Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
18. srp 2009

určitě bude! :D já budu pro dnešek končit, jsem unavená, akorát šup do postýlky, tak všem přeji dobrou noc.

Beli a Cien - zítra ať kontrola dopadne na jedničku s hvězdičkou a třikrát potrženou!!! 😀

j.cien
18. srp 2009

Diky Radulko a dobrou 🙂

Sido nedivim se ti,byla jsem na tom stejne..jak stimulovala Spasi,Ocka,predtim Kacka,Michi,Verca...pokazde jsem to prozivala,jako bych byla v jejich kuzi 😉

capenka
18. srp 2009

Cien zdravím a mysli ,že zítra každý čeká tady na zprávičku ,že dáš vědět,mě to čeká brzičkouž to vidím,každou chviličku na píchání ,bojím bojím,zvládáš to sama ?

bellka
18. srp 2009

Berušky, jdu popřát dobrou nocku a krásné sníky, Radulko ahoj, Cien, zítra hodně štěstí🙂 Chachula je osekaná na tu zítřejší předváděčku, tož uvidíme😉 Pěkně se vyspinkejte, berušky🙂

j.cien
18. srp 2009

Capenko ahoj,tak pichani je na tom celem asi to nejmensi zlo...fakt je to v pohode,toho se vubec nemusis bat 🙂 a to vis,ze napisu,hned jak z POlanky dorazim do prace...

j.cien
18. srp 2009

Jezisi ,jeste osekat chachulu 😀 😀 hlavne,ze nohy jsem si odchlupila 😀 😀

kasa
18. srp 2009

Radul drž všechny palečky,to jsou nervy.Jdu si je připravit.

bellka
18. srp 2009

Šmankote, ona by jela na předváděčku zarostlá jak Dežo z lesa, OMG😀

j.cien
18. srp 2009

😀 😀 😀 jj,jako spravna gorolka,jeste v gumokach od hnoja 😀

bellka
18. srp 2009

Hlavně, že máš holé nohy😀

j.cien
18. srp 2009

jj,jsem pako,jdu to napravit,jestli si tam na chachulu vubec pres ten bruch uvidim 😀 jak ne,tak holim po macku 😀 😀

j.cien
18. srp 2009

HOlky Kelisky,vyrizuji cerstve pozdravy od Michinky 🙂 prave jsme pokecaly na Skypu,prijela z dovo 🙂 a mela se kraaasne 😉

bellka
18. srp 2009

Jejda, ona má dva metry a váží sotva 68kg a prý si přes břuch neuvidí na chachulu, se z ní fakt picnu😉 no nic, tak se snaž, jdu do hajan. Dobrou s bobrou, berušky😉

j.cien
18. srp 2009

Belli metr78,vazim 72 😝 a bruch mam ted jak v patem mesici 😀 😀

Dobrou,jdu se odvalit do pelechu...

kasa
18. srp 2009

Tak už jsou ty nervíky uklidněné,na zlato to sice nevyšlo,ale stříbro je krásné,a hlavně,že porazila Abakuovou. 🙂 .
Aha tak to nevím Cien jen vím,jak mě kontroloval tehdy před IVI,ke kterému potom stejně nedošlo,protože jsme neměli spermijky,že mi říkal že už foliky popraskali.Ještě nemám tolik zkušenosti.Nic budu se loučit,tak zatím pa pa jdu se zkusit natáhnout a pokusit se usnout. 🙂

kasa
18. srp 2009

Holky zítra hlavně hodně štěstí,ať nám tu napíšete same dobré zprávičky. 😀 Tak dobrou

rona2
autor
18. srp 2009

Hezký večír holky,dneska jsem měla hodně perný den.Chtěla jsem utéct z práce už kolem 12.30hod.a jak jsem došla k autu tak jsem ho měla vykradené a rozbité okno,tak se volali policajti a domu jsem dojela až v 16 hod.Cikána máme,ale pěkně na kamerách zmetka tak záznamy poputujou na policajty a to stihl pár minut předemnou vykrást i firemní auto,ale tam našel jen tašku s klíčkama tak jí vyhodil do křoví a šel si pro moje rádio.To je neuvěřitelné co si dovolí a ještě když tam byl dbeska šnumec jako blázen.Ale byl šikovný vše to stihl za 3 minuty.No a pak jsem pospíchala domu pro auto od manžela a jela jsem za kamarádkou do porodnice,má krásnou holčičku,tak jsem se aspoň pokochala.Hned bych to brala taky.Tak se tady mějte,ty naše stimulky ať mají vajuch jak v kurníku a všichni dobře pořiďte u Kájíka. 😉

bobinka1
18. srp 2009

ahoj holky,rono a prosím tě,kde ti ho vykradli,já dneska jela ke kámošce autem a pak jsme šly ven,celý den jsem měla divný pocit,že mi vykradou auto,nakonec ne mě,ale jedné borce co parkovala kousek ode mě 😒

asmeena
19. srp 2009

Ahoj holky, všem co máte dnes kontroly přeji hodně štěstíčka a ty cien, ať už máš krásnou úrodičku. 😉 A neboj na procházce si určitě nic nevytřepala.

rony: tak to si měla teda perný den, vůbec nezávidím.

Já jsem poslední dobou úplně K.O., pořád mě bolí hlava a je mi špatně, už aby ta horka přestala a to ještě nejsem ani těhule. Nemůžu se dočkat víkendu, to odjíždíme na dovču. Jupííí.

bellka
19. srp 2009

Dobré ranko, berušky. Přeju všem krásný den🙂 Roni, já to samé zažívala v dubnu, taky mi rozbili auto a to tam nic nebylo, ještě teď semtam vysávám sklo.

bellka
19. srp 2009

Jejda, už jsem v Polance, tady je lidí. Třeba dávají mimísky zadarmooo, tož to si počkám😉

spasinka
19. srp 2009

Ahoj, Kelišky 🙂
Dostala jsem se tady až teď a netrpělivě čekám na zprávy z Polanky 🙂 A při tom dočítání, jsem se teda nasmála 😀
Akorát tedy ne Tobě Rony, to je fakt maras, je fakt že v autě nechávám max. autoatlas a deštník...lidi jsou ku..y
Asmeenko, ahooj 🙂 A jak víš, že nejsi těhu? 😉

spasinka
19. srp 2009

Belli, vezmi mi taky jedno 😀

bellka
19. srp 2009

Spasi, jasně, že vezmu. Jen se přihlaste, kdo chcete, já je poberu pro všechny😉 jo a potkala jsem se tu s Cien, božátko, se dostala na řadu o hodinu později.

spasinka
19. srp 2009

Bellko, díky 🙂
S tím čekáním, je to klasická Polanka... 😠

katrin111
19. srp 2009

preji krasny den kelisky a bell a marti drzim pesticky...rony mazec co se ti stalo jak pise spasi lidi jsou kurvy.........ahoj spasi 😉 odpo jdeme grilovat se tesiiiiiiim a tedka variiiiiiiiiiiiim

abig
19. srp 2009

Ahoj holky, tak moje špinění se změnilo v silnou ms, takže konec všem nadějím .... co nejdřív to půjde, tak jdu do toho znova, nechci se jen tak vzdát .... kdybych mohla tak bulím, ale už není co.

Jinak s tou Polankou dneska, mě taky "nasrali". Šla jsem si jen pro papíry na nemocenskou a pro vypsaní vycházky, věděli o tom už od pondělí a já jsem tam hodinu na to čekala .....
Bya plná čekárna, nikdy jsem to tam nezažila, nikdy jsem tam nečekala, po dnešku vím, že jsem asi měla štestí.

V pondělí jdu na krevní test, naštěstí hned z rána, tak snad nebude dlouhé čekání.
Nevíte, za jak dlouho zjistí hladinu HCG ?

rozi.nka
19. srp 2009

Hezký den všem keliškám 🙂
dneska je tam zase vedro, byla jsem tady kousek na středisku domluvit malému doktorku a ještě jsem se stavila na nákup a spotila jsem se jak myš, neskutečné 😝 😀
všem co mají dnes KO držím pěsti 😉

spasinka
19. srp 2009

Marti, Belluš, kde steeee? 😕

j.cien
19. srp 2009

HOlky ja az ted...uf...sotva prijdu do prace,silene fofry,5receptu na delani..masti.same telefony,uf uz jsem vpredu a je tu docela klid...tak snad to napisu.
Takze: 🙂 potkala jsem Bellinku,protoze byl vic jak hodinu skluz 😝 narvana cekarna,stojici lidi...hruza...
Kaja v dobre nalade,na UZV cca 18foliku,dalsi UVZ v patek,to pojedu do OC,pac Kaja je v patky ted tam.
Od zitra picham 250 Puregonu +Cetrotide,to mam 2 injekce tj jednu ve ctvrtek a druhou v patek.
V patek mi rekne vic,po UVZ ohledne OPU..ale videl to tak na nedeli,pondeli...to se mi zda strasne dlouho...jeste v patek urco pichatPuregon,tj 7 dnu...chjo.myslela jsem,ze mi dnes rekne,ze uz nepichat....vy jste holky pichaly nejak mene dnu,ze??

JInak jsem v praci,budu i zitra...ale uz je to dost kruche,jak se mi napina bruch...tlaci to a stale musim curat 😀
Dnes jsem platila jen 60.- 😀 😀 pry pri stimulce se UZV neplati...a na nocleh pred OPU jsme se domluvili,ze budu spat u segry ve Sternberku,pac rikal,ze dlouhe cestovani nedoporucuje uz jenom kvuli tomu stresu,ze se clovek boji,ze neprijede vcas...a pak fakt neprijede vcas...a vsichni jsou tam nasrani atd.
Takze tak 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru