Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
17. říj 2009

manžel dělá do počítačů a říkal, že něco noťas určitě vyzařuje, ale že by to mělo až takový vliv, tak to mít asi nebude, ale není ideální to mít na břiše.
A taky dnes ráno oddělával router z počítače, který měl ležet v úrovní lulíka 😀 , protože se někde dočetl, že to má negativní vliv na spermie. Takt ho posunul výš.

j.cien
17. říj 2009

Vedle sebe mam Kerinku 🙂 🙂 mozna nejakou podlozku,at to nemam primo na speku...

radule82
17. říj 2009

bože jsem magor.. TYPY 😎

asmeena
17. říj 2009

nebo si ten noťas dát na takový ten dřevěný stoleček co se na něm snídá v posteli. 😉

j.cien
17. říj 2009

Uz to mam,chce to tu rentgenovou zasteru! 😀 😀 😀 nebo brneni 😀 😀

radule82
17. říj 2009

no co ještě nevymyslíme :- 😀 😀 😀

asmeena
17. říj 2009

ty si trdlo 😀 😀 😀
víte na co se mě manžel zeptal jak jsem měla po ET a ještě jsem ležela pořád na lůžku, tak se mě ptá, jestli něco cítím, tak mu říkám, jo, že už kopou 😀 😀 😀

radule82
17. říj 2009

je vidíš Asmee, to jsem se tě chtěla zeptat, jak dlouho po Et jsi tam ležela?

asmeena
17. říj 2009

15 minut. 🙂

nevíte jakou vyhlásili knihu mého srdce?

j.cien
17. říj 2009

As pockej,za par mesicu te fakt uz budou kopat 😉 a jak rikala Evca,jak hrali s Danickem v brisku pretlacovanou,ona zatlacila a on ji nozickou odpovidal..to je nadherne!!!

Holky a ta nase Rozi uz ma milacka na svete!!!

asmeena
17. říj 2009

cienko: kéž by si měla pravdu 😵

j.cien
17. říj 2009

Holky pro dnesek vypinam zareni 😀 😀 a 😀 zitra v neoprenu jdu zas do toho! 😀
Pa a dobrou a pusinku vsem Keliskam 🙂

asmeena
17. říj 2009

děvčátka pro dnešek se loučím. I když to už jsem jednou dělala a stejně jsem tady zase vytvrdla, jsem prostě strašná. Ale teď už opravdu dobrou noc. 😉

asmeena
17. říj 2009

měly jsme s cien stejná nápad.
Pápápápápápápápápá

radule82
17. říj 2009

a já taky dobrouuuuuu 😉

rona2
autor
17. říj 2009

Je vidět,že už je venku hnusně,tak se tady zase pořádně drbe. 😀
A já nestíhám dočitat.Dobrou noc všem. 😉

bellka
17. říj 2009

Jééé, Matýsek je krásný, no zase jsem se pokochala. Kaczkooo, holka zlatá, pěkně lež a brzy se uzdrav. Vůbec nestíhám, ale mám o vás přehled a myslím na vás, nebojte😉 Berušky, přeju vám dobrou nocku a pěkně se vyspinkejte🙂

miky123
17. říj 2009

hezky večer 🙂
Asme a ty když maš testovat za 14dní tak oni si už do centra nezvou?,nebo se jen čeka na test a pak se dle vysledku jde na ko. 😕 Asi se blbě ptam ,ale ještě jsem neslyšela že by davali těhu .test

Manža se rozhodl že zateplí pudni prostory,tak si pozval 2firmy co našel na netu.Po poradě s nimi si musíme sami přes celou pudu po podlaze vysekat žlabek aby se oni dostali do vzduchotěsna co pak předěluje strop.Takže se dneska celý den sekalo 🙄 vynášelo 🙄 a zítra už mam přislíbeno že se bude pokračovat 😨

adrim
17. říj 2009

Ahojky holky,nějakou dobu jsem tu nebyla,zaprvé nám odešel hard disc - a s ním taky dost dat a fotek z pc 😠 a taky jsem chtěla být v pohodě a moc to snažení neřešit,ale stejně už přichází další ms 😒 Dočetla jsem jen dnešek, i tak toho bylo dost 🙂 Gratuluji hlavně k novému miminku, má i krásné jméno 😉 A je tu nějaká nová těhulka? Pochopila jsem dobře,že Asmeen už má po IVF a teď čeká? Držím moc palečky.
Já budu tento měsíc brát od 5. dne cyklu clostík a pak nám snad udělají další IUI.
Jinak co se týče kočárků, jestli můžu svoji zkušenost, tak my koupili obyč. z Polska hluboký - malý byl větší a tak v něm byl stejně jen do 6ti měsíců a nesnesl v něm jen tak ležet pokud nespal,takže nám šlo hlavně ať je to ta klasická velká vanička a ne ty pidi kočárky jak se teď prodávají 🙂 A pak jsme investovali do golfek, ty už byly dražší než ten hluboký z Polska,ale ten jsme pořádně vyjezdili a vypadá to,že i vydrží druhé mimi a to v něm malý fakt vyváděl 😀 Šli jsme do golfek inglesina a jsou fajn.

kacza.b
18. říj 2009

krasne ranko kelisky 😉

teda vy jste vcera drbaly zatim co ja jsem spinkala

milacek sel dneska do prace a ja jsem sama doma,varit nemusim,protoze jdem ke tchanocum meli oba narozeniny tak bude asi mini oslava.

katrin111
18. říj 2009

taky preji krasne ranko kelisky uz davno jsem vzhuru tedka uz i po snidani a je mi od rana strasne divne.......mam tlaky porad me bere na velkou uz jsem rano byla tak se budu snazit to jeste zkusit...........je mi teplo............doufam ze jen plany poplach........dneska se uz asi opravdu pobalim clovek nikdy nevi..............teda tady se vcera vecer jeste debatovalo 😀

kasa
18. říj 2009

Krásný den všem.Já jsem dnes ještě u našich tak se ozvu později. 🙂

kasa
18. říj 2009

Je ,že by byl další kelišák na cest,ale to je ještě brzyčko,tak ať je to raději planý poplach. 🙂

bellka
18. říj 2009

Dobré ranko, berušky, přeju pěknou neděličku🙂 Katrinkooo, že by...🙂 no, ale tašku si raději nachystej, OMG!

radule82
18. říj 2009

Taky přeji krásné ráničko! 🙂 Právě snídám kakajínko a bábovečku (poprvé, co jsem ji koupila přímo v obchodě 😅 😀 😀)

radule82
18. říj 2009

Bellišku, dobre ranko zlatíčko naše!!!! Jsem ti chtěla říct, když jsi tady... že i když máš ted hodně práce ☹ a málo tady chodíš, že moc dobře víme, že jsi s námi a myslíš na nás, a hlavně že my na tebe taky!!!!!!!!!!! 😵

bellka
18. říj 2009

Radulko ahoj, to jsem ráda, že to víte🙂 dneska budu dělat ten peřinkový koláč😉 Kaczko, včera večer jsem na Tebe moc myslela, na Z1 byl další díl - Dítě za každou cenu a tentokrát o vajíčkách dárkyně, zase jsem to obrečela, OMG, bylo to moc hezké a paní, i když začala krvácet, tak byla těhotná a porodila chlapečkaaa🙂

katrin111
18. říj 2009

holky ja varima nakukuji tady na vas.ahoj belisku a radulko............ted jsem se vykadila je mi troskulip ale porad mi je stejne nejak jinak ja nevim jestli to byly zase posliky nebo co.............maly v tom brichu strasne kope a ted uz to jsou fakt bomby az nekdy kriknu auuu............ 😀

bellka
18. říj 2009

Katrinko, beruško, jsi sama doma? Neboj, možná jsou to poslíčci, ale kdyby to náhodou na Tebe přišlo, tak brouček je dostatečně velký, aby bylo všechno v pořádku🙂 mám z Tebe úplně husí kůži, jednou rukou drhnu dlažbu a druhou načuhuju😉

j.cien
18. říj 2009

DObre ranko nebo teda skoro poledne 😀 ,Katrinko radeji se pobal..kdo je pripraven-neni prekvapen 😀 a kdy mas kontrolu??Mozna to fakt bude driv..treba je DOmik uz nedockavy,az uvidi mamu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru