Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
16. lis 2009

radulinko ty telatko moje male 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
16. lis 2009

milacci na chvili se odmlcim jdem se s danulou a tatinkem valet do velike poste to ma moc rad jak ma mamku i tatku u sebe kulihrasek jeden maly

jo a marti fakt poslouchej nejakou pisnicku v tehu danulka jak je moc neklidny a ja potrebuju udelat jidlo pustim mu beyonce a on perfektne zklidni a posloucha je to zazrak dnes to ukazal i tatkovi

evcaa
16. lis 2009

holky pro dnesek se loucim malej se dozaduje pozornosti uz se chce jit koupat ale ma smolika musi vydrzet do sedmi 😖

zita nevim jestli nakouknu pac jdeme na obed a pak odpo prijdou znami podivat se na danulu takze paaaaaaaaaa MVR MMR 🙂

sido
16. lis 2009

tak co je to tady za tajnosti 😒 😠
a nebo si sedím na vedení což je možné protože mi to dneska nějak nemyslí 😉

kasa
16. lis 2009

Ahoj Siduš,co za tajnosti,žádné tajnosti. 🙂 🙂

radule82
16. lis 2009

Siduš, nic se neději 🙂 jen Evička si před dvěmi dny postěžovala smajlíkama a my nereagovali a tím, že nám ten odkaz zkopírovala, tak já si to vyložila po svém 😀 😀 😀 😀 😀

kasa
16. lis 2009

Hlavně ti budu držet vše co mám,ať vše dopadne dobře a ve čtvrtek už máš broučky u sebe. 🙂 Moc na tebe myslím.

radule82
16. lis 2009

Siduš, zítra valší do OL, že?

j.cien
16. lis 2009

Ahoj Sidusko 🙂
Evicko moc dekuji za odpoved 😉 ,mne ted napadaji same takove "technicke otazky"kolem pece o mimi 😀 😀 a uz je to davno,co byli neter a synovec malinci..tak si nic nepamatuji 😀
A kdopak vi,kdy pusti tuKatrinku???????????????????????? 😠 se tu ptam furt dokola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

sido
16. lis 2009

jj sem posr... až za ušima ☹ bojím se že se to zase odloží kvůli té naší sliznici ☹

radule82
16. lis 2009

Cienko, já už Katrinku taky volala a nic 😠 😒 😅 😅 😅

kacza.b
16. lis 2009

je sido ja mam dneska taky dlouhe vedeni 😅 ty se chystas na KET vid,tak pfuj,pfuj pro stesticko 😉

verca777
16. lis 2009

ahoj holky,,,a te ješte chci pogratulovat katrin ka malemu,,jsem ostuda ale ja se dřív nedostala na net,,,anebo sem to nejak zakecala,,,ahoj marto,,a siduš a ostatni tady a kačko vylez!!!!! 😀 😀 😀

j.cien
16. lis 2009

Sidusko to snad ne,prece musela jeste narust!!Mrska jedna sliznicovata 😠 ,musi to vyjit!!!

radule82
16. lis 2009

Siduško, já jsem měla 4 dny před ET taky nic moc sliznici, ale pak mi dorostla do 10mm... tak uvidíš, že taky povyroste 🙂

sido
16. lis 2009

cienko pořád koukám do tvého albíčka jestli tam nemáš nějakou novou fotku domečku mimišek a ty nic 🙂 neříkej že nejsou zase vidět nějaké změny 😉

j.cien
16. lis 2009

Jejda,to je Kelisek 😉 🙂 🙂 Ahojky Verco,ahojky Karinko 🙂

kacza.b
16. lis 2009

verco IP 😉

verca777
16. lis 2009

jojo,,taky koukam,,,kolik nas tady je 🙂

j.cien
16. lis 2009

Jj,Sidus ,take si myslim ,ze sliznice bude OK-oni s tim prece maji zkusenosti,jak se to ma podporit..aby narostla 😉
A fotecku nemam zadnou novou,ale kazdy vecer se znova a zniva lekam velikosti svych koz a pupku 😀 😀 😀

kacza.b
16. lis 2009

cauky marti 🙂

kacza.b
16. lis 2009

ty jo marti uz 15 tyden,kde jsi to uz vzala 😕 toto letiiiiii

radule82
16. lis 2009

Tak Cienko, tak nám ukaž novou fotečku, toho tvého pupíčku 😉

verca777
16. lis 2009

kači 😀 sido s kačkou ted leželůa ženska a mela při vloženi 7 mm.sliznici ne??? kačko??? a doktor mi říkal že od 8 je o.k.

kacza.b
16. lis 2009

jo,jo mela 7mm,taky me to udivilo. ja mela 9,5mm tak se mi to zdalo dost rozdilne,no snad vedi co delaji.

verca777
16. lis 2009

😀 😀 😀 marti tak kozy jak dva vozy jo)))))))))) 😀 😀

kacza.b
16. lis 2009

verco vsak my dve je taky takove mame,ne 😀 😀 😀 uz mam male vsechny chlivky 😅

kasa
16. lis 2009

Siduš neboj určitě doroste a ve čtvrtek budeš mít broučky už u sebe. 🙂
Marti vlož nějakou tu fotečku,taky jsem keliška zvědavá. 🙂

kacza.b
16. lis 2009

verco ja mam o tri kila min a nemuzu zapnout zadne kalhoty,tak rikam Tomovi,tatko puc mi teplaky,ze chci jit na diskoteku. mam bricho jak balon 😠

verca777
16. lis 2009

😀 😀 😀 joo kozy že za chvili fakt navštivim tren sport helios na vyprodej stanu 😀 😀 😀 a ten vrchni špek pod kozama,,,tak zten je a v ledničce mam buchtu,,,,,,tak asi jdu na ni,,,,at sme tlusti na tři prsty 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru