Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
8. srp 2009

Sido: tak já stimulovala fostimonem a vajíčka jsem měla myslím dobrá 🙂
Moje rozhodnutí proč fostimon bylo takové:
a) levnější varianta
b) je to poprvé,tak VYZKOUŠÍM

sido
8. srp 2009

aha já myslela že js vyzkoušela všechno 😉 protože teda jetli jsem to pochopila správně kaczka psala že líp reagovala na fostimon

radule82
8. srp 2009

b)... tak VYZKOUŠÍM, jak budu reagovat, at vím
c) je fakt, že je puregon čistší, ale někdo reaguje lépe na to, někdo na to...

Bohužel je to tak,ale první pokus, je spíš taková sázka.. co ti sedne a co ne... 🙂

Ale je zas fakt, že s puregonem je asi větší jistota, že vajíčka budou kvalitnější 🙂

kasa
8. srp 2009

Ahoj Sido,já se nevyznám zatím co je na co?Jen vím od Kamči,že mi říkala,že až se budu rozhodovat,jestli levnější nebo dražší variantu,tak mi říkala po svých zkušenostech ,že se vyplatí ta dražší varianta.Tak si asi nechám ráda poradit,i když je to finančně náročné,protože nemáme našetřené nějaké rezervy,ale vždycky se to nějak udělá,jak říká moje mamča.Tak přinejhorším využijeme pomoc rodiny.pa pa 🙂

radule82
8. srp 2009

No nic holky, já budu utíkat nach Ostrava.. dneska jsem spala u rodičů, protože jsem zapíjela svobodu od kolegyně z práce 🙂

Mějte se moooc krásně!!! 🙂)))

sido
8. srp 2009

no právě já vím že to nemusí vyjít ale chci udělat vše nejlíp proto aby to vyšlo hned napoprvé ať si tím nemusím znova procházet tak dám zase na Jaroše doufám že mi poradí ci je nejlepší pro mě a ne pro Fertimed 😅

j.cien
8. srp 2009

pa Radul 🙂

bellka
8. srp 2009

Sido, jj ten fostimon je nejlepší do svalu, ono se dá všechno píchat jak do svalu tak pod kůži, ale je fakt, že to co má být do svalu, tak prostě líp, nevím jak bych to řekla, účinkuje v tom svalu, no. Cien, chápu Tě naprosto přesně. Jsem hodně veselá kopa, Radulka mě zažila, ale holt za ty roky a hlavně počet neúspěchů se nikdo nemůže divit, že to nevidíme optimisticky.

sido
8. srp 2009

radul já jsem stejného názoru i když je to poprvé tak ty prašule někde seženu a zkusím to kvalitnější i když drahšší 😉určitě to budou nejlíp investované penízky v mém životě 😉 😉 😉

já taky fičím ale do práce papa 🙂 🙂 🙂

bellka
8. srp 2009

Radulko ahoj. Sido, taky jsem to takhle dělala, vše nejlepší pro miminko, proto jsem volila puregon. Já kdysi stimulovala metrodinem, možná se to už dneska ani nedělá, ale po něm jsem zkolabovala, tak proto jsem volila tu lepší variantu.

j.cien
8. srp 2009

Belinko tobe to preji ze vsech nejvic,at se ostatni nezlobi...ale tolik pokusu,tolik nadeje,tolik zklamani...ty si to miminecko strasne moc zaslouzis!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 🙂

bellka
8. srp 2009

Cien přestaň, bo tu bulím. Hnusné na tom je, že my bysme pro miminko udělaly všechno na světě a nemáme ho. Někdo ho ani nechce a rodí jak o závod. Holky, chtělo by to nějakou snažilku, která protrhne tu neúspěšnost, takže Cien, Sido a všechny ostatní, šup šup, ať máme zase úsměv na tváři a novou naději.

j.cien
8. srp 2009

Belli je to na zblazneni...v praci mam kolegyni,co ma 2deti /nechtene!/ a ted byla zas na potratu... 😝 fialovy hnus 😝 😝

kasa
8. srp 2009

Bellko,opravdu si už mimi zasloužíš ze všech nejvíce,a určitě to jednou vyjde,a kdyby náhodou ne tak myslím,že by jsi byla opravdu dobrá máma pro nějakého opuštěného broučka,který by si zasloužil taky hezký život.Ty děti za to přece nemůžou,že jsou opuštěné. 🙂 .,ikdyž je to někdy složité.

kasa
8. srp 2009

Já myslím ,že nam to sluníčko tady vlila Smil.Ta je důkazem ,že to funguje. 🙂

kasa
8. srp 2009

koukám na Danielu Stellovou a krásně u toho bulím.Trošku víc dojemné a zase ty děti. 🙂

kasa
8. srp 2009

Krásný film.Jdu utřít nádobí a rychle uvařit kolem půl 3 přijde mamča ,tak ať mám vše hotovo. 🙂

bellka
8. srp 2009

Kasi, Kasi, Kasi, jsi jistě moc hodná holka a já neříkám, že nemáš pravdu, ale nevíš, co s Tebou udělá 10 let marného boje a upřímně, nepřeju to ani svému největšímu nepříteli. Taky jsem si pobulela, i když jsem ten film viděla už snad 5x. Jdu teda uklízet. Pa, pa, berušky a pěkný den.

kasa
8. srp 2009

Třeba ve chvíli kdy by jste se začali zajimat o adopci tak by se stal zázrak tak jak se občas zázraky dějí a najednou by jste byli 4.Já v tvém případě už bych o adopci asi uvažovala.Třeba by váš život nabral nový smysl života,oni opravdu jsou v domovech i děti které si naši lásku zaslouží,a třeba to nám ten navrchu chce naznačit. 🙂 .
Ono je opravdu nejdůležitější zdraví a vnitřní klid jak v práci každý den vidím ty nemocné ,postižené děti tak opravdu není nic důležitějšího.A holt už je to někdy divně zařízené,že ten co dětí chce je mít nemůže a ten kdo je nechce rodí jak na běžícím páse.Vždyť mám v práci taky kolegyni která je ve 42 letech 5 násobná maminka a 6ti násobná babička a málém měla na cestě 6 dítě,a to už je nechce.

hnedoocka23
8. srp 2009

ahoj holky,jdu vás pozdravit.......trošku jsem něco přečetla a koukám,že utíkáte do reprofitu...každého věc...at se Vám tam zadaří.......já nad změnou neuvažuji,vlastně tedkom prdím na doktory a je mi mnohem líp bez nich...myslím si,že nejhorší je psychika a když jsem denně tady vysedávala a řešila problémy,proč se nezadařilo a kdy už to přijde..tak se ani nedivím,že to nejde otěhotnět...myšlenky byli jen na dítě,vše se točilo jen kolem toho a už bylo na mě toho dost......ne nadarmo se říká,že když žena vypne,přijde to samo nečekaně...a proto s koníkem úplně končím....nakouknu,až budu těhu 🙂 Mějte se všechny krásně a jak psala Lucíik,tak zdravím tu naši starou gardu 😀

kasa
8. srp 2009

Očko tak hodně štěstí.A máš v něčem pravdu.

smilers
8. srp 2009

Ahojky🙂

kasa diky a urco se vam povede a kdyz ne, tak jak rikas je tu plno deti, co potrebuje mamu a tatu, kdyz jsem podstupovala IVF, tak jsme se s manzelem shodli, ze pokud to nevyjde jdeme do adopce, nac cekat

sido, tri embrya by se nemeli davat ani kdyz maji spatnou kvalitu, pac je to vzdycky riziko, ale nez si uchovavat jedno embryo, coz nemelo pro nas cenu, kor, kdyz PK by je zabila, tak jsme hned souhlasili s tim, ze dame vsechny 3, nu a hold se podarilo

jen vam chci rict,ze i to spatne je nekdy k necemu dobre, muj verdikt dle dr znel pco kvuli vysoke hladine lutealniho hormonu,takze jsem mela puregonu jen 60 iu jednotek a manzel mel sice hodne potvurek ale pomale a nektere spatne, takze by ani nedoputovali, kam by meli

bellka 10 let uz je hodne, nasi znami se taky tak snazili ,podstoupil vsemozne,stalo je to skoro 200000 a nakonec maji holcicku, kterou si adoptovali a jsou spokojeni, a mlada je jakoby byla jejich i oblicejem, neni vsemdnum konec i kdyz je to beh na dlouhou trat, a popravde da se zit i bez deti ato plnohodnotne, jen ne vzdy si to clovek dovede predstavit,hodne ve vsem hraje i psychika cloveka, zazemi, stres a dalsi faktory, jenze dat se do pohody zrovna kdyz to nejde je dost tezke, takze holky hlavu vzhuru boj jste mozna vicekrat prohraly, ale nac neuspechu davat volnost, nebudu vam radit nemyslet na dite, kdyz vsude potkavate tehotne a maminky s detmi, ale chce to opravdu vypnout, odpocinout si myslim i nekdy od konika a od takovyhle diskuzi a zkusit proste zit jinak 😉 nerikam, ze je to zaruceny lek a ze to pomuze ale treba to bolavou dusicku trochu pozvedne a pookreje

kasa
8. srp 2009

Ahoj Smil mluvíš mi doslova ze srdíčka a byť ráda navštěvuji tuto diskuzi snažím se o to si to nepřipouštět,protože není hlavní mít vlastní děti ,ale zdravé děti.A i ty nemocné si zaslouží lásku,a myslím ,že si i váží více všeho kolem ikdyž mají svůj svět.I tak jsou to zlatíčka,když v práci pozoruji z čeho se dokážou radovat. 🙂 .Takže hlavu vzhůru všem,a nebojte se dočkáme se všichni ať už svého broučka nebo nějakého opuštěného. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,který si zaslouží naši lásku.

kasa
8. srp 2009

Co dnes holky podnikáte?

asmeena
8. srp 2009

Ahoj holky, dnes od rána uklízím, je to na bednu. Teď jsem si dala chvilku pauzičku a udělala si své oblíbené mojitko.
Jak jsi cien psala o tom sníženém LH, že máš citlivá prsa od ovulky po MS, tak já to tento měsíc měla taky, takže jsem si koupila testík, protože jsem si říkala, že možná těhu příznaky, na testíku se mi zdálá nepatrná druhá čárka a ouha, dnes jsem to dostala, takže mě to hned probralo z krásného snu. 😠 Je to všechno na pos... Pořád jenom čekám jestli ta zatracená MS dorazí či nikoliv, ale ona se nenechá zahmbit a vždy si mě znovu a znovu každý měsíc najde.
Už abych uteklo 14 dní a já si užívala na dovolené. Už mám všeho dost. V práci jenom makačka, doma se vyspat a znovu do práce a pořád dokola a k tomu pořád dostávat měsíčky - to je na bednu.
Ale jednou se určitě dočkáme všechny.

asmeena
8. srp 2009

očko: taky si říkám, že kdybych nechodila na diskuzi, tak budu mít hlavu čistější, ale když mně by po vás bylo smutno.

katrin111
8. srp 2009

ahoj holky ja jen nakukuji.............asmenko to jsi napsala hezky ze by se ti po nas styskalo 😵 😵 😵 😵 ja jdu za chvili se samikem cekat mamku do prace...........

asmeena
8. srp 2009

sido: já měla u 1.IVF fostimon v kombinaci s merionalem - bylo to nepohodlné na píchání, ale levnější a měla jsem 7 vajíček a potom 3 embryjka a u 2.IVF jsem měla puregon, dražší, ale pohodlnější píchání a myslím, že i kvalita byla lepší. Taky jenom 7 vajíček, ale už 5 embryjek. Ale stejně máme každá jinak ty hormony a na každou to působí jinak. Takže těžko radit.

asmeena
8. srp 2009

katrin: ona je to pravdu. Ti vůbec nezávidím v tom horku někam chodit, já jsem zalezlá doma a zdechám tady. 😀

katrin111
8. srp 2009

ja prave tedka porad sedim doma a uz mi z toho hrabe.porad koukam na hodinky..........a zeru tou nudou...trosku tam fouka vitr a pujdu jen po stinu..............uz se tesim az vypukne podzim 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru