Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

capenka
6. říj 2009

ahoj holky zdravím ,šmíruji jak se vám daří ,mi to zatím necháme na přírodě ,ovšem na listopad jsme objednaní už do Reprofitu ,tak uvidíme ,

kacza.b
6. říj 2009

ahojky kelisky a krasny dobry vecer

asmeenko tak super tolik folicku 😵 tak at je jich co nejvic zralych a pouzitelnych nejlepe vsechny 🙂

cienko na zitra drzim vsechny palecky at vse dopadne na jednicku a ty nam ukazes sve dve bublinky se srdickama
az dorazim s prace tak si to hned prectu

sido at zitra dobre poridis 😉

a vsem ostatnim co neco mate taky hodne stesti at se vam vsem dari 😉

kacza.b
6. říj 2009

jste se dneska rozkecaly,to uz tu dlouho nebylo

no jo a ta rozinka vazne nepise,ze by.....

princ
6. říj 2009

Ahojky, hlásím se po delší době. Dneska jsem byla ve FN na odběr vajíček, bylo jich celkem 14 .... super. Ve čtvrtek budu volat co a jak se vyvíjejí a domlouvat se na ket. 😉

rozi.nka
6. říj 2009

holky hlásím se stále 2v1 akorát mi celý den nešel kůň 😠
dneska už mě asi 4x bolelo břicho, teď večer trochu více než předtím, ale to asi tím že jsem dlouho stála. zítra jdu na ko tak jsem zvědavá co budou za novinky 🙂
jinak mám číslo na katrin taky bych se ozvala kdyby něco 😵
rychle si vás dočtu a jdu na ordinaci, mějte se krásně 🙂

kasa
6. říj 2009

Tak se drž Rozinko,a kdyby se už náhodou malý ozýval,že chce ven ,tak pohodový a bezproblémový porod a hlavně ať jste oba zdraví. 😀

bellka
6. říj 2009

Berušky, v rychlosti koukám, jak dopadla Asmeenka, no ani jsem nedutala při čtení, no paráda, mám fakt radost, že to funguje, jen tak dál, OMG. Cien, Kašo, Sido, zítra budu držet palušky, ať je všechno v nejlepším pořádku. Radulko, řád? Leda tak ho..o😀 Rozinka stále 2 v 1🙂 Přeju dobrou noc a krásně se vyspinkejte, berušky, všechny vás moc zdravím, jsem totálně zubožená, ale pořád na vás myslím

kasa
6. říj 2009

tak dobrou noc.Sluníčka 🙂

kacza.b
7. říj 2009

krásné ránko 😉 přejí hezký a uspěšny den a jen samé dobré zprávičky

kasa
7. říj 2009

Taky přeji krásné ráno. 😎 .A hlavně Cien a Sidě jen dobré zprávy.Budu na vás myslet.A třeba se potkáme v Polance. 😉

kasa
7. říj 2009

Tak se asi se Cien dneska potkáme. 🙂

asmeena
7. říj 2009

bel: taky na tebe myslím a vůbec ti ten kolotoč nezávidím.

Holky, tak dnes tfuj,tfuj všem do Polanky 😵

kasa
7. říj 2009

Tak papa. 🙂

beruska81
7. říj 2009

dobré ránko, držím všem paluchy ať je všechno tak jak má. 🙂

bellka
7. říj 2009

Dobré ranko, berušky, přeju vám všem krásný den a Cien, Kaši a Sido, tfujtfujtfuj a pěstičkyyy držím🙂 dneska mám nočňucha, OMG.

sido
7. říj 2009

tak holky za chvilku vyrážím směr Polanka 😉 jsem nafouknutá jako bych byla těhotná už teď 😀 😝 až se vrátím tak doufám že bude mít cienka fotečku z UTZ v albíčku 😉 😉 😉

rona2
autor
7. říj 2009

Hezký den ,všem co dnes jedou směr Polanka držím všechno co mám. 😉 Ať je vše OK.

katrin111
7. říj 2009

pekny den taky dneska vsem co maj kontroly tak drzim vse co mam 😵 at to dopadne co nejlip 😵

kasa
7. říj 2009

Ahojki tak už jsem doma,UIU proběhlo teď ještě jednou v pátek.A pak už jen čekat jestli se nám náhodou nezadařilo,tak jako to vyšlo Katrince.
V Polance byl velký skluz,takže jsme přišli na řadu o hoďku a půl později ,tak jsme odcházeli až o půl 11,ale aspoň jsem se potkala s Marťou,a viděla už na fotečce její dvojčátka.Je to nádhera,a moc ji to sluší,zářila jako sluníčko. 🙂 .Tedy oba dva náramně zářily. 🙂 A říkala,že je vše v pořádku,ale pak už spěchaly a my taky taťka na nás čekal a Peťa má dneska ještě školu.Už prácě odešel. 🙂 Tak teď jen doufat. 🙂 🙂

rozi.nka
7. říj 2009

ahoj holky, tak jsem po kontrole. Mates má cca 3300g a vůbec to nevypadá, že už by se chtěl narodit 😒
další kontrola příští středu a ve čtvrtek mám termín tož jsem zvědavá co se bude dít 😕
asi najedu na nějaké drastické metody 😀 😀 zítra má moje mamka a Kubova babi narozeniny, tak jsme mysleli že by to třeba vyšlo na zítra no ale milostpán prostě nechce 😠 😀
jinak jsem včera našla první břicho strie, jestli by mě netrefilo týden do porodu a ty svině si sprostě vylezou 😢 byla jsem tak nazuřená, že jsem ani nemohla spát 😀 no hlavní je, že bude zdravé mimi, strie k tomu prostě patří 😖 ale nasere to teda řádně 😠 😀

kasa
7. říj 2009

To je super Rozi ,že je malý v pořádku a třeba se umoudří a půjde ven sám bez drastických metod,musíš mu domluvit. 😀 😀 😀 A se strii si nic nedělej.Hlavně aby jste byli oba dva zdraví. 🙂 🙂

kasa
7. říj 2009

Je teď se dívám ,že jsem to špatně napsala,IUI proběhlo v pohodě.A ne UIU. 😀 😀 😀 No jo ,já ještě spala. 😀 😀

beruska81
7. říj 2009

rozi tak to je super, že je všechno v pořádku, já jsem přenášela 14 dní a to mi doktorka od 36 týdne říkala, že už je vše připravené, že to každou chvíli bude a nakonec mi porod vyvolávali, tak nezoufej, třeba malý překvapí a brzo se vyklube 🙂

kasa
7. říj 2009

Ahojki Beruš.
Všem děkuji za palušky.Třeba nám pomůžou. 🙂

beruska81
7. říj 2009

kasi ahoj tak ať je iui úspěšné 🙂

katrin111
7. říj 2009

ahoj holky teda rozi treba budes 14dni prenaset a ja porodim treba o 14dni drive a narodi se nam kluci ve stejny den 😀 😀 😀 😀 je to mazec to nekonecne cekani.............ja uz toho mam taky plnou prdel a to mam jeste mesic 😒 kaso super ze mas po iui a jeste jednu pred sebou............

kasa
7. říj 2009

To jo a kdyby jste viděli tu vysmátou Cien a její malé bobánky.Mooooc jim to sluší. 🙂

sido
7. říj 2009

tak ahojki už jsem doma 🙂 v Polance všechno ok takže teď budu čekat na mrchu a startujeme 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 kde je ta cienka s mrňouskama?????????já je chci taky vidět prosím 😅 😅 😅

kacza.b
7. říj 2009

ahojky takze dneska same dobre zpravicky 🙂 to jsem ty palecky nedrzela nadarmo,mam radost.

cien gratuluju k dvema mrnouskum. a co jsme ti rikaly na sraziku ze to jsou dvojcata a jsou tam u tebe v brisku pod srdickem 😉

kaso tak at se IUI tentokrat vydari 😉

sido tak ted uz jen pockat na mrchu a vzhuru do boje at jsi dalsi tehulinka 🙂

beruska81
7. říj 2009

kde je ta cien, těším se na fotečku
dala jsem do alba nějaké nové fotečky tak můžete kuknout, jsem si trošku hrála 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru