Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
19. dub 2009

no tak to jsem za vama jeste klidne mohla dojed 😒 ,ale urcite bude brzy dalsi srazik s vetsi ucasti 😎

kacza.b
19. dub 2009

asmeen dneska jsi uz netestla? v noci jsem premyslela nad tvoji careckou,ale byla tam....tak doufej. kdy ma dorazit,mrsina?

katrin111
19. dub 2009

krasne ranko kelisky,pred chvili jsem vstavala,srazik byl suprovy ,musime se schazet casteji aspon kazdy mesic.jeste pokud to jde protoze bude treba problem se sejit pres prazdniny.holky musime vas zklamat..pač moc fotecek nebude tak jsme drbaly ze se zapomelo fotit,jinak si holky predstavte ze jsem se ve 4 vzbudila a sla jsem si popapkat hambace 😀

asmeena
19. dub 2009

stále doufám, ale už mám druhý den šílené bolesti na levé straně, trvá to sice jen chvilku ale během dne několikrát a nejvíc když ležím. Tak doufám, že kdyby se náhodou zadařilo, že to nebude mimoděložní.
Mrcha má dorazit ve středu, ale dnes jsem si měřila BT a nějak mi klesá, tak možná mrcha dorazí dříve. Uvidíme.

katrin111
19. dub 2009

ahoj asmenko,vsak uvidis.jeste nehazel flintu do zita,ale mas tam naznak,jak te boli ty bradavky........... 😉

asmeena
19. dub 2009

včera jsem měla celý den podprdu, tak to nebolelo, ale jak ji nemám tak to bolí. Takže teď to jistí podprda.

rozi.nka
19. dub 2009

krásné ráno drbny!!!!!! čekala jsem tu na vás do 22:15 😠
jdu vás rychle dočíst a doufám, že už jsou tady fotky 🙂

asmeena
19. dub 2009

ahoj rozi, fotky ještě asi nejsou, rona tady ještě asi nebyla.

rozi.nka
19. dub 2009

tak rona dospává...
o půl sedmé jsem si říkala, že bych za váma dojela do toho taurusu a štěstí že jsem nejela, vy jste emigrovaly do makáče 😀 takže příští sraz jedině v meku 😉 😀

asmeena
19. dub 2009

v meku bylo opravdu super, měli jsme to tam takové oddělené, akorát spasinka koukala z oka do oka těm vedle u stolu, protože tam byla mezi nimi jenom tenká stěna.

rozi.nka
19. dub 2009

ale určitě jí to nevadilo, že 😉
asmee takže ta druhá čárečka opravdu existuje??? jak jste psaly o těch bradavkách tak já je mám citlivé ještě teď to je dobré znamení 😉 a břicho mě taky bolelo jako bych měla dostat mrchu 😵

asmeena
19. dub 2009

mně právě nebolí břicho jako před mrchou. Mně teda normálně ani před mrchou břicho nebolívá, poznám to až začnu krvácet. Ale bolí mě levá strana u vaječníku a vystřeluje mi to směrem dolů. Kdybych cvičila, tak si řeknu, že to mám namožené, ale já jsem poslední dobou šílený lenoch.

rozi.nka
19. dub 2009

aha, tak to nevím 😒
a budeš ještě testovat, nebo počkáš jestli přijde mrcha? případně potom testneš?

asmeena
19. dub 2009

případně potom testnu. Teď se hážu trošku do klidu. Jak testuju, tak jsem z toho ještě víc nervózní.

spasinka
19. dub 2009

Dobré ránko 🙂
Vy jste ale ranní ptáčátka, hlavně Kaczka teda 🙂 Já teprve přemýšlím, co budu vařit, Roman odjel spravovat si auto do garáže, tak jsem tu sama samotinká.
Asmee, prosím, prosím, nestresuj se zbytečně dopředu mimoděložním!!!!!!!
Rozi, nevadilo, akorát ti co tam seděli první, takten chlap tak divně mlaskal nebo co to bylo 😀

asmeena
19. dub 2009

třeba spasi nacvičoval křovácký pozdrav. A ty jsi to nepochopila. 😀
Jinak já se nestresuju, dokud nedorazí mrcha není nic ztraceno, ale stejně myslím, že přijde. Uvidím ve středu.

asmeena
19. dub 2009

a co budeš spasi vařit? Já budu dělat pangase s bramborem a rajčatovým salátem.

asmeena
19. dub 2009

Jdu trošku uklízet, musím žehlit, tak se zatím loučím a večer nebo odpoledne se ukážu, zatím přeji krásnou neděli.

rozi.nka
19. dub 2009

spasi takové umlaskance nesnáším 😠
asmee to je nejlepší nechat tomu volný průběh 🙂
holky teď jsem četla na jiné diskuzi že si holky zkoušely s prstýnkem na řetízku ptát se na miminko, jako co to bude, ty v nižších týdnech jestli tluče srdíčko a tak. tak jsem to hned taky zkusila a vyšlo mi, že je to holčička, tluče jí srdíčko a je zdravá 😅 😵 😵 😵
tak kde je katrin ať to taky zkusí 🙂
beru to samozřejmě s rezervou ale je to psina 😀 tohle je už třetí způsob co mi vyšla holka 😕

spasinka
19. dub 2009

Asi udělám zapečené špagety a čočkovou polívku. Žehlit bych měla taky, to ale až večer, zatím se mi pere první pračka.
Rozi, tak to bude malá Rozárka 🙂 Už se těším, až bude srázek i s kočárky 🙂

beruska81
19. dub 2009

dobré dopoledne, holky tak ten mekáč vám závidím, to musela mít katrin radost 😀
Já dneska dělám dušené hovězí s rýží.
Včera nám konečně začala hárat naše jorkširačka, takže intenzivně sháním nápadníka. Mám dva vyhlídnuté, tak snad to klapne a budou štěňátka. Včera jak jsme byli v té hospodě, tak tam přijel pán prodávat štěňátka bígla, měl jich šest, holky ty byly krásné, hned bych jednoho brala, ale už i tak máme doma zvěřinec a až bude mít naše Julča šťěňátka tak si chci jedno nechat 🙂

asmeena
19. dub 2009

spasi: jo kdybych měla na žehlení jenom to co se zrovna pere, já jsem strašný lajdák, a mám jednu takovou skříň kam zavírám vyprané prádlo a už jí mám úplně narvanou, že nejde zavřít.

asmeena
19. dub 2009

špagety a čočkovou to bych si dala i to hovězí s rýží - mniam, ale já mám dnes dietní obídek, protože teď se nacpávám brambůrkama.
beruš: tak ať nějakého nápadníka seženete a vaší fence ať se hlavně líbí, pokud mu nedá, tak to by byl problém. 😉 Některé baby jsou hodně vybíravé. 😀

Tak jsem chtěla žehlit, ale už zase sedím u PC, tak jdu koukat na Ulici, v pátek jsem to nějak nestihla.

asmeena
19. dub 2009

rozi: já jsem to taky tak zkoušela s prstýnkem než se mojí sestřence narodilo mimčo (teď v březnu) a taky mi to vyšlo. Tak ono na tom určitě něco bude.

kat77
19. dub 2009

Ahoj holky, přeji hezký den, tak jaký byl srazík?🙂
Berusko, jám mám taky jorka fenku Nikki, bude mít 3 roky a před pár týdny hárala a nepodařilo se mi jí nakrýt, ten pejsek skákal a skákal a ona držela, ale jojo jeden se netrefil..😀

beruska81
19. dub 2009

ahoj kat, ona má 2 roky a necháváme jí připustit poprvé, pořád si o tom čtu, veterinář říkal, že u jorku můžou nastat komplikace, ale snad to všechno klapne. Já už jsem byla nervozní, že nezačne hárat,ale včera už to začalo, tak uvidíme, už jsem volala jednomu nápadníkovi, ten už má zkušenosti s krytím, tak snad to klapne. Můžu se tě zeptat který den jsi jí nechala připustit a kolik tě to stálo?

spasinka
19. dub 2009

Asmeen, mám toho na žehlení samozřejmě víc než jednu pračku, to se neboj 😀
Teď jsem zrovna před infarktem,dala jsem s prát nové tričko s tmavým, je taky tmavé, ale okraje má bílé, tedy spíš mělo 😠 Tak jsem ho teď hodila do pračky samotné a uvidím co to udělá 😒
Beruš, bíglící jsou úžasní, měli jsme basseta a ty jeho štěňata pak, úplně boží. Všechna mláďátka jsou kouzelná 🙂

kat77
19. dub 2009

nejlepší dny jsou 11-14 den, zkoušet to třeba každý z těch dní. Platit se za to neplatí, až budou štěňata, tak pak buď jim dát penízky za jedno štěně, nebo si můžou nechat jednoho pejska, ne fenku

kat77
19. dub 2009

berus, ale bíglící jsou hloupí pejsci, milí, ale hloupí...nic ve zlým opravdu, jen vímkolik lidí u nás má bíglíka a říkají to taky...

beruska81
19. dub 2009

no my právě máme ještě psa, takže vždycky poznám tu dobu kdy už dá, vždycky dává ocas bokem a natřásá se před ním. Já mám to krytí domluvené za 1000,-to je dobrá cena myslím. A Nikki už měla někdy štěňátka?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru