Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
25. črc 2009

Holky vite neco o Verlis a Bobince??POdle tabulky me mely stimulovat take v srpnu...ale sem uz nechodi...

bellka
25. črc 2009

J.cien ahoj, teda tak jsi měla včera depku? To musí jít ven, abys těma slzama vyplavila to špatné, beruško🙂

j.cien
25. črc 2009

jj,ahoj Bell,depice prila necekana nezvana...potvora jedna....dobre,ze je zatim pryc 😉

Jak se citis?Odpocivas?Nejake priznaky?Nove pocity?? 🙂

bellka
25. črc 2009

Cien, to je jedno, že přišla nečekaně, hlavně, že je pryč, potvora jedna😉 Jj, odpočívám, pocity stejné jako vždycky, každé píchnutí si říkám, že teď už je to na těch prďolkách, že jsme fakt udělali všechno co jsme mohli🙂

evcaa
25. črc 2009

http://www.worldometers.info/cz/
holky mrknete sem a jinak danielek spinka na gauci a tak cekame az se probere a pujdeme koupat 😀 😀 😀
je uzasny pridam foto moment 🙂

kasa
25. črc 2009

Ahoj Cien,tak na slunce se hodí Třezalka-Hypericum-i kvete žlutě,Travnička-Armerie-kvete růžově,a jsou i žluté-ty mohou být i do svahu.
Na slunci ,ale ne do svahu -vřes nebo vřesovec
Barvínek-ten snese i polostín
A jinak břečťan ten roste všude,a také přísavník-ten má listy přes rok zelené a na podzim zčervená,a na zimu opadá.
Třezalka je hezká a na jaře ji vždycky stříháme na 10-15cm a ona pak krásně vyraší a rozkvete.
Dále jsou i jehličnany pudopokryvné.
Juniperus horizontalis-Blue Acres,Blue chip-stříbrné namodralé-30cm vysoké-jalovec polehavý
Jalovec položený -Juniperus procumbensis-nana-20cm vysoký,nahradí trávník,poléhavý,mrazuvzdorný
Tak snad ti to tak v kostce pomůže,to jsou rostlinky co máme na lázních. 🙂

kasa
25. črc 2009

Jinak Cien to tak občas příjde a mě taky nedávno přišla depka,a když jsem se vybrečela tak mi bylo dobře. 🙂 Je dobré to v sobě nedržet,a nejlepší je si pak pustit nějaký doják a ono to jde pak samo. 🙂

kasa
25. črc 2009

Evi malý je úžasný,vidím,že si postel a gauč opravdu oblíbil. 😀 .Je vidět že jsou chlapi spokojení,a tobě to taky moooc sluší.

j.cien
25. črc 2009

JJ,diky moc Kasi.Kouknu na podzim po tom pudokryvnem jalovci 😉 ,chtela bych tam neco stalezeleneho.mam tam par skalniku,ale nechci to miit tak fadni..
Napred jsem to chtela zadat nejake zahradnici,ale pak jsem zacala sama a je to radost,tak to uz dodelam 🙂 jen nekdy nevim presne,jestli to vsechno,co tam davam prezije...je tam fakt slunce cely den a puda nic moc,samy jil...

A ty vcerejsi potoky slz byly uplne natvrdo,z niceho nic ..bez dojaku 😉 😝

bellka
25. črc 2009

Evi, krásňoučké fotečky🙂 Cien, jsem se chtěla zeptat, kdo je Kaja?

evcaa
25. črc 2009

kaso dekuji za pochvalu ale nemysklim si ze jsem neak krasna ale budiz dekuji berusko

bellka
25. črc 2009

Kasi, už je Ti aspoň trošku líp?

j.cien
25. črc 2009

Evicko ted se s Petrem kochame fotkama,Danecek je uzasny a vubec,jste krasna rodinka vcetne Izinky 😉
Je to obrovska inspirace,ze to opravdu funguje!!!!

Bell Kaja je nas zlaty Dr,Jaros 🙂 takhle jsme ho tu prekrtily 😀 😀 myslim,ze to byla Katrin 😀

radule82
25. črc 2009

Evicko, taky jsem koukla na fotečky... je to fakt krása!!!!!!!! Ani nejde popsat slovy 😵 😵 😵

evcaa
25. črc 2009

holky moje jste uzasne vzdycky me tak povzbudite mam vas moc rada a jsem rada ze vas znam i kdyz ne osobne ale to se napravi teda aspon doufam 🙂 🙂

kasa
25. črc 2009

Evi nejde o krásu,ale o to ,že vám to opravdu sluší,na kráse svět neleží,hlavně,že se máte rádi,a to z těch fotek přímo vyzařuje. 🙂

kasa
25. črc 2009

To si piš ,že se poznáme i osobně,a můžeme udělat sraz i s dětmi.Pokuď by vám to nevadilo,že to není mekáč,ale byl by to ráj pro děti a pro nás hezké posezení u kávičky a třeba i nějaké skleničky,tak bych mohla zařídit rezervačku od září až bude zase v provozu ,v té dětské herničce v Hrabůvce ve Špalíčku,příjezd je tam z mistecké je to kousek,a mhd tam jede 1,a 10 z centra.Parkovací místa v pohodě.

bellka
25. črc 2009

Cien, jo ták, jsem si říkala, že tam jezdím tak dlouho a ani za nic si nemůžu na žádného Kaju vybavit😀

j.cien
25. črc 2009

jj,Katrin je proste cislo 😀 mam pocit ze "kaja" je jeji prace 😀 nebo Rony,uz nevim 🙂

Chodis k nemu celou dobu nebo jsi jezdila do OC?Asi jo,ze?Polanka je otevrena teprve kratce...

bellka
25. črc 2009

Já jezdím do Olmíku, Polanka jede chvilku, ale on dělal na gyncentru v Ostravě.

bellka
25. črc 2009

Ale když mi vyšla kontrola na Polanku, tak bych byla blbá, kdybych jela až do Olomouce a u Jaroše jsem taky byla🙂

j.cien
25. črc 2009

jj,byla jsem napred v GC,u toho dr.co nastoupil po Kajovi..ale pak jsme hnes utekli do Fertasu...

bellka
25. črc 2009

My jsme to štěstí neměli, že bysme utekli, ale už je to pryč a jsem spokojená ve Ferťasu🙂

j.cien
25. črc 2009

nevim...znam i stastne maminky z GC,ale muj dojem byl jasny-tovarna na penize a medicina az potom...

bellka
25. črc 2009

Jasně, že znám i šťastné maminy, ale zážitek je něco jiného a beru to tak, že ve Ferťasu nám to taky nevyšlo, ale přístup je o něčem jiném.

j.cien
25. črc 2009

Presne tak,je to hlavne o duvere v doktora,o pristupu...nakonec stejne zaplatis vse,co je treba,nic jineho nezbyva....Bell,moc moc ti preji,at je tento pokus konecne ten pravy-stastny!!!!!! 🙂

kasa
25. črc 2009

Taky jsem neslyšela dobré reference na Gyncentrum.Proto jsem se taky rozhodla pro Ferťas,a taky hrála roli uspěšná cesta mé sestřenky ve Ferťasu.
Jinak Bellko teď si luhuji 2 půl litr toho zázvoru,akorát nevím jestli je to nějak omezené množstvím kolik litru ho můžu za den vypít.Doufám ,že zabere.

j.cien
25. črc 2009

Kasi neboj,zazvor ti neuskodi-navic to zvysuje libido 😀 😀 tak si mozna jeste uzijes 😀 😀

bellka
25. črc 2009

Kasi, jak říká cien, ještě si užiješ😀

bellka
25. črc 2009

Cien, MUSÍ!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru