Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
24. srp 2009

krasny den kelisky konecne papkame obed,rano jsem byla na pracaku a uz tam nemusim..........dneska upecu tu radulinu makovou babovku...............marti podle me vubec nezalezi kolik mas vajicek ale hlavne na jejich kvalite treba bys mela 20 a na hovno a treba bys mela 2 a kvalitni...........nezalezi na kvantite ale na kvalite 😉 moje sousedka mela myslim taky jen 6 a vidis je tehu takze drziiiim pesticky i bellce i petre

bellka
24. srp 2009

Jééé, tak už se našly kelišky🙂 Evičko, Cienko, Katrinko, ahoj berušky. Tak já už jsem po obídku, jsem si ohřála tu husičku ze včerejška a zelíčko a 4 knedle jsem si dala, uf😉

evcaa
24. srp 2009

holky ja se odmlcim musim nakrmit divou zver pa 😀 😀 😀

sweethy
24. srp 2009

cienko, poctivě sleduju tvoje postupy a jsem ráda, že jsi konečně dál než jsi kdy dosud byla, věřím že i nadále vše půjde tak jak má a dočkáš se vytoužného cíle. A k počtu vajíček, řekla bych, že na tom nezáleží, opravdu stačí jedno aby z toho bylo zdravé a krásné mimi, tak se neboj předčasně, vše bude jak má být 😉

kasa
24. srp 2009

Ahoj holky,právě jsem dorazila z práce,teď trošku uklidím a pak se naložím do vany.Koupila jsem si rašelinové bahno,že mi třeba pomůže na moje bolavé žebro.
Jinak Cien neboj a nestresuj a to je základ úspěchů.Jinak uvidíš,že to vyjde a mimi bude na cestě.
Belli zítra i na tebe budu mooooc myslet a držet pěstíky ať se sněhurce u tebe líbí.Uvidíš cítím to v mých bolavých kostech,že to vyjde. 😀 😀 😀 😀 .A brzyčky budeš držet broučka v náručí. 😀 😀 😀 😀

bellka
24. srp 2009

Kasi ahoj🙂 ty bolavá kostičko, pěkně se nalož do vany a ať se žebro hojííí😉

kasa
24. srp 2009

Ahoj Sweety,tak jsem koukala jak se krásně miminka vyvíjí.Je to skvělé,mooc ti přeji ať vše dobře dopadne a brzy držíš broučky v náručí. 😀

j.cien
24. srp 2009

Husicka Mnam!!!Teda Belii,vy si ale zerete 😀 😀 !

Swety ahoooj!Dekuji za povzbuzeni a mas naprostou pravdu-konecne se aspon neco v me neplodnosti deje!!!Kez by bylo aspon jedine embryjecko houzevnate.... 😉

kasa
24. srp 2009

A ty si udělej krásné odpoledne a večer s hezkým filmem nebo hudbou a jen relaxuj a mysli na něco moc hezkého,k tomu si dej něco moooc dobrého a uvidíš ,že to vyjde .Opravdu to v těch bolavých kostičkách cítím,že právě zítra začne ve Ferťasu těhu vlna. 😀 A začne ji človíček který si to nejvíc zaslouží,pak ji bude pokračovat Cienka ať už se nestresuje,ten náš tragéd.A do vánoc jsou z nás těhu všechny. 😀 😀 😀 😀

bellka
24. srp 2009

Kasinko, to se tak krásně čte, kéž máš pravdu, všechny do jedné už si to zasloužíme🙂 Cien, jj my si žereme, okna umyté? Já taky před ET všechno šůrovala a myla okna a prala záclony, no mimoň😀

kasa
24. srp 2009

Tak dneska už nic nedělej a jen odpočívej.A ty Cienko se snaž už dneska taky odpočívat. 😀

rozi.nka
24. srp 2009

Ahoj holky jdu vás na skok pozdravit a hlavně popřát cience a bellce silné bojovníčky 😵 😵

kasa
24. srp 2009

Tak jsem si udělala latečko,k tomu kousek Milky a jdu se naložit do bahýnka. 😀

bellka
24. srp 2009

Ahoj Rozinkooo, děkuju, kdes vzala takové vysoké číselko??? Jejda, už pipinek klepe na dveře, viď🙂 Kasi, jen se krásně nalož. Teď sleduju zprávy, bo Pavlík je na přesčase, hraje Baník-Brno, OMG!

bellka
24. srp 2009

Tak se zatím nepoprali, tož snad se ani nepoperou😉 jdu obstarat tu naši milovanou divou zvěř, pak vlezu do vany, osekám chachulu na tu zítřejší předváděčku a z pelíšku zase nakouknu🙂

radule82
24. srp 2009

Achojte holčiny!!! Tak už jsem taky dorazila z práce 😉

radule82
24. srp 2009

Cien: vydržela jsi nebo jsi volala do laboratoře?

capenka
24. srp 2009

holky jak je to z natouzou před OPU to si mám vyřídit u obvodáka a nebo oni si to to všechno sami

capenka
24. srp 2009

hergot já jsem jak ožrálá tolik chyb chtěla jsem napsat Jak je to z narkouzou

radule82
24. srp 2009

Capi: myslís s narkozou? musis si zajit na krevni obraz a na vysetreni moci 🙂

capenka
24. srp 2009

k obvodačce

radule82
24. srp 2009

ve Fertimedu ti akorát dají žádánku

radule82
24. srp 2009

jj taky ti to udělá

capenka
24. srp 2009

no jestli k obvodačce ,šmankote abych zítra se k ní vydala

capenka
24. srp 2009

no neměůla jsem ji už dostat nebo to dávají až ten 6 den co půjdu na kontrolu

radule82
24. srp 2009

no mě dali žádanku ve středu, takže ve čtvrtek jsem šla ráno na fakultku v porubě do krevního centra a odpo jsem měla výsledky 🙂 a v pátek ráno směr OL

radule82
24. srp 2009

mě to dali těsně před opu, tak jsem docela nadávala, že mi to nedali o týden dřív...

capenka
24. srp 2009

taky budu muset letět do nemocnice do laboratoře,když je to tak nakrátko,moc díky za informaci

radule82
24. srp 2009

jestli tam pujdes rano, tak vysledky budou uz kolem poledne

petra123
24. srp 2009

čauky holky tak mam po iui a nebolelo to a bylo to na pohodu dneska mě měl mudr Holub jo taky pohodáš jako Sobek tak je to OK tak vyfasovala jsem urtoš do pochvy 3x denně 10 dní pak vysadit a čekat na dvě čárky 😀 nebo opět ☹ mrchu tak uvidíme koupila jsem si kyselinu listovou elast-Q či co tak uvidíme jak jste se chovali po iui?,ja dělam vše prozatím ale snažím se moc to zase nepřehanět 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru