Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
20. dub 2009

ahoj holky,

spasi: to jsou dobré zprávy s tím PC v Polance, aby jim to ale ještě nezabralo více času, jestli s tím umí vůbec zacházet. 😀 😀 😀 Jo a už vidím, jak tam sestřičky něco scanují 😀 😀 Některým dělá problém vypsat i nemocenský lístek na stroji. 😀 😀 😀

beruš: to jsi mě vůbec nepotěšila s tím Vodičkou, to už se mi do toho 3.IVF nechce vůbec. Nechávám to sice až na příští rok, ale s takovou nevím nevím. Doufám, že už bude aspoň fungovat ta Polanka, jinak na to prdím.

Evi: super zprávičky, to je super, že ti to dnes dopadlo dobře. Od kterého týdne chodíš těhu cvičit?

kat77
20. dub 2009

Ahojky holky...jsem byla teď mimo...Asmeenko Polanky by měla plně fungovat už od srpna, jak mi říkal Jarošek

asmeena
20. dub 2009

No, ale zase představa, že by mě punktoval Holub a dělal mi i ET, tak by mě piclo. Tak doufám, že naberou i do Polanky více doktorů. Už tak tam Holub s Jarošem nestíhají a to mají jen po,st a pá a každý jen půl dne.

kat77
20. dub 2009

Aha, já toho Holuba vůbec neznám...ale znám dr. Holubovou z Bílovce 🙂

asmeena
20. dub 2009

já tady teď mluvím na manžela, leží na zemi a já myslela že si čte a on spí. No to je teda úroveň 😀 😀
Ale naštěstí mi už konečně přišrouboval poličku do koupelny, tak si aspoň budu mít odkládat své propriety.

asmeena
20. dub 2009

to asi nebude jeho manželka.

kat77
20. dub 2009

Jakej je ten Holub?

kat77
20. dub 2009

Berus a jak se daří tobě? Zítra budeš vědět zase víc viď?

asmeena
20. dub 2009

nemám ho ráda, řekl mi rovnou, že nikdy mít děti nebudu. Akorát umí psychicky srazit na dno a nebo nemluví vůbec nic, aby si z něho všechno páčila.

kat77
20. dub 2009

Cože???? Tohle že ti řekl???? To je fakt ale PTAAAAAAAAK!!!kolik mu je?

beruska81
20. dub 2009

ahoj kat, máme se docela normálně, dneska mě trochu pobolívalo břicho, ale už je to ok, manža mě nenechá nic dělat, chtěla jsem sekat trávu nemohla jsem, chtěla jsem zamést chodník od trávy taky né, prý to jsou špatné pohyby, tak jsem si hezky sedla do křesla a opalovala se 🙂
Asmeen to psala princ o tom Vodičkovi, zítra se na to zeptám. 😉

asmeena
20. dub 2009

jo aha beruš: pardón, já jak dočítám a chci na všechno reagovat, tak se mi to pomotá a nebo si vůbec nevzpomenu co jsem chtěla napsat.
Kat: nevím kolik má roků, kolem 50.

kat77
20. dub 2009

Teda to je fakticky super, že se manža o tebe tak stará...můj přítel se taky o mě staral, když jsem měla po IVf i po IUI, ale před jsem vše zvládala v poho. Jenom si to musíme my holky plně užít, takových chvilek není nikdy dost 😉

kat77
20. dub 2009

Teda se divím, že Jaroš to s ním takhle táhne, aspoň teď vím,. komu se raději vyvarovat

asmeena
20. dub 2009

beruš: tak to je šikovný mužíček, jen si to vychutnávej, pochybuju, že normálně by tě tak obskakoval. 😉

asmeena
20. dub 2009

kat: ale některé holky s ním takovou zkušenost nemají.

kat77
20. dub 2009

Tohle kdyby mi řekl dr., tak bych s ním pěkně vyběhl a můj taky, je mi tě asmeenko líto, doufám že jsi se nedala?

asmeena
20. dub 2009

Jdu odpočívat, nějak mě z práce bolí hlava. Máme tam nově instalovanou klimu a jak ji zapneme, tak mě bolí příšerně hlava.

Jo a dnes jsem si tak seděle v kanclu a protože jsem taky chvilku přemýšlela, tak jsem zamyšleně koukla směr okno a koho nevidím, Rona s Honzíkem, parkovala kde neměla a ještě pěkně dlouho. Teda Rony, že se nestydíš.

beruska81
20. dub 2009

no já bych taky všechno zvládala normálně, ale on mě nenechá, byl u toho když mi Koutná říkala, že nemám dělat prudší pohyby, netahat nic těžkého a necvičit tak se toho drží a já si to užívám. Asmeen máš pravdu, normálně mě takhle neobskakuje, ale když jsem byla těhu tak mě taky obskakovali všichni až mi to někdy lezlo na nervy 😉

asmeena
20. dub 2009

No, já jsem v takových situacích trochu posera, takže jsem to zkousla a pak jsem celou cestu domů bulela. A to mi řekl ještě před mým prvním IVF. Teď už vím, že to co řekl je pěkná kravina.

asmeena
20. dub 2009

beruš: to chce teď pořádně využít, nepotřebuješ doma něco opravit, uklidit. 😀 😀

kat77
20. dub 2009

tak si pěkně odpočiň asmeenko...k tý Roně 😀 😀 😀 se stane 😉

kat77
20. dub 2009

Berus, stejně je to zajímavé, že malýho jsi měla normálně a teď to nejde, že?

asmeena
20. dub 2009

No, ono tam kam šla se ani moc dobře parkovat nedá. Tak se jí nedivím. 😉

Víte co mi dnes řekl manžel, zvedl mi tričku a chytl mi na pupek a říká, ty vypadáš jako by si už byla v pátém měsící - blbec jeden. Tak jsem mu řekla debile. A on mi říká "ty mi nadáváš"? No ještě abych mu nenadala 😀
Ale ještě že jsem dnes začala hubnout.

Kaczi: Baruška je naučená jezdit v košíku u kola? My jsme to Sáru nenaučili a v pěti letech už asi ani nenaučíme. a je to docela škoda.

kat77
20. dub 2009

Berus je pravda, že po IVF, nebo kdy můžeš zůstat v OL přes noc? A proč?

kat77
20. dub 2009

Asmeenko ty jsi třííída ..hahahahahahaha...

asmeena
20. dub 2009

Cien: vykládala jsem manželovi ten příběh s tou tvou kamarádkou (nebo sestřenkou?) jak jí manžel chtěl koupit k tomu výročí tu sukni, tak mi můj muž řekl, že je to taky jeho případ. Takže já ho raději sebou do obchodu moc neberu. A ukážu mu to až doma, když už je to koupené. 🙂

asmeena
20. dub 2009

Holky končím, mé oči potřebují odpočívat. zatím se loučím a možná nakouknu večer.

beruska81
20. dub 2009

no manža včera utřel prach, vysál, takže si fakt užívám.
Kat s tím těhu je to fakt zvláštní, ale my jsme na to před tím fakt přestali myslet a šlo to.
Jo já budu zůstavat v Olmíku noc před OPU a pak asi noc po ET, ale to ještě nevím. No doktor mi to vysvětlil tak, že je to jistější, aby foliky po cestě nepopraskali.

beruska81
20. dub 2009

asmeen pá a pěkně odpočívej 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru