Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
7. srp 2009

to jo a to nejhorsi teprve prijde to pujdou kila nahoru ze se budeme divit a hlavne ty otekliny

rozi.nka
7. srp 2009

no to jo 😖

evcaa
7. srp 2009

holky myslim ze by s nama nejedna menila postavu za mimi taky si ted prijdu totalne nechutna ale jirku asi pritahuju pac se nemuze docka konce sestinedeli 😀 😀

nic se loucim jsou muzi na stromech paaaa

evcaa
7. srp 2009

odpo nakouknu pa pusiny doufam ze se kasa ozve moc na ni myslim 😉

martin72
7. srp 2009

Ahoj holky.
Nevím proč verča777 tady do nás šije?Nikdy jsem nepsal o Fertimedu nic špatného,doktoři i sestřičky byli na nás vždy hodní.To že psala,že máme jedno dítě,je snad naše věc,jenže já nejsem biologický otec.Ale to je naše soukromá věc.Takové nesmysly,že tam jdeme jen kvůli tomu,že je tam nějaká plazma a možnost jse projít po ZOO,to je mi úplně fuk.Prostě jsme jsi s Renčou po delším uvažování řekli,že uvidíme jak to chodí v Reprofitu. Každý tady má svobodonou volbu a my ji zkusíme.Navíc jsme dlouhodobě rozhodnuti,že 3-tí IVF už pro nás z ekonomických důvodů nebude možné.Máme před sebou stěhování a budou i jiné výdaje.Moc vám všem přeji,ať se vám to všem povede a je jedno jestli ve Fertimedu,Reprofitu,Gyn centru Ostrava,Fakultka v Olmíku,nebo někde jinde.Hlavní je výsledek.Hodně štěstí holky.

katrin111
7. srp 2009

tak paaaa evi a pokud uz se na to citis tak necekej az ti skonci 6ti nedeli ja uz zacala zit normalne asi 3 tydny po porodu to se mi nejak splasily hormony a ja byla totalne naruziva 😀 😀 😀 😀 zato ted se to rict neda 😀 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
7. srp 2009

jj, ta postava je to nejmenší co nás trápí, ale musíme si postěžovat 😀
já už to taky balím, jdu se naobídkovat, nacpat pračku a pouklízet ať tu nemáme binec 🙂
posléze když tak nakouknu, zatím páá

katrin111
7. srp 2009

paaaaa jdu se na chvili natahnout

rona2
autor
7. srp 2009

Hezké odpoledne holky,no jak jsem si to tady pročítala tak je tady nějak dusno a nějak souhlasím s Asmenkou a Martinem a to,že máme dítě je štěstí a i ty naše dítka by chtěly sourozence.
No je to můj názor.

bellka
7. srp 2009

Roni ahoj, myslím, že je úplně jedno, jestli dítko už máš nebo né, i když já si říkám, zaplať pánbůh aspoň za to jedno. Prostě ta touha je v ten moment úplně stejná.

katrin111
7. srp 2009

ahoj romi 😉

katrin111
7. srp 2009

taky souhlasim s martinem a on to vi 😉

beruska81
7. srp 2009

už jsem tady zase, na chvíli jsem se odtrhla, já martina chápu, už jsem tady dneska psala, že taky se nám sice IVF ani IUI nepovedly, to ale neznamená, že budu na ferťas nadávat.
Vím, že tady některé holky co nemají žádné dítě psaly, že můžeme být rádi za to jedno, ale my jsme si u prvního taky vytrpěly svoje a až jednou i vy budete mít jedno dítě tak budete mluvit jinak. Samozřejmě je to trochu jiné než kdybych žádné dítě neměla, ale my jsme na Matyáška čekali 7 let.

j.cien
7. srp 2009

Kelisky moje zlate 🙂 mam vas vsecky rada,tak se tu uz nezlobte navzajem 😠 😠 😕
Verca to nemysli zle..ma pravdu,ze tem,co ted budou ve Fertasu stimulovat nebo uz stimuluji...tem to fakt neprida..ale ja jsem na tom podobne,ted to sice zkusim ve Fertasu/jestli se teda dopracuji k tomu IVF/ a pokud to nevyjde,zkusime to jinde...
Sice si nedelam iluze,plati se vsude a nakonec je to hlavne o duvere,o pocitech...
Dnes jsem se schvalne ptala te dr.Koutne,jakou stimulaci by mi navrhla ona/kdyz teda Kaja dnes nebyl/ a ona se kouka do meho horm.profilu a pry,ze mam nizzi hladinu LH,takze urcite Fostimon...nebo aspon kombinaci Puregon+fostimon....takze jsem cumela,pac Kaja rikal,ze hormony mam naprosto v norme!!!
A pak verme slepe nasemu Bohovi Kajovi 😒

beruska81
7. srp 2009

cien já myslím, že to tak je všude, každý doktor ti řekne něco jiného. Já jsem důvěřovala Koutné, i když mi někdy říkala něco jiného než Vodička.
Když jsem ležela v nemocnici a na vizitě byl primář, tak ten mi navrhoval operaci, kdežto druhý den jiný doktor mi doporučoval jen léky, že operace není nutná.

j.cien
7. srp 2009

A k dr.Koutne-na mne pusobila sice chladne,ale profesionalne!Pri vysetreni byla citliva,vse vysvetlila,nemuzu na ni rict nic spatneho.

bellka
7. srp 2009

Cien, je to všechno o penězích, ale nejdůležitější je důvěra. Koutná mi příjde, že opravdu citlivá a je to profík. ONi jsou všichni, asi by to jinak nemohli dělat, jenom má každý jiný názor na určitou léčbu a to mě vždycky vyděsí. Nejlepší je chodit k jednomu a hotovo.

j.cien
7. srp 2009

Berus s tim,ze mame stejne potreby a touhy tj.MIT DITE..s tim mas jiste pravdu,ze mame obe,i my bezdetne..i vy s jednim ditetem...Ale rozdil v tom "zoufalstvi" je nesrovnatelny!!
Je to jako kdyz hladovy clovek touzi po kousku chleba a ten,co prave snedl chleba by si ted dal jeste zkusek...
No proste tak nejak 😉 tak to asi vidime my,co nemame deti a je nam pres 30 a nekonecnych 10 a vice let kazdy mesic prijde verdikt,ze zase nic....
Ale nijak zle to nemyslim,at se nikdo neurazi,je to proste jen muj pohled 🙂

sido
7. srp 2009

ahoj holky 🙂 tak co to zase provádíš cienko? ☹ já na tebe čekám /dělám si srandu/ určitě to v neděli dopadne perfektně a příští týden stimuluješ 😉

sido
7. srp 2009

úplně s tebou souhlasím nikomu neberu že chce druhé dítě a nejde mu to a trápí se kvůli tomu ale vždycky my bezdětné a vy co už prcka máte doma to budeme brát jinak 😉 jen si uvědomte že když je vám ouvej tak se podíváte na své dítko a určitě je líp ale kam se máme podívat my co doma ještě žádné nemáme? ☹

beruska81
7. srp 2009

cienko samozřejmě tě chápu, jen chci říct, že já jsem si tím procházela před malým taky. Taky jsem říkala, kdyby aspoň jsem měla jedno, ale teď vím, že jedno nestačí. To je zase můj názor, doufám, že se na mě nebudete zlobit.

kasa
7. srp 2009

Ahoj holky tak koukám ,že se tu dost vyměňovaly názory,já si myslím ,že se ve Ferťasu chovají hezky,a mám hodně chuti a elánu do dalších návštěv,ale je fakt,že mi hodně pomáhá živý důkaz,že tu umí zázraky,protože Simonka je opravdu vymodlené miminko,a zároveň dar od Boha,protože Kamča na tom byla podobně jako Bellka.
Já mám dneska po hydrolaparce,trošku mám bolesti ,ale dá se to vydržet.
Cien Kája tam být nemohl ,protože jsem měla štěstí ,byl u mého zákroku.A v pátek jsem domluvena na kontrolu do Polanky ke Kájovi,tak jsem zvědavá na výsledky,myslela jsem si ,že se je dovím dneska.
Nic budu končit,jdeme se na chvilku projít,už mě bolí spodek z toho sezení,musím změnit polohu.papa Peťka

kasa
7. srp 2009

Ajko to možná budeš znát mou bývalou koolegyni z práce a zároveň kamarádku.Anežku Dobrovolnou.Taky je ze Studénky.

bellka
7. srp 2009

Peťko, tak hlavně, že už to máš za sebou a doufám, že Tě teď už čekají samé pozitivní zprávičky. Berušky, přece se nikdo nemůže zlobit za názor toho druhého, né? Kdybysme byly všechny stejné, tak si nemáme o čem povídat.

beruska81
7. srp 2009

bell já se na nikoho nezlobím, ráda si vyměňuju názory, jen v dobrém 😉

beruska81
7. srp 2009

Kasi tak odpočívej, přeju ti jen dobré výsledky 🙂

martin72
7. srp 2009

Holky tady pomalu propuká válka.Jen jse proboha ani jedna mezi sebou nehádejte,protože o to přece vůbec nejde!Jde o ty malé mimča ne?

bellka
7. srp 2009

No, tak to je hlavní. Já si taky ráda vyměňuju názory, ale né písemně, protože u toho potřebuju hrozit prstem, bez toho mi to moc nejde, no. Vtip!

beruska81
7. srp 2009

bell chápu 😀

beruska81
7. srp 2009

já na koníka strašně ráda chodím, holky mi tady vždycky moc pomohly, i když nepíšu tak každý den několikrát sem nahlédnu, mám vás ráda kelišky 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru