Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
11. srp 2009

Sido: tak to je fakt pech :( .. poprvé to je opravdu zkouška, jak na co budeš reagovat...

Tak ať ti to zítra dobře dopadne a Cien a Verce taky!!! 🙂

Pak pisněte, jak jste holky dopadly 🙂

radule82
11. srp 2009

Jsem to ale... :( ... ani jsem na vas na začátek nepozdravila... tak přeji všem krásné úterní odpoledne 😉

kasa
11. srp 2009

Holky myslíte ,že bych tento měsíc mohla zkusit inseminaci,nebo po té hydrolaparce to hned nejde,vychází to ,právě teď na pátek ,sobotu,tak nevím na co se mám v ten pátek připravit.

radule82
11. srp 2009

Kasi, tak to já vůbec netuším ☹

sido
11. srp 2009

ahoj radul jj to pech ale co naděláš všechno šlo až moc dobře 😒 no tak ještě chvilku počkáme jen by mě zajímalo když mi teď asi tu stimulku stopne za jak dlouho dostanu MS a jestli můžu hned další cyklus zkusit znova stimulovat 😖

kasa
11. srp 2009

Ahoj Radulko,dík za info,tak to se musím zeptat Bellky na kolik tam jde.Třeba se tam potkáme. 🙂 .Tak jsem si trošku zacvičila,teď popíjím čajček,a asi si půjdu udělat něco na veču.Jinak v pátek jdu z Polanky pak do fakultky na kontrolu na neurologii,kde se taky dovím ,jestli jednou budu moci rodit přirozeně nebo budu muset rodit císařem.Tak jsem zvědavá,ale spíš počítám s druhou variantou.Asi tam možná zítra do Polanky zavolám a zeptám se jestli kdyby náhodou ta inseminace šla provést,jestli mám brát Peťu sebou,ať nemusíme použít mrazáčky,ale myslím,že kdyby to tak hned provést šlo,že by mě na to upozornil,protože teď máme sexík zakázány. ☹ .No ,stejně má teď 2 dny Peťa odpoledko,a to se vlastně vůbec nevidíme.Už se na něho zítra těším. 🙂 .Tak zatím pa pa Peťka

kasa
11. srp 2009

Sido je to velká škoda,třeba to bude dobré. 🙂

kasa
11. srp 2009

Halo,halo,je tu ještě někdo? 🙂

radule82
11. srp 2009

☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů.
DNE 8.7.2009 SE NÁM NARODIL DANIELEK JE TO PRO NÁS TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ DEN DO KONCE ŽIVOTA NEBUDE LEPŠÍ. MĚŘIL 51CM A VÁŽIL 3870GRAMŮ A JE TO NEJKRÁSNĚJŠÍ MIMINKO POD SLUNCEM.

Kelišky těhulky:

☼rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET:

☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,3xIUI neg.,cerven laparka a pak snad konecne IVF
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neúspěšně,v červenci 09 začínám brát antikoncepci a srpen mé 2.IVF..
☼ beruska81 (Lucka,28let) 5xIUI,1IVF-neúspěšné.Ted to necháváme na přírodě.
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci v nebíčku,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,od 10.6.2009 synarel, kontrola 22.6.neraguji,IVF odloženo na příští měsíc
☼ Radule82: čekatelka na první IVF - od 30.6.09 stříkám Synarel, od 9.7. píchám 3 ampule Fostimonu (dlouhý protokol), 19.7. OPU - 10 vajíček, oplodnilo se 8, 4dny PK - 23.7. dvě embryjka zavedena (morulka a 13ti buněčné), 2 embryjka zamražená (12ti a 11ti buněčné). 1.IVF neúspěšné. Září 2009 naplánován KET.
☼ rencav (Renata 28 let)- 1.IVF - Synareal, injekce Fostimonu ( dlouhý protokol ), odběr 17.5. - 4 folikuly, 19.5. ET 1 embryo, následovala revize - plod se nevyvíjel tak jek měl, teď čekáme na 2.IVF prozatím nevíme kdy
☼ sido 4. IUI nevyšlo, teď se připravujeme na 1. IVF, od 3.8. stříkám synarel a 10.8. jdu na ko do polanky jsem zvědavá ...

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09 - bez úspěchu, 2 IVF v srpnu
☼kasa(Petra,31let)Snažíme se o miminko 19měsíců..problém je u manžela s ejakulací,řešíme tabletky..čeká mě hydrolaparoskopie a poté podstoupíme IUI,tak doufám,že brzy budeme mít taky krásnou tlustici..

Kelišky nováčci-čekatelky:

☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:

☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF, 10.6.imunologické vyšetření v Brně (bez patologických změn),23.9.první konzultace v Reprofitu(jsem přeběhlík
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka, 31 let), 1/2007 SP, 1/2008 přirozeně mimoděložní, 2xIVF Fertimed Polanka: 9/2008 (slabá čárka, neudrželo se) a 3/2009 (mimoděložní), 8/2009 plánovaná hormonální terapie kvůli endošce, potom odběr děložní sliznice, hysteroskopie, další IVF asi přelom 2009/2010

radule82
11. srp 2009

JJ Kasi jsem tu 🙂 zrovna vařím na véču kukuřici 😉 už včera jsme měli a dneska máme repete 😀

kasa
11. srp 2009

Jé tu bych si taky dala,kukuřici miluji,já jsem si dala rohlíček s rybičkovou pomazánkou,zelenou cibulkou a kouskem papriky.

radule82
11. srp 2009

Tak to jsi měla taky baštu 😀

Holky já budu pro dnešek končit, ještě mě čeká vyžehlit jednu pračku a půjdu si hajnout 😀
Přeji všem krásnou a klidnou dobrou noc 🙂)))

sido
11. srp 2009

tak to máme stejné já si taky trochu vyčistím hlavu a půjdu žehlit k telce 😉 celý den jsem na internetu a čtu co je to Estradiol a už mě to neba ☹ musím vydržet do zítřka snad se něco dozvím tak holky papa

kasa
11. srp 2009

Sido neboj to bude dobrý,já půjdu taky pomalu,musím trošku vysat,protože jak tu piškot hopsá po bytě tak jsou všude chlupy a musím vysávat každy den,ale je to zlatíčko. 🙂

katrin111
11. srp 2009

krasny vecer kelisky ta teda nekdy v zari vsechny pocitejte se srazikem v havirove ju

katrin111
11. srp 2009

SIDO MAM POCIT ZE ESTRADIOL JE NEJAKY ZENSKY HORMON JA MAM POCIT ZE ME JAK BRALA DR.HORMON.PTOFIL TAK JSEM MELA NIZSI ESTRADIOLA TO ASI U ME TAKY ZPUSOBOVALO TU NEPLODNOST

asmeena
12. srp 2009

Ahoj holky, včera jsem po práci hned vytuhla, takže jsem na koníka ani nezavítala, nestíhám vás dočíst, protože už jsem zase zavalená prací. Jen jsem se dočetla, že chcete srazík v Havířově, tak to by snad šlo. 😉 Už se na vás moc těším.

abig
12. srp 2009

Dobré ráno, tak mě napadlo, když jste dostaly od Fertimedu neschopenku (jsem po ET), měly jste vycházky ? Já je nemám a právě mi došlo, že budu zavřená doma a to jsem pozvaná na jednu svatbu a na oslavu třicátin ....

sweethy
12. srp 2009

Abaig, po týdnu od vypsání neschopenky Ti můžou napsat vycházky, dříve prý ne, ale víc než 4 hodiny mi dát nechtěli a mám to tak do teď, ale dnes jdu konečně převést neschopenku ke svému dr, tak snad mi je trošku rozšíří. Ale jinak s vycházkama fakt nic moc.

rona2
autor
12. srp 2009

Hezký den kelišky.
Swety já jak jsem byla na PN tak mi dr.napsala jaké jsem chtěla vycházky a domluvila jsem se sní od 12 do 18 hod.Dopoledne se stejně pořád lítá někde po doktorech tak jsem to chtěla tak,ale stejně jsem si lítala jak se mi chtělo a za celý půlrok co jsem byla doma mi kontrola nepřišla.Je to spíš na domluvě s dr.Jak jsem byla těhu tak mi říkala,že kdyby přišla kontrola tak mi napíše,že jsem byla u ní.Tak jen tak moje zkušenost.

j.cien
12. srp 2009

Ahojky,v Polance jsme se potkaly se Sido a Vercou 😉 😀 tak jsme se zadrbaly,ze jsem preslechla ,kdyz ma pak sestra volala 😀 😀 holky jste super nazivo jeste vic nez po netu 😀 😀

Tak mam Puregon,krev nam brali obema,ale nevim na co...pac sestry jsem se ptala a ta to nevi 😝 a take jsem je sokovala,pac jsem chtela ucet 😀 😀 😀 a to po nich ocividne jeste nikdo nechtel 😀 takze to nakonec vypisovaly 3 sestry 1 doklad 😀 😀

bobinka1
12. srp 2009

ahoj holky,jen jsem vás přišla pozdravit,odjíždím k babičce pro malou,mějte se tady hezky a až se vrátíme tak hned napíšu,jak pokračuji,koukám,že j.cien tady bude asi první,mně ta mrcha pořád nedorazila v pátek budu volat do Polanky 😠

bobinka1
12. srp 2009

myslím začínat s puregonem 😉

j.cien
12. srp 2009

Bobi mne mrcha ma dorazit cca v sobotu...ale kdo vi,ted jsem brala vic nez mesic v kuse anitko..tak uvidime 😉

bobinka1
12. srp 2009

no já bych ji měla mít dnes nebo zítra,ale zatím ani ťuk 😉

j.cien
12. srp 2009

Bobi zkus horkou vanu a aspirin 😉

bobinka1
12. srp 2009

díky,to bych mohla 🙂

j.cien
12. srp 2009

halooooooo Kesliky kde jste 😕 😕 Katrinko co varis???????

Verco777 doufam,ze napises,jak jsi dopadla 😉 a Sido tebe vyhliiiiiiiiiiiziiiiiiiiiiim!! 😉 🙂

sido
12. srp 2009

ahoj tak už se hlásím 😀 😀 😀

sido
12. srp 2009

tak mi zase vzali krev a zítra mám zase volat Olomouc k Jarošovi jsem nemusela 😖 a sestra mi řekla že podle zítřejších výsledku buď přerušit stimulaci a od MS krátký protokol a nebo když ty hodnoty budou klesat tak pokračovat v synarelu až budou ok 😉 tak nevim ale cítím že se mi tam něco tvoří a bolí mě prsa takže vaječníky asi nebudou v klidu jak by měli být ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru