Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
16. zář 2009

Holky jsem dnes nejaka matožna..prisla jsem z prace a jen lezim a cumim do blba..Petr sel s Keri do lesa a ja mam pocit,ze mam snad teplotu nebo co...nohy ledove a hlava horka..ale nemerim se 😠 a tvarim se,jakoze nic,tak snad bude rano lip 😉
Luciku to je dobre,ze bublinka tam je a srdicko naskoci a na pristi kontrole uz urco bude bit jako zvon 😉 to je sranda,ja jsem dnes podle te tabulky na ivf.ca take 5tt+4 😉 tak Luci budeme bojovat spolu a musime to obe vyhrat!!!

Kaczko co ta listovka??Porad je ti z ni tak blbe??
Capenko nehazej flintu zbytecne hned do zita 😉 nemusis mit priznaky a muzes byt tehu 🙂

monickaku
16. zář 2009

neboj to bude ok musis tomu jen verit

j.cien
16. zář 2009

Rozi ty blaho,ty fakt za chvili rodis!!!Tvoje tehu neskutecne leti....spocitali ti to dobre 😕 😀 😀 ?? A Mates je teda cislo 😉 asi po mamince 😀 😀

Holky co netestite a cekate az na krev,mate muj obdiv za nesmirnou trpelivost 😉 🙂 a preji vam obema stastny konec!!!!

kacza.b
16. zář 2009

cienko ja tu listovku td papkam tak jak jsi rikala,se poradne nasnidam a pak ji slupnu a muzu rict ze je to dobry uz mi s ni neni blbe 😀

monickaku
16. zář 2009

lepsi foto jsem nenasla

kasa
16. zář 2009

ahojki tak jsem právě dorazila k našim,dneskatu zůstanu na noc,protože segra už zítra odléta.Tak se mějte krásně. 😎

abig
16. zář 2009

Ahoj holky, tak si vás musím zase dočíst zpět ....
Dala jsem si fotku, ať nejsem pro vás tak anonymní ....
Stále mě bolí bříško, no nevím, proč se mi tak ta ovu hlásí o slovo, dneska je na čase se pomilovat-posnažit, dneska na ovu testíku je o něco maličko slabší čárka než včera, takže to musíme pojistit .... ale jak ukecat ten 1mil spermíku aby se zasnažili ?

Jinak jsem dneska montovala se svojí sestrou, která je pomalu už v 6 měsíci kočárek, sranda, nevěděly jsme, co kde přidělat a naopak, nakonec to bylo tak jednoduché, že jsme se nasmály, že to jako vždy bereme z opačného konce ... tak jsem si zajezdila s kočárkem aspoň po její kuchyni ...

Cienko: můžu tě obtěžovat pracovní otázkou ? Cpu manžela E,Selenem, Zinkem ... a ještě jsem objednala Energyman libido ... mám mu dávat jen ten Energyman nebo můžu přidat i navíc ty vitamíny ? Já jen abych ho nepředávkovala 🙂

kasa
16. zář 2009

Cien tak odpočívej teď to potřebuješ. 😀

radule82
16. zář 2009

Ahoooojte holky 🙂))))

Abig, já cpu drahou polovičku taky E a Selzinkem a mateří kašičku v medu 🙂 a až půjdeme na druhé IVF tak jsem se dívala na Eregmamax nebo neco podobného 🙂

radule82
16. zář 2009

Belli, más krásnou fotku!!! 😉

j.cien
16. zář 2009

Moni,Abig super fotka 😉
Abig neznam presne slozeni vyrobku Energyman..ale koukni na slozeni a pokud se tam Se a Zn opakuje,tak je zbytecne je jeste pridavat..vit.E klidne davej,ten se hodi i kdyz je ve vyssi davce 😉
Ja jsem take cpala Petra tajne Permenem od Walmarku a jeste k tomu proslym..uz ukoncili vyrobu a pak baleni mi dala kamoska,co tam dela...ale tezko rict,na kolik jsou tyhle potravni doplnky skutecne schopny ovlivnit hodnoty spermiogramu..ale kdyby aspon malinko,tak to stoji za to 😉 !!

j.cien
16. zář 2009

Ahoj Radulko 🙂 jak bylo v praci?

radule82
16. zář 2009

Ahoj Cienko, ale jo v poho 🙂 mám ted méně práce... zítra a pozítří jsem sama v kanceláři, takže bude nuda :(

bellka
16. zář 2009

Radulko ahoj🙂 Cien, pěkně odpočívej, moni, abig, už nejste inkognito, hurá. Berušky, jdu si lehnout k telce, páč jsem spala jenom 2 hodiny a čekají mě 2 denní dvanáctky, OMG, tak se sem dostanu až v sobotu a doufám, že budou přibývat jen dobré zprávičky🙂 pěkný večer a dobrou nockuuu🙂

j.cien
16. zář 2009

Jejda to bych brala 🙂 mit kancelar a byt tam sama 🙂 😉 a zadne chrchlak by mi neukazoval,jaky ma kasel.. 😝

abig
16. zář 2009

Cienko : na manžu to působilo, my jsme se totiž na to neúmysleně vyprdli před IVF, ale po prvním spermio o 10mil jsme začali jíst vitamíny a za 3 měsíce bylo 16mil .... já vím, že to nestačí, ale přeci se jen manželovi zvýšilo "sebevědomí" .... a pak jsme to nějak vynechali a při IVF jsme měli jen 1mil ..... když už nic, tak aspoň vím, že pro to děláme maximum ....

radule82
16. zář 2009

Bellišku, dobrou 🙂)) a hezky se vyspi at nasbíráš síly na ty denní směny 😉

j.cien
16. zář 2009

2 dvanactky!!OMG Belli 😒 tak se na ne pekne vyspinkej 😉
Dobrou holky,uz se take vypinam,tak zase zitra 🙂

asmeena
16. zář 2009

ahoj holky, jdu vás jen pozdravit. Máte všechny moc pěkné fotečky. 😉

radule82
16. zář 2009

Já už budu taky končit, tak se mějte moc hezky, páááá a dobrou 😉

monickaku
16. zář 2009

to uz vsechny spinkate?

asmeena
16. zář 2009

já hraju slovní fotbal

monickaku
16. zář 2009

na icq?
¨

asmeena
16. zář 2009

né na club geewa

monickaku
16. zář 2009

acha to neznam 😀

asmeena
16. zář 2009

to je asi to samé jako na seznamu

evcaa
17. zář 2009

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/galle...

ahoj holky hlasujte pro danika jestli se vam libi dekujeme 😉 😉

j.cien
17. zář 2009

Dobre ranko Kelisky 🙂 dnes to tu nezije??!! 😎 kde jsteeeeeeeeeee a co variiiiiiiiiiteeeeeeeeeeeeee? Katrinko haloooooooooo 😀 😀 😀 Evi jdu kouknout na Danika a poslat mu hlas 😉

monickaku
17. zář 2009

dnes 14 po ET test negativni uz nemam zadnou nadeji zitra se to potvrdi zase cekat dlouhe tri mesice nez se zacne neco dit

j.cien
17. zář 2009

Moni vydz jeste na krev..nekdo nema v moci a v kvi ma a pak je prijemne prekvapen 😉 ,ale plne te chapu...jak ti je pri snehobilem testu 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru