Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
14. srp 2009

Berušky, všechny vás moc moc zdravím, všechno v pořádku, příští týden ve středu se rozhodne, jestli bude KETík. Cien, tož tfujtfujtfuj k tomu píchání. Jitulko, máš toho taky dost, tak snad už to taky dotáhneš do šťastného konce. Kasi už vám popsala naše setkání, no málem mě trefilo, že blbě čumím a málem odbočuju jak magor.

kasa
14. srp 2009

Ahoj Majdo tak vidím ,že už jsi dobře dorazila domů.To neva ,že blbě odbočujeme my blondýny přece můžem ne. 😀 😀 😀 😀 😀

kasa
14. srp 2009

Dopoledne s tebou bylo opravdu skvěle,už se těším na další kávičku. 🙂

bellka
14. srp 2009

On měl strach v očích ten chlap, když viděl ten blinkr, hlavní je, že jsem neodbočila. Oni to Ti chlapi trochu víc žerou😀 vidím, že jsi dneska měla šťastný den, tak doufám, že v tom budeš pokračovat.

bellka
14. srp 2009

Taky jsem moc ráda, že jsme se mohly poznat🙂

kasa
14. srp 2009

No to taky doufám,já tuším v kostech ,že se opravdu sejdeme pod vánočním stromečkem,všichni s mimísky na cestě.

kasa
14. srp 2009

No neboj,až někdy pojedu k tetě do Rychvaldu tak ti tu hospodárku příjdu zkontrolovat.A vy kdyby jste někdy měli cestu do makra tak písni a klidně se stav.Ráda tě uvidím. 🙂 🙂 🙂

kasa
14. srp 2009

Toto pozváni platí pro všechny u nás jsou dveře pro hodné lidičky otevřené dokořán.Máme rádi společnost. 🙂 🙂

rona2
autor
14. srp 2009

No jo ty jsi tady,ale já makám na zahradě,ostříhala jsem živý plot už to bylo jak v buši.Tak to jsi dopadla dobře tak snad to všechno půjde hladce. 😉

rojenka
14. srp 2009

kasi- ahojky tak vidím že máš samé dobré zprávičky tak to ti moooc gratuluji at už vám to vyjde....my jdeme s manželem 26.8.do fertasu tak sem zvědavá co nám taky řeknou...to ti dělají pokaždé prohlídku?a platila jsi něco?
to musí být asi nervy co? 😨 ale je fajn že samé takové dobré zprávičky ti řekl.... 😉

radule82
14. srp 2009

Pěkné odpoledne všem holčinám 🙂

kasa
14. srp 2009

Platila jsem akorát 60kč.

rona2
autor
14. srp 2009

Jitulik,děkuji,ale rozhodnla jsem se,že do IUI zatím nejdu a do IVF už vůbec né,jedno dítko je tak už to tak neprožívám,to čím procházíte vy už mám naštěstí za sebou a držím pěsti vám všem ať to také výjde.
Manža mě tlačí do reprofitu,moc to chváli jeho kámoš,taky odešli s ferťasu,ale ani tam se mi zatím nechce.Třeba mě to zase popadne a půjdu,kdo ví. 😉

rona2
autor
14. srp 2009

Kaso tak to máš skoro zadarmo. 😀 😀 😀

radule82
14. srp 2009

Peťko: tak to je super, že jses dneska dozvěděla jen samé dobré zprávičky ve Ferťasu a šupky dupky do inseminace a následného těhulkování 🙂

Sido: tak to je fakt škoda... ale opravdu je to fakt riziko, jak ti léky sednou.. tak snad už při další stimulaci bude všechno v pořádku 🙂

Belli: taky perfektní, že je u tebe všechno OK 🙂 jak to ted bude dál probíhat, ve středu jedeš do OL, nebo nejdříve telefonicky zjistíš, jestli se sněhurka rozmrazila a je možno provést KET?

radule82
14. srp 2009

Cien: ted jsem trošku zmatená 🙂 jak to s tebou vypadá, ty už stimuluješ?

bellka
14. srp 2009

Jsme snědli knedle, budu jak knela vypadat. Radulko, ve středu jdu do Polanky, jestli je připravená sliznice a když jo, tak se domluvím s laboratoří na KETu. Roni ahoj. Já dneska taky platila 60,-, tak uvidíme, jestli po mě budou příště chtít za UTZ, že dlužím😀 Kasi, k nám taky kdykoliv, kdokoliv, s dobrým srdíčkem, může přijít a obhlídnout zvěřinec😉

radule82
14. srp 2009

Tak já se zas loučím... fičíme do kina na Proroctví 🙂 tak pěkný páteční večer 😉

radule82
14. srp 2009

Belli, jsem si říkala, že až půjdu v září na KET, tak hned potom pojedu domu, nebudu tam zůstavat přes noc 🙂

bellka
14. srp 2009

Jé, Radul, tak nad tím jsem taky přemýšlela, že tam tentokrát nezůstanu.

kasa
14. srp 2009

Ahojki tak jsme nakonec na procházce nebyli ,protože Peťa potřeboval připravit novou smlouvu a nějaké další podklady pro mlaďochy co jim pronajíma byt,a tak jsem si celé odpoledne četla knížku.Teď čekáme až se staví a pak Peťu vytáhnu na bouling na pivko.Zítra jedem grilovat na zahradu ke strejdovi do Šenova a v neděli jsme domluveni s Kamčou na koupaliště do Běle,ikdyž plavat určo nebudu,ale aspoň pokecáme smočíme nožky a budeme se Simčou. 🙂

kasa
14. srp 2009

Romi tak doufám ,že jsi ho dobře ostříhala,jako střihoruký Edward 😀 😀 😀 😀 .Já jsem se v práci chystala stříhat příští týden teď se to trošku zkomlikovalo,protože asi ty velké elektrické nůžky s tím zlomeným žebrem neudržím. 😀 Škoda to mě strašně baví. 🙂
Tak asi někoho zaúkoluji. 🙂
Jinak se musíme někdy domluvit a zajít si někde zase sednout.

kasa
14. srp 2009

Už se moc těším na to září a všem vám děkuji za podporu. 🙂

kasa
14. srp 2009

Tak to vypadá ,že už tu nikdo není tak se mějte hezky a zítra papa 🙂

kasa
14. srp 2009

Smil musím ještě rychle reagovat,právě jsem objevila tvoje nové přídavky,holky jsou zlatíčka.Jsou super moc jim to sluší raperkám. 😀

capenka
14. srp 2009

nikde nikdo ,že by ten pátek a každý si užívá,chci se zeptat u krátkého protokolu jsem dostala Puregon a to už se nestříká synarel ?

radule82
14. srp 2009

Capenko: já měla dlouhý protokol, takže i synarel, ale myslím, že u krátkého se nedává.... Od kdy začínáš brát Puregon?

capenka
14. srp 2009

no konečně někdo napsal 🙂 no až za týden bych měla začít,cien má taky krátkej tak snad se ozve jestli ho dostala nebo né,já jsem po dlouhým měla cystu,

radule82
14. srp 2009

a nepíše něco Cien o pár stránek dřív?

capenka
14. srp 2009

psala jsem ji do IP,snad se ozve

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru