Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
19. zář 2009

Jinak pregnyl mi píchal akrát toho 9.9. pak už podruhé ne.

asmeena
19. zář 2009

kasi: to je dobrý nápad to latéčko, hned ho zítra zkusím 🙂

rona2
autor
19. zář 2009

Cienko krásné fotečky,moc vám to sluší.Apřejí vám hodně štěstíčka na společné cestě životem.
Omlouvám se,že píšu až tak pozdě,ale dřív jsem se tady nedostala.

kasa
19. zář 2009

Cien moc vám to sluší krásné fotečky.Je vidět ,že jste si to užili. 🙂

asmeena
19. zář 2009

ahoj rony.

kasa
19. zář 2009

Ahoj Romi.Jak se máš? 🙂

kasa
19. zář 2009

Tak co jak žijete babky chňapky.Já teď v každé vlné chvilce usnu.Už jen 2 dny budu zavádět utroš tak třeba se to pak upraví,ale jestli by to pomohlo k tomu ,aby se mimi dobře uhnízdilo,tak klidně budu spát dál jako lední medvěd. 🙂

kacza.b
19. zář 2009

tak jsem jeste nakoukla,kdyz je reklama a koukam ze uz jsou fotecky 🙂

cien super fotky a vykrocili jste na to pravou pro stesti 😵 moc vam to sluselo!!!

asmeen tak nakonec byl vylet,tak vidis ze manzel nekecal 😀

rono ahojky

kasa
19. zář 2009

Nic jdu se rozloučit a jdu si lehnout jsem utahaná.Tak krásný večer,hlavně Cien. 🙂

asmeena
19. zář 2009

kaczi: musel mě vzít na výlet, protože bedbajz jsem totálně zavrhla 😉

kacza.b
20. zář 2009

dobre ranko a hezkou nedeli,dneska bude asi krasne 🙂

radule82
20. zář 2009

Dobré ránko Kelišky 😉

kasa
20. zář 2009

Ahojki ,krásné ráno všem.Tak jsem to dnes nevydržela a ze zvědavosti si udělala test,a je negativní ☹ .Tak ty bolesti v podbříšku a ta nechuť na kafe bude mít asi jiný důvod,ale možná ,že je ještě brzy na testy.
No ,byl by to zázrak ,kdybych patřila do té malé skupiny kteří mají po inseminaci štěstí.
A tak počkám do konce týdne ,pak asi dorazí mrcha a půjdem do dalšího pokusu.

kasa
20. zář 2009

Tedy jestli to bude možné ,jestli se tam netvoří nějaký zánět. 😒

katrin111
20. zář 2009

KRASNE RANKO VSEM,TEDA MARTI BYLA JSI KRASNA NEVESTA A PETR KRASNY ZENICH 😵 a kerinka je taky krasna a mate krasne v dome.................hodne stesticka...........

kasa
20. zář 2009

Taky se musím přidat ,moc vám t spolu sluší. 🙂

radule82
20. zář 2009

Kasi, možná je ještě opravdu na testování brzy... držím pěstíčky, at se // ukážou!!!! 🙂

katrin111
20. zář 2009

kaso me se // objevili az v den myslim ocekavanych menzes a to byl jen naznak te druhe carky.takze jeste nehaz flintu do zita..............

kasa
20. zář 2009

Jo díky,ale taky si radji nic neslibuji.
Jinak se dneska budeme zase asi jen tak flákat,Peťa teď spí má po 2 noční před 3 noční,tak to se moc podnikat nedá. 😉 .A musím dneska upéci tu margotkovu bábovku.A co podnikáte vy.

katrin111
20. zář 2009

ja peru a udelala jsem si krem na tu bebe roladku ted jsem ho dala trosku vytuhnout do lednice.........za chvili se na to vrhnu........pak honem dodelam obed..............manza je taky v praci takze taky dneska nikam nepujdeme.......samik je s deckama venku a me desne dneska boli krize............

radule82
20. zář 2009

Kasi, tak my dneska žádné extra plány taky nemáme, odpoledne půjdem za tchánovcema na zahrádku opéct páreček 🙂)

rona2
autor
20. zář 2009

Hezký den Kelišky.Tak já dneska dělám svíčkovou a pak jdeme ke tchýni.Včera jsme byly na dni Nato a mám takové puchýře na nohách,že sotva lezu a to jsem měla celkem pohodlné boty.

No nic jdu něco dělat,tak se mějte a užívejte volného a krásného dne,papa.

kasa
20. zář 2009

Tak nás lákala na den NATO kamarádka ,tedy skoro rodina s Péťové strany,jeli tam dneska a měli volné míst v autě,ale Peťa mezi nčníma by jet nemohl,a mě to ani nevadí,protože jak jsem viděla ty davy,tak mě přešla chuť. 😉 . 🙂

radule82
20. zář 2009

Taky jsme chtělí jit na dny NATO, ale když jsme ve zrpávách viděly ty davy, tak jsme taky rezignovali 😅

kasa
20. zář 2009

No já moc takové davové šílenství nemusím. 🙂 .Možná Peťu odpoledne vytáhnu na minigolf. 😀

asmeena
20. zář 2009

Jdu vas pri nedeli jenom pozdravit. Dnes jsem umyvala okno v obyvaku, uz to teda opravdu potrebovalo. Konecne mame doma vic svetla 😀
A porad musim koukat na fotecku od cien, byla moc krasna - ty saty jsi mela uzasne.

katrin111
20. zář 2009

tak jsem si pekne zdrimla.samika jsem proto drzela doma ted sel ven...........a zase me boli ty krize jsem si naivne myslela ze to prestane a prd.u nas mame taky nejakou akci v parku dokonce vystoupi i iveta bartosova ale seru na to radsi budu doma pekne odpocivat........

evcaa
20. zář 2009

aloha damy
tak se hlasim ja dnes byla na prosce s izzi a predstavte si nasla jsem ji zencha tak tam pujdem cca za tri roky 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jj martinko jste krasny par a tas v tom paru ten klenot a saticky jsou luxusni
radusko receptik jse si taky opsala a v utery udelam
asmenko a vlastne vsem dekuji za hlas muzete hlasovat kazdy tyden

jo a tky byl dnes jirkas malym u rodicu tak matka prej je ten uz je veliky tak ji jirka rekl ze kdyby si nehraanadamu tk by ho videla casteji 😀 😀 😀

evcaa
20. zář 2009

jo katrinko vim co jsou krizove bolesti ja je mela tu noc pred prodem 😖 😖 😖 a rik se ze kdo je m v tehu ma je pri porodu sem te moc nepotesila ☹ ☹

kasa
20. zář 2009

Tak jsme byli na minigolfu,teď jsme přišli,musím ještě uklidit kuchyň a na chvilku se ještě přitulit k Peťovi než mi zase odejde na noční.Minigolf jsem vyhrála,tak mi Peťa objednal pohár vítězů a já mu pohár poražených,ale byli stejné,s ovocem,šlehačkou a zmrzlinkou. 😀 .K tomu jsem si dala nealko mojitko,prostě pohodička.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru