Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
17. lis 2009

jj kaci mas pravdu a matysek bude mit kolem sedmi mesicu a danik kolem deseti mesicu 😀 😀 😕 😕

rozi.nka
17. lis 2009

ježiš, neříkej přede mnou tak velké čísla 😕 😀 😀

evcaa
17. lis 2009

proc???? 😅 😅 😕 😕

hnedoocka23
17. lis 2009

Ahoj holky,přeji krásný sváteční den...užijte si ho v pohodě...já jdu vařit 🙂 pá

rozi.nka
17. lis 2009

no proč, stačí mi jak rychle utekl ten měsíc a ty už o sedmém měsíci 😀 😀 😀
očko ahoj 🙂

kasa
17. lis 2009

Krásný sváteční den všem,a hlavně Katrinko vítej s Domískem doma ať ti dělá jenom radost. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Stále koukám na fotečky Danečka,včera jsem si prohlížela na facebooku fotečky Matýska a znova jsem koukala na Domíska a vždycky u těch fotek bulím,ale mě teď rozbulí úplně všechno .Včera jsem koukala na kdopak to mluví a na začátku jsem taky brečela jako želva,přitom je to komedie,no je zvláštní co dokážou hormony. 😀 😀 😀 .
Už se moc těším až vás holky poznám všechny osobně. 🙂
Včera se té kamarádce narodili Kačenka a Ondrášek a oba jsou zdraví,akorát měla trošku těžší porod,protože rodila
dvojčátka přirozeně,ale zvládla to ,klobouk dolů. 🙂 .
Nic jdu koukat na televizi a šít vločkové magnetky pro děti do herničky,tak se mějte krásně. 🙂

sido
17. lis 2009

ahojky holky zdravím vás z výletu z Olomouce 😉 tak u mě zase nic nového folík ještě neprasknul takže ovu zatím nebyla a sliznice je furt nízká ☹ takže jsem dostala další pregnyl a ve čtvrtek jdu zase na ko ale už do Polanky 😉 ve čtvrtek se dozvím verdikt jestli nebude ovulka a sliznice bude pořad malá tak to necháme na příští cyklus 😔 no a to jsem zvědavá jestli to do vánoc stihnu protože Fetrimed 22.12. zavírá a bude až po novém roce 😔

sido
17. lis 2009

ptala jsem se Koutné jestli mi nemůže dát nějaké léky na růst sliznice a ona mi řekla že jo ale až po ovulce a ta zatím neproběhla 😒 kdyby mi je dala teď tak se ovulka uplně zastaví a je to stejně k ničemu 😒 tak jsem se jí ptala jestli nemůže mít nějaký problém že mi sliznice neroste a ona kukla do papírů a řekla mi že při všech IUI jsem měla tak 6 nebo 7mm takže nic moc z toho nemohlo být ☹ ale u ET prý byla 10mm tak nevím

sido
17. lis 2009

asmenko nechci být skeptik ale vypadá to že tento měsíc je na tobě s KETíkem tak budu držet všechno co mám ať se vám sněhurečka pěkně zavrtá 😉 😉 😉

kasa
17. lis 2009

Siduš nevěš hlavu ,třeba se to ještě povede,a budete mít broučky u sebe s Asmen obě dvě.Budu držet pěstičky. 🙂

radule82
17. lis 2009

Siduško, taky držím pěstíky, všechny co mám!! 🙂

radule82
17. lis 2009

A co dneska holky vaříte? Já dělám fazolky Bonduel, brambruky, ajco a k tomu plátek masíčka na česneku 🙂)
Takže to bude mnamka 🙂)))

kasa
17. lis 2009

Tak koukám,že se dneska nebude prdět jenom u nás. 😀 😀 😀 😀 Já dělám čočku na husto,s párkem a chlebem,a hlavně jsme měli zeleninkovou polívku,já totiž teď na polívkách trošku ujíždím. 🙂
A co dneska podnikáte všichni.Já koukám na telku a u toho šiju hvězdičky. 🙂

j.cien
17. lis 2009

Zdravim vsechny Kelisky a specialne Katrinku!!!!!Tak vitej doma a mezi nama-mamino 🙂 !!!Tak ses bala,kdy uz ten porod bude a uz je po vsem a Domik je uz v te nacancane postylce doma 🙂 🙂 🙂
Az najdes chvilku,tak honem napis!!!!Vsechno chci vedet!!! 😀 😀 😀 a ted ti preji rychle zahojeni vseho bolaveho a hodneho Dominicka 😉 🙂

Sidusko tak at kontrolka ve Ct ukaze,ze mas po ovuli 😉 a sliznice se pak da nahonit lekama 😉 🙂 at proste ten Ketik stihnes a na vanoce uz 2v1 🙂 ,stejne jako Asmee 🙂 a samo Karinka 😉 a pristi rok se bude rodit,ale ve velkem! 😀 😀 😀 Az na tu materskou..co ma ty KU.VY zkorouhnou 😠

kasa
17. lis 2009

Třeba ji neskrouhnou ,teď se ještě o tom nějak jedná. 😉 Nic jdu si zavést utroš a hodit si šlofíčka,než to tu začne být jako ve válečné zoně 😀 😀 😀 😀 😀 až začne čočka působit. 🙂 Tak hezké odpoledne a hlavně Katrince a Domískovi ať se doma líbí. 🙂

evcaa
17. lis 2009

http://animoto.com/play/mXMIBNktJ6pzx6c0i2ntkw?...

Holky tohle pro nas udelala ma kamaradka ktera je ve spanelsku a moooooooooooc mi chybi jsem normalne brecela

radule82
17. lis 2009

Evicko, nemám slov!!!!!!!!!!!!!!!!!!

j.cien
17. lis 2009

Evi krasa! 🙂

asmeena
17. lis 2009

evi krásné,
jinak všechny zdravím a jdu vás dočíst.

asmeena
17. lis 2009

Katrinko: tak vítej doma i s prďolkou. Co říkal Samík na malého brášku?

verci a kaczi: jsem se nachlámala vašim stanům a teplákám na diskotéku 😀 😀 😀
cienko: krásné bříško a špek tam teda vůbec nevidím. Jen krásný domeček pro dva broučky
sidus: ale zase lepší neudělat KET, když je nízká sliznice, než aby ti ho udělali a potom to zbytečně nedopadlo, ale držím pěsti, ať si to ta sliznice ještě rozmyslí a ještě to tento měsíc stihnete ať můžeme spolu testovat. 😉

verci: a jak dopadla ta tvoje sliznice? Ustála to?

princ
17. lis 2009

Evi, video je krásné. Já taky občas takhle blbnu s fotkama a dělám něco podobného. JInak máme stejné povlečení - žluté motýli ....
Jinak se nemůžu pořád dost z nevolností .... žaludeční šťávy .... ať už to skončí. ☹

evcaa
17. lis 2009

Bobe vydrž stojí to za věř mi 😉 🙂

evcaa
17. lis 2009

dekuji za pochvalu a co se tyce povleceni miluju ho je takove pozitivni 😀 😀 😀

asmeena
17. lis 2009

taky to povlečení máme, zrovna včera jsem ho prala, taky ho pořád točím dokola. 😀 Je moc oblíbené. A máme krepové, tak se to nemusí žehlit, což je výhoda, protože žehlení nesnáším.

evcaa
17. lis 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee taky mame krepove

adrim
17. lis 2009

Ahojky holky, my měli dnes na návštěvě babi s dědou.
Siduš prosím tě nevzdávej to dopředu, držím palce!
Já mám taky všechny krepové povlečení,mám ho rána, že nevypadá po chvíli tak pokrčené jako bavlna, i když ho taky žehlím,ale jen tak lehce,ta naše pračka asi nějak moc krčí 😀
Evi video je krásné!

bellka
17. lis 2009

Ahoj berušky, hlásím se už konečně domečka z práce a všechny vás mocinky zdravím a obzvlášť Katrinku s Dominičkem a ještě jednou obr gratulka, maminko🙂

radule82
17. lis 2009

Ahooooj Belišku 😉

asmeena
17. lis 2009

bell: tak šup nožky nahoru a relax. 😉

bellka
17. lis 2009

Radulko, Asmee, ahoj berušky🙂 jj, už jsem v pelíšku, pěkně vykoupána a v pyžámku, v kamnech už hoří, no je mi skvěle🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru