Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

beruska81
21. srp 2009

cien tak se opatruj,ať máš co nejvíc kvalitních vajíček, já jsem neměla žádné problémy s čůráním, ani mě nebolela hlava, tak nevím.
katrin lidi jsou někdy fakt na p--u, hlavně důchodci, kteří se u pokladny vždycky na mě lepí, že musí spěchat, že nestihnou trolejbus, jako by jel jenom jeden, přitom jezdí co 20minut, no hold oni nemají čas.

beruska81
21. srp 2009

katrin jo bazén je super, teď jsem z něho vylezla a šla na chvíli na pc,mě vedra nevadí, ale být těhu je něco jiného 😉

bellka
21. srp 2009

Berušky, tak jsme konečně doma. Takže všechno, jak jinak, v naprostém pořádku, sliznice 10mm a v úterý půjde sněhurka zpátky do bříška, pokud se ovšem v pořádku rozmrazí. Cien, mě se taky chodilo špatně čůrat, se nediv, při tolika folíkách, myslím na Tebe. Capenko, tak už Ti to Cien vysvětlila, neboj to zvládneš. Michinko, jj, něco na tom bude, stačí jiné léky a dějí se divy.

beruska81
21. srp 2009

bell tak to je super, že je všechno v pořádku, držím palečky ať to všechno výjde.
Já jsem ještě u našich, ale už se chystáme domů, jedem ještě nakoupit. Zítra jdeme na otvírání dětského hřiště u strejdy, a v neděli na kravařský odpust, malý už se nemůže dočkat, tak se holky všechny mějte. Kdybych se tu neobjevila tak cien tfuj tfuj ať vše probíhá jak má.

bellka
21. srp 2009

Beruško, se mi líbí, jak posloucháš a jsi u bazénu. Pěkně si víkendík užijte🙂 Katrin, mělas bábu šťouchnout vozíkem, žes jí taky neviděla.

radule82
21. srp 2009

Ahoooojky všem 😀 tak už jsem se dopachtila domu z prace a musíme jít ihned na studené točené, bo jinak zdechnu doslova a dopísmene 😎

Ale nejdřív si vás dočtu 🙂

bellka
21. srp 2009

Radulko ahoj, konečně domečka z práce a víkendík před Tebou, viď🙂

radule82
21. srp 2009

Belli, strašně moc Ti přeji ať to vyjde.... 😉 😉 😉

Takže v úterý jedeš rovnou do OL? a pak se dozvíš, jak je na tom Sněhurka?

radule82
21. srp 2009

Holky, nemáte spojení na Cien, jak dneska dopadla na kontrole, kdy bude mít OPU? 🙂

bellka
21. srp 2009

Radul, jj v úterý jedu do Olmíku a tam se dozvím, jestli to vůbec sněhurka zvládla. Buď bude KETík nebo pojedu domů. Já myslím, že Cien bude mít OPU v neděli, ale kontakt na ní nemám.

radule82
21. srp 2009

A na kterou tam Belli jedeš? A budeš tam pak ležet celé ty čtyři hodky?

bellka
21. srp 2009

Jedu na 9.00 hod. A dneska jsem řešila, že bych tam nezůstala, no tak to vypadá, že tam možná zůstanu, no fakt jsem dneska v takovém divném rozpoložení, bo jsem sestřičce vysvětlovala já, co bude následovat. Ona říkala, že se v tom ještě tak nevyzná, no chápeš to?

radule82
21. srp 2009

Belli, no fakt mazec..... ale ja jsem presvedcena, ze jestli pujdu na ketik, jeste ten den jedu domu 🙂 den zustanu doma a ficim do prace zpet 🙂 zadny lezing nic takoveho 😎

bellka
21. srp 2009

No já se s nima domluvím v úterý v Olmíku, to bude asi nejlepší. Jsem si hodila kostkou a padla dvojka.

radule82
21. srp 2009

no přeci nebudeš ted házet kostkou 6, tu potřebuješ až na útery přeci!!!! 😎

radule82
21. srp 2009

Tak my utíkáme na pivečko 😎

bellka
21. srp 2009

No jo, mě to nedošlooo😉 si to pivečko užijte🙂

kasa
21. srp 2009

Ahoj sluníčka,právě jsem dorazila domů,dnes totálně vyždímaná,nejdřív jsem měla konflikt s jedním 20letým klučinou co u nás dělá,a rozhodl se ,že už to má za pár,protože končí a nastupuje do školy,tak se na 2 hod zašil tak ,že jsem ho prostě nikde nenašla,tak jsme měli ostřejší výměnu názoru,protože je z nás nejmladší,ale tak ofrklý ,že to není ani možné,tak jsem si pak musela schladit nohy v brouzdališti a dát si kafe abych se uklidnila.No ,ale to jsem nevěděla co se mi ještě dneska stane.Jedu od babi nastoupím do autobusu,položím si věci na sedadlo a na další zastávce si jdu koupit jízdenku,vrátím se zpátky sednu si ,a nic jedu.Mezitím co jsem si ,ale kupovala lístek,tak nastoupí stará 70letá babka s 2 dětmi a sedli si za mě.No a když přijedeme na konečnou tak se do mě pustí.
Paní měla by jste jít k řidiči.Tak se jí ptám proč?No protože tu někdo nechal tašku.Tak ji řeknu,že je to moje taška.A ona .Ne ,vy jste ji ukradla,ona už tu ležela ,jak jste přišla.Tak jí říkám,ano položila jsem si tašku s nákupem a šla si koupit lístek.Ona:To by nikdo neudělal,vy jste ji ukradla.Tak ji říkám chcete vědět co v ní je.Tak ji řeknu co tam mám,aniž bych se dívala dovnitř.A ona pořád mele svoji.A jak vystoupím tak to říká další ženské.No už jsem neměla sílu se dohadovat,a nechtěla jsem být sprostá,protože měla sebou malé děti,a tak jsem ji jen řekla ať se stará o sebe a šla pryč.Ale teď jsem si musela ,nalít vínečko,protože něco takového se mi prostě ještě nikdy nestalo.Hnusní důchodci,máš Katrin úplnou pravdu. 😀

bellka
21. srp 2009

Kasi ahoj, teda měla jsi hodně náročný den, ale už jsi doma, tak na to nemysli. No fakt, důchodci blázniví, OMG!

kasa
21. srp 2009

To jo ,už jsem se uklidnila,ale vytočila mě jak beruška.
Belli a neboj eso v rukávu teprve padne.Šestka se šetří na pravý okamžik.A sněhurka si toho bude vážit ,že jste ji tam nenechali samotnou. 😀 .Bude to nejkrásnější šestka jaká kdy padne,už jen proto,že si to nepřipouštíš.Takže se hoď do pohodičky a uvidíš každá se jednou dočkáme,a ty už brzy.Protože jsetli to ten navrchů vidí tak vás bez broučka nenechá. 😀 😀 😀 A taky mě napadlo,že příště až pojedeš do Polanky a nebo někdo jiný,tak pokuď budete autičkem a budete mít čas,tak se můžete stavit do Klimek je to zajížďka na 10 minut ani ne a nechat si mě zavolat na recepci a na chvilku se dá vždycky urvat.A můžeme si dát třeba kávičku . 🙂 a trošku zdrbnout.

bellka
21. srp 2009

Jé vidíš, to mě nenapadlo, že Klimkovice jsou takový kousek. Dneska jsem tam byla s Pavlíkem, bo podepisoval souhlas ke KETu, ale určitě se za Tebou někdy zastavím, mě se tam moc líbilo🙂

radule82
21. srp 2009

Kasi.... tak to jsi fakt měla náročný den, ale ted už jsi doma, tak hod nohy na stul, vinko do jedné ruky, neco na zob do druhé ruky a bude fajn 🙂

radule82
21. srp 2009

no Belli, takže jak tak počítám, tak teď jsi na řadě s těhulkovstvím ty a po tobě hned Cien ... takže já bych ti nepředávala "štafetu"... ale ten "neštastný kolík" zahodíme a ty máš v ruce úplně nový 🙂 takže ted se spustí vlna těhulkovství!!!! 😉 ... jo ted jsem na to přišla 😀 😀 😀

kasa
21. srp 2009

Radul neboj už jsem zvládla kávičku,skleničku slaďoučkého Rossa castelina a jsem v poho.
A s tím kolíkem máš pravdu.Právě začne vlna těhulkování,víš ,že jsme si slíbili,že pod stromečkem už budeme mít broučky všichni na cestě k nám. 🙂 Takže hurá do těhulkování.

kasa
21. srp 2009

Právě jsem si uvařila čajček na plodnost a jdu fandit Bábovi.

radule82
21. srp 2009

Přesně tak Kasi, to budou krásné vánoce!!! 😀

radule82
21. srp 2009

Taky si ho právě připravuji 🙂

kasa
21. srp 2009

A aby jsme si to užili tak se sejdeme v centru na masarykovém náměstí,všichni už s bříšky a bude to paráda.To totiž bude dáreček pro všechny kelišky od Ferťasku,oni čekají ať nám to nadělí pod stromeček.A já to pak nadělím ještě jednou Peťovi k jeho krásným 40catinám co bude mít příští rok v září. 😀 .Ať se ještě můžeme účastnit segřiné svatby. 😀

kasa
21. srp 2009

Tak si ho spolu vychutnáme.Budu si muset už příští týden zajet do Mariánek pro nový.Už mi dochází. 😀

radule82
21. srp 2009

Tak já se s vámi budu pro dnešek loučit 🙂 jdem si pustit nějaký film a budem kukat 🙂

Tak všem přeji krásno páteční noc 🙂)))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru