bolest řádná tak toho nechl

verca777
27. čer 2009

😀 ahoj kasa,,,vim že v ostravě prší,,žiju tady,,,a zasmala jsme se,,,,, no sem zvědava pak dam informaci,,,sem si všimla že asi rada píšeš nikdo tady nepíše tak dlouze jako ty 😀 😀 aspon počtem,,odkud si z ostravy ktere časti?

verca777
27. čer 2009

to jako měl ruku v tobě a na břichu a měla jsi cítít bolest,,no asi nevim bych možna utekla 😅

sido
27. čer 2009

jo a hlásím že jak se asi ani jedné z vás nepodařilo utrhnout šňurku od kloboučku tak mi se to podařilo po druhé teď naposledy při IUI 😀 😀 😀

sido
27. čer 2009

jj verčo přesně tak

verca777
27. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 zase si dělaš prdel)))))) akdo vyndaval?? kajoš anebo doma,,co stim dělaš anebo kde to maš až stčene 😀 😀 😀 😀

sido
27. čer 2009

a stím utrošem jsem to taky slyšela že nebyl ale já ho měla doma jěště z loňska tak mi to mohl napsat a říct že když ho neseženu tak se nic neděje 😠 mi to přijde že to fakt honí do toho IVF protože jsou zato větší prachy 😝

verca777
27. čer 2009

hm,asi jo,,maš poštu 😀

sido
27. čer 2009

no asi ji mám nějakou jinou nebo co manža to nedal a kajoš už byl doma jsem mu volala. řekl mi že mám jet do nemocnice na gyndu že tam určitě někdo bude ale skončila jsem tady kousek odnás je bývalý primář z Vítkovic dr. Nesit a má ambulanci odpoledne tak jsem hupla k němu no prostě paráda nevím komu bych ji ukazovala 😝

verca777
27. čer 2009

😀 😀 😀 😀 no se tady směju,,,,,kajoš z tebe musel byt zase hotovyy 😀 ani doma mu nedaš pokoj 😀 😀

kasa
27. čer 2009

Ahoj Verčo,jsem z Hrabůvky.Už se těším až vás všechny potkám osobně. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru