Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
10. srp 2009

belko a to sis píchala všechny IVF vždycky 160 jednotek?

bobinka1
10. srp 2009

ahoj holky,všechny vás zdravím,tak už čekám až přijde ta mrška a synarel čeká,sido budu pár dní po tobě 😉 ,ale moje druhé IVF tak mě ty léky moc nestresují,ale utroš mi taky nic nedělal,jen jsem byla unavená

abig
10. srp 2009

Radul: popravdě mě na Fertimedu prdí, že neznají základy slušného chování a lékaři se zásadně nepředstavují, jak se kdo jmenuje občas zaslechnu od sester, jediný, kdo se představil byl dr. Jaroš

Jinak to nebyl ani jeden chlap, byla to doktorka, taky se nepředstavila, tak nevím.

Oni vlastně ani nedávají žádné záznamy, tak se není do čeho kouknout.

kasa
10. srp 2009

Tak jdu popřát ještě hezký večer a zítra pěkný den,protože mám vážné obavy ,že jak se teď zakuklím k televizce tak brzy odpadnu.Peťa má odpoledni tak jsem sama. 🙂 .Tak pa pa Peťka

radule82
10. srp 2009

Abig: tak to byla dr. Koutná 🙂

Kasi, tak si odpočiň, já se taky za chvíli zakuklím k televizce 😀

bellka
10. srp 2009

Sido, jj, vždycky 160 iu, mě to stačilo, vaječníky mám v pořádku a reaguju velice dobře a protože jsem měla poprvé v Ov koňské dávky, tak jsem měla tak silný hyperstimulák, že jsem zkolabovala a odvezla mě rychlá, takže ve Fertimedu to aspoň hlídali a měla jsem vždy 11-15 vajušek.

kasa
10. srp 2009

Abig nic si z toho nedělej,mě se taky představil akorát dr.Jaroš,ale ono už dneska není moderní zdravit a odpovídat na pozdrav a tak .Vím jak jsem dělala ještě v květince v kaufu a zdravili jsme zákazníky ,tak ze 100 nám odpověděli na pozdrav tak 3 ,takže slušné chování už se dneska asi nenosí.
Každopádně aspoń doklady o placených výkonech by měli aspoň dávat.Možná kdyby jsme si o něho řekli tak by nám ho dali,je to třeba někdy vyzkoušet. 😉

sido
10. srp 2009

bobinko ahoj já si to hlídám že jsi mi v patách a pak je na řadě cienka 😉 😉 😉

sido
10. srp 2009

jj kasi já je jednou požádala o doklad na ty 200 za UTZ a sestra mi ho vypsala ale nějak jsem nedošla na pojišťovnu 😅 😅 😅

kasa
10. srp 2009

Belko neboj popíjím bylinky a odpočívám.

kasa
10. srp 2009

No a možná ,že by nám ho vypsali vždycky.

radule82
10. srp 2009

A pak si jde Bellišek pro sněhurku a já pak v září 🙂

bobinka1
10. srp 2009

no budeme se podporovat pak ještě cienka,jsem zvědavá,jak to všechno dopadne,jsem trochu nervozní,přece jen je to moje druhé IVF,ale věřím,že to vyjde 😉

radule82
10. srp 2009

Bobinko, to určitě vyjde!!!! 😉

sido
10. srp 2009

bobinko a ty ses rozhodla pro co puregon nebo fostimon?

bobinka1
10. srp 2009

holky to nás,ale bude 🙂

bobinka1
10. srp 2009

no puregon,já měla prvně gonal to je v podstatě stejný a byla jsem s tím perem spokojená,je to sice drahé,ale lépe se to aplikuje,snad nám to vyjde už všem

radule82
10. srp 2009

celá mateřská školka 😀

bobinka1
10. srp 2009

no skoro jo 😀

bellka
10. srp 2009

Peťko, jenom pěkně odpočívej. Sido, Bobinko, Cien, teď máte velice důležitý úkol. Prolomit tu smůlu a hlásit, že jste těhulkyyy🙂

kasa
10. srp 2009

Holky nebojte,vyjde to všem,jen se nestresovat,vzájemně se podporovat a brát vše sportovně a z nadhledem,ikdyž je to těžké,ale asi opravdu čím víc se to bere lážo plážo,tím víc to funguje.A zářný příklad je pro nás Smil ,ta to brala sportovně,když ji řekli ,že to nevypadá dobře tak se smířila s tím ,že to asi nevyjde a dneska má krásné trojčátka.A takoví ty ženské co to berou na lehkou váhu ,tak by mohli rodit jedno dítě za druhým.Asi se opravdu je lepší tolik nebát.I když je to těžké.
Ale řeknu vám perličku,včera jsem mluvila s kamarádkou a spolužačkou od segry ze sportovního gymplu,a ta má 2 letého Jiříčka a 2,5 měsíčního Matýska a jak jako vrcholový sportovec byla zvyklá na tvrdé podmínky,tak tak vychovává i své děti.Byla s námi na tom týdením pobytu na té Sukenické,a to jsme ji obdivovali ,že si tak s 2 měsíčním miminkem troufla jet i když do hotelu a včera ,jsem ji psala jak se má,a ona mi řekla ,že přijeli z dovolené týdenní pod stanem a že Jiříkovi se to strašně líbilo a Matýsek to zvládal skvěle.No a já byť se budu jednou snažit své děti otužovat,tak na tohle bych odvahu tedy neměla. 🙂 .,ale je fakt ,že děti jsou pak míň nemocné.

bellka
10. srp 2009

Berušky, loučím se, přeju vám pěkný večer a dobrou nocku🙂

bobinka1
10. srp 2009

holky utíkám za kámoškou jdeme popíjet,dokud můžu.tak se zatím mějte,pa 😉

radule82
10. srp 2009

Děvčátka, taky se s váma loučím a přeji vám krásnou dobrou noc 🙂

j.cien
10. srp 2009

Dobrou holky 🙂

sido
10. srp 2009

tak vidím že už jdete všechny spinka půjdu taky bolí mě v krku a skoro nemůžu polykat tak si dám čajíček a do peřin papapa zlatíčky 😉 😉 😉

asmeena
11. srp 2009

Dobré ráno, dnes máme deštivý den, ale aspoň se nám trošku ochladilo. Tak to nepřežeňte s pracovním nasazením. 😉

larri
11. srp 2009

Dobre rano holcicky,vcera jsem se vratila z Moravy a nestihla docist.

Co je noveho? Bellka a radule,vubec nevim,jak jste dopadla?

Berusko,omlouvam se,odepsala si mi a ja uz byla na ceste do Opavy a mamka net nema.Ale v Hosticich jsem nebyla,jinak bych si te nasla. 😉

j.cien
11. srp 2009

Pekne uterycko vsem 🙂

j.cien
11. srp 2009

Sido ted te nesmi bolet v krku 😠 musis byt fit na stimuli 😉 mozna te to jen skrabe z toho Synarelu,ne?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru