Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
6. zář 2009

ahoj holky, jdu vás dočíst

asmeena
6. zář 2009

cien: tak jaká byla akce? Co chlebíčky, nezůstal ti jeden pro mě? Honí mě nějak mlsná.
Jinak jsem docela zase smutná, protože mi meškala MS 3 dny a to se u mě jen tak nevidí, takže jsme si už dělala naději, ale ouha, ráno jsem se probudila a mrcha hnusná dorazila. Takže Reprofit mě tento měsíc nemine. 😀

radule82
6. zář 2009

Ahojky Cien, co břiško, ještě pořád bolí?

radule82
6. zář 2009

Ahojky Asmee 🙂)

asmeena
6. zář 2009

ahoj radul: dnes se zase chystáš za zábavou

kasa
6. zář 2009

Ahoj Asmen třeba budeš mít v reprofitu štěstí a vyjde to na poprvé.Belka tam jde taky na jaře do akce.
Tak holky ať vám Macháč přinese štěstí. 😀
Cien doufám,že už nic neděláš a hezky s broučky odpočíváš.A kdy jdeš na kontrolu.Taky už jsem zvědavá co se zítra dovím,jestli tedy vyjde ten termín 9.9.2009.A co Bobi jak dnes dopadla.Celý den na ni myslím. 😀

asmeena
6. zář 2009

ahoj Kasi, jednou nám to musí vyjít všem. Když to tak sleduju u cien, jak dlouho se snažili a konečně už má své vytoužené // 😵 tak je to prostě nádhera.

asmeena
6. zář 2009

bobince: taky moc držím pěstičky, ať jí vše dopadne dobře, doufám, že nám potom dá vědět jenom dobré zprávičky.

radule82
6. zář 2009

Snad nám dá Bobinka vědět, jak dopadla 🙂

radule82
6. zář 2009

JJ chystám, tak za půlhodky budem vycházet...

Kasi, tak jsem dneska zkoušela testík, když mám tak dlouho zpoždění, u mě to je taky neobvyklé... ale nic tam nebylo... a mám zfuklé bříško... no děs 🙂

asmeena
6. zář 2009

radul: to je škodička, myslím, že si teď prožíváme to stejné. Mně taky meškala mrcha, ale dnes dorazila. Už jsme si s manželem dělali docela naděje, že to po té pěkné dovolené konečně vyšlo, ale opak je bohužel pravdou.

evikmi
6. zář 2009

ahoj holky,po pátém spontánním potratu mě doktor posílá do fertimedu k doktorovi Sobkovi...znáte? chci se připravit, co všechno mě tam čeká.... je pan doktor příjemný ?

radule82
6. zář 2009

Taky jsem si tajně říkala, že by to vyšlo 🙂 pač přítel začal brát hned po IVF vitamín E, selen, zinek a mateří kašičku 🙂))

Tak už vím, kde je ta restaurace Stolárna 🙂 Je to holky taková velká oranžová budova, blízko obchodního střediska - Kaufland, Obi a já nevím, co vsčchno tam v tom komplexu ještě je 🙂

asmeena
6. zář 2009

ahoj evik, vítáme tě mezi námi. U Sobka jsem měla jen pohovor a jednou mi dělala ET. Není to má krevní skupina, ale přežít se dá. Má zvláštní styl humoru, který třeba já nemusím, ale některým holkám vyhovuje.

asmeena
6. zář 2009

radul: tak budeš potom do Havířova navigovat, já v havířově byla jenom jednou a to jen na otočku pro pejska.

asmeena
6. zář 2009

evikmi: a kam budeš chodit do Fertimedu? Do Olomouce nebo do Polanky?

radule82
6. zář 2009

Vítám Tě Evi.... i když ne v příjemné záležitosti, jak píšeš :((((( Co říct k Sobkovi.... názory jsou různé.... Ale vůbec se nemusíš ničeho bát.

evikmi
6. zář 2009

ja jsem prave o nem na netu moc chvalu necetla... ale podle meho gyndare je to kapacita na svem miste..... a taky jsem četla,ze nejdriv natahnou ruku pro penize a pak se s tebou bavi?je tak?

radule82
6. zář 2009

Mě třeba osobně vůbec nevadil, mám k němu uplně neutrální názor a beru ho jako odborníka.

radule82
6. zář 2009

No Evi, je fakt, že za všechno platíš ve Fertimedu, pokaždé 60 kč, (30 kč poplatek jako u doktora a 30 kč poplatek jim), a nedávaj vůbec na nic doklady... tedy pokud si neřekneš... Evi a odkud jsi?

evikmi
6. zář 2009

do olomouce asi

prý je to opravdu odborním na slovo vzatý....já mám trombofilíi a proto se mimi u mě nechce udržet.. a pan docent by měl prý pomoci

radule82
6. zář 2009

A se Sobkem se maximálně uvidíš při vstupním pohovoru a pak při OPU nebo ET...

asmeena
6. zář 2009

evikmi: pročetla jsem si tvůj profil a teda máš toho už hodně za sebou, vůbec ti nezávidím. Psala jsi tam, že jsi navštěvovala CAR v Brně? Tam už nechodíš?

radule82
6. zář 2009

Evi, jestli ti to neva... co to znamená ta trombofilie?

evikmi
6. zář 2009

břeclavsko... byla jsem už i v brně na Obilňáku,ale výsledek veškery žádný ☹

asmeena
6. zář 2009

evikmi: je pravda, že se tam platí úplně za všechno. Ale nechci Fertimed hanit, určitě je spousta holek co se jim ve Fertimedu zadařilo, ale taky nezadařilo. Je to různé.

asmeena
6. zář 2009

A nemáš Olomouc trošku z ruky?

asmeena
6. zář 2009

Já třeba přecházím do Reprofitu, taky mají pobočku v Olomouci a hlavní sídlo v Brně. Chceme zkusit taky něco jiného.

asmeena
6. zář 2009

radul: užij si to dnes a nenachladni.

radule82
6. zář 2009

Právě jsem taky chtěla napsat, jestli ses neinformovala na Reprofit 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru