Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
30. zář 2009

neboj belli to ti pomuze a budes zase fit 😵 a diky snad prestanou bolet ☹

j.cien
30. zář 2009

Luciku kraaaasaaaaaaaaa! 🙂 Miminecko je na fotecce uz krasne videt!!!A ta velikost je fakt jen v mm??Opatruj se,hlavne bacha na bacilace...nevim,v jak jsi ambulanci...ale doufam,ze ne nekde na obvode nebo ORL 😖 tam to ted bude zavirovane fest...tak jsem asi i rada,ze jsem se z bacilekarny uklidila domu...
Katrinko zkus si ty zada necim namazat,necim neskodnym..treba tou alpou,nebo at te manzilek trochu namasiruje 😉 ,to je hnus,jak boli zada...

Belli holka ty mas tak narocnou praci a jeste nachlazena....to je mi te fakt moc lito ☹ tak sup do pelesku se zazvorovym cajikem 😉 a zitra at je ti uz lip 🙂

Radulka je mimo net,ale moc na ni myslim,at sliznice pekne narusta 😉 A ostatni Kelisky se nekde flakaji...Spasince jsem psala do IP,ale vubec se ted neozyva..tak snad je v poho,jen nekonikuje 🙂 Jo a vsechny vas moc zdravi Michinka 🙂 ,specialne Asmeence preje hooodne stesti v Reprofitu a jinak vsem jen to nej 🙂

bellka
30. zář 2009

Marti, ahoj beruško, kdy uvidíš ty svoje bublinky? Bobinko, Tobě gratulka veliká ke dvěma sluníčkám. Radulka příjde zítra, né? No a v pátek bude mít KETík, budu na ní moc myslet, na kočičku zlatou. Pozdravuj Michinku.

j.cien
30. zář 2009

Belinko ahoj,kontrolu mam za tyden az...ve stredu,jakoze po 14dnech..tak zase nervim,jestli tam jeste budou oba a se srdickama 😉 ..ach jo,toho vecneho strachu se nemuzu zbavit...vzdy jsem si myslela,jak si jednou to tehu budu UZIVAT!!!a zatim to fakt nedokazu..Petr veri 100%,ze vse dobre dopadne a to me hodne posiluje 🙂 je zlaticko 🙂
Doma se mi to ale hodne vlece...a to depkoidni pocasi k tomu..no snad jeste bude par slunickovych dnu a ne jen ta nekonecna zima pred nama..

j.cien
30. zář 2009

JJ,mozna bude Radulce delat Ketik Kaja,ne??Jestli tam teda jeste v patky jezdi.. 😉

bellka
30. zář 2009

To nevím, ať jí ho dělá kdokoliv, hlavně ať se aspoň jeden brouček zakousne a nepustí🙂 Marti, jj, toho strachu se asi už nezbavíš, nejdříve od kontroly ke kontrole a až budete mít sluníčka doma, tak to bude nejkrásnější období, ale zase jiný strach, aby se jim v životě nic špatného nestalo, ale to už je takový úděl maminek, které milují svoje děti nade všechno na světě🙂

kasa
30. zář 2009

Ahojki Bobi velká gratulace k bobiškům.To pak bude doma veselo.
Luci taky krásná fazolka,držím palečky ať se stále tak dobře vyvýjí.Já mám dneska náladu pod psa,tak raději se ozvu později.Umřela mi kamarádka na rakovinu.A v pátek ji jedeme na pohřeb.A nejhorší na tom je to ,že jsme se tam dlouho za ní chystali ,byla z Nového Jičína,a už jsme to nestihli. ☹ .No tak se s ní jedeme aspoň rozloučit.Tak se mějte hezky.
Cien a Bobi ,Luci ať se bobišci dobře vyvíjí,a Radulce ať to v pátek dobře dopadne.
Belli a ty se brzy vykurýruj.Uvař si zázvor ,ten ti pomůže. 🙂

kasa
30. zář 2009

Jinak Rozi já na facebooku jsem.

kacza.b
30. zář 2009

krasny vecer kelisky

bobinko mam moc velikanskou radost 🙂

luciku krasna fotecka

cienko neboj,vsechno dobre dopadne a ty za tyden uvidis sve bobisky a vse bude o.k. ver manzilkovi 😉

rozinko zitra tam bude urcite jina dr. a bude milejsi a toho porodu se taky dockas,pockej si na nedeli at mas nedelnatko 🙂

radulko na patek pfuj,pfuj pro stesticko ,musis verit

belli ted ty bacily nejak radi a i na tebe to bobku dolehlo,tak at se ti brzy ulevi. Danielek ti neutece,maximalne ti trosku vyroste 😀

katrin tak ty teda topis,ty ktere je porad teplo? 😀 😀 😀
nam jeste netopi,ale taky bych to moc uvitala,rano se mi nechce ani z postele jak je zima.

asmeena
1. říj 2009

cien: tak taky Michi pozdravuj, pokud s ní budeš skypovat.
Dnes jsem si měřila BT a klesla, takže každým dnem dorazí mrcha a přejdeme na clostík. Jupííí. Jen by to počasí mohlo být lepší, ať z toho není taková blbá nálada

lucii: krásná fotečka, je to úžasné
bobi: držím pěstičky, ať se oběma u tebe moc líbí.

rozi: drž se

asmeena
1. říj 2009

Radul: držím pěstičky, ať se ti broučky rozmrazí a krásně uhnízdí. 😉 😵

bellka
1. říj 2009

Ahoj berušky, přeju vám všem krásný den🙂 Kaczko ahoj, jj, i na mě skočil bacil. A my už jsme včera taky přitopili na noc a fakt jsem se dobře vyspala. Asmee, tfujtfujtfuj, ať jde všechno pěkně podle plánu a hlavně s nejkrásnějším výsledkem, mimuškem v postýlce🙂

michina
1. říj 2009

Ahoj holky, přišla jsem vás zase pozdravit 😉
Koukám, že j.Cien poctive vyrizuje me pozdravy, dekuji 😵
Já byla minulý ctvrtek u Kaji ve Fulneku (má to tam moc pekne) na prvni injekci, ted se to snazime nejak napsat na pojistovnu jeste s mym gynekologem. Vcera jsem tam byla na preventivce a vsechno zatim vypada dobre, jeste uvidime na stery až prijdou vysledky, ale snad bude taky vse OK.
Tak papaá 😎

kat77
1. říj 2009

Ahoj holky, moc vás zdravím po delší době...

Cienko odemne velikánská gratulace a ostatním novým těhulkám také... holky držte se...

j.cien
1. říj 2009

Ahojky 🙂 teda Kelisky az na treti strance!! 😠 to je maras 😠 😀
Dopol jsme byli s Petrem v PL,on pracovne a ja ,ze kouknu na nejake křoví jeste na zahradu..ale byla jsem dnes otravena,pac to vsecko meli jakesi chabrusacke..takove boročky utrapene..tak jsem nic nekoupila.
Navic je mi dost soufl od zaludku a v noci nemuzu spat 😖 OMG,co se ze mne stal domaci povalec..jde to se mnou z kopce 😀 😀

A kdepak mame Rozi??Jak dnes bylo na kontrolce??Dufam,ze tam nebyla zas ta vcerejsi stryga 😠
A Evicka nas zanedbava...Danik ji chce mit asi jen pro sebe-lumpik 🙂

Vsem preji poho ctvrtecek 🙂

radule82
1. říj 2009

Ahojte holky, tak už jsem tady taky 😉 proletelea jsem posledni tri dny zpet a koukam, ze se tady kráááásně bublinkuje 😉 😉 😉
Děkuji za povzbuzení do zítřejšího Ketíku 😉

evcaa
1. říj 2009

holky moje milovane
ja se omlouvam ale fakt se snazim venovat danikovi at mi neutece to nejkrasnejsi obdobi a kdyz spinuska tak musim neco podelat doma jj milacci den ma jenom 24 hodin hodku navic pro sebe bych brala 😀 😀 😀 😀

jinak vsem tehulinam preji zdravi to ostatni prijde

a bobinky bych se chtela zeptat proc si nechala zavest tri bobisky 😕 😕

radusko preji vic nez uspesny ketik budeme na tebe myslet s danikem

katrin111
1. říj 2009

holky tak jsem taky tady.........si zeru studentskou pecet,samik je venku a manza ma odpolko...........takze doma vegetim a nudim zaroven....rano jsem byla u kamosky............taky jsem zvedava na rozi co ji tentokrat rekli..........evi jj uzivej si danika pac to sleti a za chvili ho budes vypravovat do skoly 😉 radul zitra taky budu na tebe myslet a drzet pesticky.tak si pojdte psat baby jedny..................

bobinka1
1. říj 2009

ahoj holky,no evco při prvním IVF jsme mělly 2 embryjka a nedopadlo to no a teď jsme měly jedno úplně na prd a dr.říkal,že by ho vyhodili,tak jsme si dali zavést všecny,ale počítali jsme s tím,že když se to teď povede tak při mém štěstí se uchytí ty dvě lepší,pomalu si na to začínám zvykat,musíme se přestěhovat,úplně se nám změní život,ale jak říkám počítali jsme s tím,tři děti ještě není taková hrůza,ale bude to ze začátku trochu těžší,nevím,neměla jsem to srdce nechat si ho vyhodit

radule82
1. říj 2009

Děkuji Katrin, taky koukám, že je tady mrtvo.. já ted zbaštila 2 linecké rohlíčky, po kterých bych se utloukla 😀

katrin111
1. říj 2009

posledni dobou to tady zase vazne a to se rikalo ze az bude podzim tak se tady vsechny na konovi slezeme a ono nic...................

evcaa
1. říj 2009

no jo bobi tak jak pisem s tim jste museli pocitat

katrinko jj mas naprostou pravdu fakt si uzivam kazde chvilky pac danik kazdy den umi a odkazuje ze umi neco noveho je to bomba a ty jeho ksichtiky jaky haze noproste nadhera a je s nim uz fakt prca 😀 😀 😀

radulko dej nam pak hned vedet jak jsou na tom mrazacci chces me tel cislo at to tu napisu holkam aspon budu mit duvod at jirik pohlida danulku a ja budu na konovi 😀 😀 😀

radule82
1. říj 2009

Evco, pisni mi tvoje ciselko, Bellisek tady neni, tak nevim, jestli bude zitra v praci nebo ne, jestli by vam to mohla napsat na konika 🙂

bobinka1
1. říj 2009

a evco kolik jsi jich měla ty? ty jsi měla 2?ńebo jen jedno?

evcaa
1. říj 2009

my melii jen jedno embryjko a to nam zavedli 🙂 🙂

bellka
1. říj 2009

Jsem tu, ale padá mi to, OMG.

radule82
1. říj 2009

Evco, děkuji, jsem ti ted prozvonila 🙂)))

radule82
1. říj 2009

Takze spojení funguje 😀

radule82
1. říj 2009

Ahoj Beliii, jak se citíš, je ti už lépe? 🙂

bobinka1
1. říj 2009

aha,tak to jo,to jste měli vyřešené,no vzhledem k tomu,že mé kamarádky čekají,taky třetí,tak to zatím neberu tak hrozně,mimčo jsme chtěli a tak budou dvě,moje kamárádka má 6letou a roční a nečekaně otěhotněla a teď bude rodit a to říkala,že bude horší,roční dítě a miminko má úplně jiný režim,ty dvojčata budou mít plus mínus stejný

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru