Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
12. zář 2009

Pápá 😉

katrin111
13. zář 2009

krasnou nedeli kelisky.......fotecky jsou pekne jsem tam takova velryba.........vcera byl srazik uzasny...........a predstavte si ze jsem tam ty kapicky zapomela............vecer jak uz lezim tak tak premyslim a najednou mi docvaklo ze ty kapky nemam...............tak pisu honem evicce a ona zlato mi tam hned volala a dneska pro ne zajde a my pojedem s muzem repete do havru..chudak jeste o tom nevi.vcera uz spal a dnes ma ranni............ja celou noc spatne spala neslo usnout ikdyz jsem byla unavena jak kote balkon dosti otevreny 😀 porad jsem chodila curat a ipit dobre vychlazeny cajik...........opet se mi chce kakat a nejde ☹

katrin111
13. zář 2009

jinak taky musim rict ze ste super baby............jen skoda ze jsme se nesesly vsechny...............

kasa
13. zář 2009

Dobré ranko kelišky ,tak jsem nAKOUKLA,ŽE JSTE SI TO VČERA OPRAVDU UŽILI.Příště už určo dorazím taky.U nás oslavy proběhli taky v poho,dorazili jsme až kolem půl 1 ráno domů,segra s Olim spí u nás a rodiče Oliho spí u našich.No a jak se vzbudí ,tak se přesuneme k našim na obidek,no a Peťa mi pak ujede na chatu za svým taťkou.
Zatím mě pořád pobolívá podbříško jako na mrchu tak jsem zvědavá jestli se mrňousci uhnizďují. 😉 .
Jinak musím říct,že tchyni a tchána musím Lucince jen závidět.Jsou úplně úžasní ,pohodoví lidičkové. 😀 .Tak se mějte krásně a hlavně dneska odpočívejte.Je přece neděle. 😀 😀 😀

radule82
13. zář 2009

Taky přeji dobré ránko 🙂))))

kasa
13. zář 2009

Jé ahoj Radul.Tak jste si to včera hezky užili. 😉

radule82
13. zář 2009

JJ bylo fajn 🙂 jsem ráda, že jsem tam byla a mohla holky poznat 🙂)) Katrinka má tak krásné bříško a Daneček je fakt úžasný 😉 😀 😀 a všechny Kelišky jsou prostě supr baby! 😀 😀 😀

bellka
13. zář 2009

Dobré ranko, berušky🙂 přeju krásnou neděličku😉 Katrinko, beztak jsi tam ty kapky nechala schválně, abys měla důvod jet na ten salát a hlavně záchod😀 Radulko ahoj🙂 Kaši, tak to je dobře, že jste si užili oslavy. Musím říct, že jsem se ráno vzbudila a normálně jsem se smála, že mi v bříšku kručí, vždyť tu slaninu ještě nemůžu mít strávenou, OMG😀

radule82
13. zář 2009

Belli, to je tak vždycky, když se večer dobře najíš, tak hned ráno máš hlad 🙂

katrin111
13. zář 2009

ahoj radul a belli.....jj mas recht 😀 😀 😀 ne evicka mi je vyzvedne a sejdeme se zase na tom parkovisti........radul to jsi dobra ze jsi jeste v noci varila...........OMeGa 😀 😀 😀

katrin111
13. zář 2009

holky nejste dneska nahodou nachlazene?????my meli balkon dosti otevreny a samik zacina myt rymu sakra jsem zvedava jakto ted budu delat ja nevydrzim spat pri zavrenem okne...........

bellka
13. zář 2009

Já mám rýmu a teče mi z nosu, už jsme s Kokešem snědli activii, teď piju horký čaj, rýmu nemám ráda.

katrin111
13. zář 2009

ty jo a to kvuli me ☹ se smeju ze jste papkali s kokešem activii to je fajneee........ja taky ted piju ale studenyyyyyyyyyyyya papkam crisant plneny cokoladou a ted jdu na rohlik se sunkovou penou......

katrin111
13. zář 2009

jo a jak jsem se vcera vecer sprchovala tak jsem zjistila ze jsem mela trosku natekle kotniky..........

bellka
13. zář 2009

Já ten čaj mám horký, už jsem si vytáhla na smrkání plínku, bo kapesník nestačí. Už jsem měla 2 rohlíky s máslem, šunkou a sýrem😉 jsem zvědavá na Romču, měla, bobek, krátký rukáv, OMG.

katrin111
13. zář 2009

to jo teda.............tak aspon zustane nejaka pamatka na nas srazik........... 😀 😀 😀 😀 😀 je to mazec.treba jit varit a me se nic nechce......jeste tu sedim v pyzamu a doma jak po vybuchu..............

katrin111
13. zář 2009

chudak romca ta je tedka v praci...............

radule82
13. zář 2009

Tak já jsem naštěstí OK 🙂 taky pořád lítám v pyžámku.. jsem ted něco málo doma uklidila, ještě vyžehlím pár triček a pak si lehnu před telku a pustím si nějaký film, když už nemusím vařit 😀 😀 😀

katrin111
13. zář 2009

radul klido prijd i ke me vyzehlit...........ja peru takze budu dalsi varku na zehleni..........ja jsem se uz prevlekla do domaciho......pomalu pujdu ac nerada chystat na obed 😝

bellka
13. zář 2009

Taky nemusím vařit, máme to kůzlečí zapékané se sýrem, ale musím uklidit a pustím pračku a pyžamo mám taky ještě na sobě😉

radule82
13. zář 2009

takže nedělní pyžamková párty tady vládne :- 😀 😀

radule82
13. zář 2009

Katrin a copak budeš dělat dobrého?

j.cien
13. zář 2009

Dobre ranko Kelisky!Jdu vas docist a mrknout na fotecky,ale napred vam musim napsat,ze jste vsechny super baby 🙂 a vcerejsek chci co nejdrive ZOPAKOVAT!!!a musi prjit i Rozi a Asmee!!!a Evi jsi uzasna pohodova maminka a moc ti to slusi s Daneckem 🙂 🙂 🙂 a krasne jsi to vybrala,pizzerka super,Katrinka mela kyslik a mne skrabe v krku 😀 😀 😀

radule82
13. zář 2009

Taky jsem proooo co nejdříve zopakovat srazík! 😀

katrin111
13. zář 2009

radulko delam holanske rizecky a kasicku bramborovou...........a uz ted se mi do toho nechci zatim jsem si pripravila jen maso jeste ho musim vytvarovat a obalit ve strouhance..........vse me boli jsem uplne dolamana takova ze vse mam uplne uvolnene..marti ty brdo to me tedka sere ze te skrabe v krku snad se z toho nic nevyklube.......a taky jsem pro srazik ale taky nekde pobliz do ovy uz bych to tedka nedala...........ta pizzerka byla suprova tak klidne zase tam.........zachod jen pro sebe bez zapachu cigaret no parada a okno dokoran 😀 😀 😀

j.cien
13. zář 2009

Fotecky jsou krasne Evi,ale jsme paka,ze jsme se nevyfotily vsechny i s Danikem!!To musime priste napsavit!!

Radulko tak ty v noci varis 😉 to jsi pilna vcelka a papry jsou mnam 😉 🙂
Ja jsem sla vcera pres sprchu primo do pelechu a krasne se mi spinkalo,po prijemnem setkani s vama Kelisky 🙂

Katrin ty jsi eso s tema kapkama! 😀 😀 😀 a te cisnici ,ze to nedoslo!!!vsak jsi ji to rikala!!

j.cien
13. zář 2009

nn.Katrinko neboj,budu v poho 😉 byla jsem dobre oblecena,vsak jsem si ani bundu nesvlikla celou dobu 😀 😀 ,jen na nohach jsem mela takove šllupičky tenke boticky,tak mi byla zima na nohy,ale hřala jsem se cajikama 😀 😀 a budu v poho 😉

katrin111
13. zář 2009

jj marti ale byla to takova rychlovka jak sme odtamtud vystartovaly ze ji to asi taky nedoslo...........no aspon budeme mit dneska trosku vylet no 😀 😀 😀 😀 a je to skoda ze sme se s daneckem nevyfotili me to taky vubec nenapadlo............ale je zlaty krasnyyyyyyyyyyy

katrin111
13. zář 2009

jj marti..........ty jo vsechny ste meli dlouhe rukavy plne botky jen romca kratky rukav ja uplne letne ohozena i cukliky a porad mi bylo vedro 😀 😀 😀 😀 to je sila ty hormony.....ja budu nosit cukle jeste v listopadu 😀 😀 😀 😀

j.cien
13. zář 2009

jj,no to jsme paka,mne to take nedoslo a ted jak vidim fotecky a Danik nikde,tak je to skoda...ale neva,to napravime 🙂 🙂 klidne znovu v te pizzerce 😀
a co Rozi....HALOOOOO ROZIIII,skoda toho podelaneho auta vcera!!! 😠 to je zakon schvalnosti!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru