Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

capenka
30. dub 2009

ahoj holky tak jsme v úterý dorazili od Sobka tak měli jste pravdu slova nenamluvil a pořád říkal ptejte se samozřejmě spermiogram no vcelku ajo ale musel k doktorce že tam má leukocyty,a tak v květnu začínám ,z FN nás odeslali že dělají PGD Sobek říkal že by se do toho nehrnul spíše by chtěl použít dárce ježíš chlap málem vyletěl,mám za sebou 3 zamlklé potraty,veškeré vyšetření za sebou ,ale když jsem mu řekla že je pořeba doladit reprodukční byl proti ,jsme mu řekli že zřejmě mám protilátky na spermie a říkám jestli nasadí Prednison ,že se nedává,tak já myslela že při IVF se dává,

kat77
30. dub 2009

Ahojky holky, jsem tu jen na skok...co ta naše berus? jsem nervozní 😒

Capenko, máte to ale složité...prednison se už nedává, doporučují spíše vitamíny Calibrum Baby Plan, nebo Femibion 800.

beruska81
30. dub 2009

ahoj kelišky tak to mám za sebou, vzali mě v jednu,dělal mi to Vodička,byla jsem tam ještě s jednou kočenou a byli jsme jeho poslední pacientky, popřál nam štěstí a šel,dneska zřejmě měl poslední šichtu. Ve čtyři jsem mohla na pokoj,manža mi byl pro kfc, a na večeři si dám cheesburger jenom.
Je mi fajn,pořád jsem na embrijko mluvila ať se krásně zavrtá.
Kvalitu embria nevím, sobek mi to neřekl, ani mě nenapadlo se ho zeptat, myslela jsem, že mi to řeknou u ET,ale tam říkali,že protokol nemají u sebe, tak se to asi nedozvím. Myslíte, že kdybych ráno zašla za sestřičkou,že mi to řekne, nebo to není v kartě?

kat77
30. dub 2009

Beruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuskoooooooooooo hurááááááááááá 😀

tak už to máš za sebou a teď být jen a jen pozitivní 😉
myslíms si, že když se zeptáš sestry, nebo někoho z laborky, tak ti to řeknou 😉

kat77
30. dub 2009

Kolik vás tam dnes přespí ve ferťasu?

beruska81
30. dub 2009

no připadám si jak debil, ptala jsem se sestry, ta říkala nemám už protokol, zeptejte se u et, ptala jsem se u et,už prý nemají u sebe protokol, tak já nevím,moje blbost, že jsem se nezeptala sobka, když on mě ale tak rozhodil, že mi to úplně vypadlo 😒

beruska81
30. dub 2009

byla se mnou jedna holka z jičína,ona zůstala dole, já šla po 3 hodinách za manželem na pokoj

beruska81
30. dub 2009

vedle na pokoji je nějaká holka sama, prý tu bude až do soboty

kat77
30. dub 2009

Já se budu muset za chvíli o5 vzdálit, jdu ke kamarádce na zahradu, vypadalo to na déšť, ale zase nás to obešlo, jako vždy... Berus odpočívej pro dnešek a myslím na tebe...

kat77
30. dub 2009

až do soboty? nějak dlouho

kat77
30. dub 2009

Tak se Berus zítra zeptáš přímo někoho z laborky 😉

beruska81
30. dub 2009

užij si návštěvu, tady je už hrozný vítr,tma a bouřka,zatím neprší

Kačko děkuju 😵 😵 😵

kat77
30. dub 2009

zatím pa pa...

beruska81
30. dub 2009

no nevím co jí je, oni po mě taky chtěli at tu jsem před opu 2 dny, ale vysrala jsem se nato 🙂

katrin111
30. dub 2009

ahoj holky berus to je dobre ze uz to mas za sebou ted jen at se mimis krasne zavrta.................krmis ho jen samyma dobryma mnamkama tak prece nebude blazen aby sel pryc 😉 mozna to tak melo byt ze nevis kolika bylo bunecne.............hlavne at je bojovnik a krasne se zavrta...drzim pesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

katrin11
30. dub 2009

Ahojky rona2 tak sem tu ,ale psala sem ještě naten svůj účet.Tys psala,že tu mám čučnout tak sem tu .
Vas tu teda je holky ja sem zvědavá nato vyšetření toho spermiogramu to půjde přítel do nějaké místnosti?Pak oni vyšetří jestli to je o.k. a kdy řeknou vyledky a termín IUI????? 🙂 😉

Dík za odpovědi mějte se hezky papa katrin

beruska81
30. dub 2009

čuste kelišky, se docela nudím a tady nikdo, katrinko díky
vítám novou katrin, ty jo to se mi teď bude plést, ale vlastně né katrin má svůj styl psaní, to se nedá splést 😀

beruska81
30. dub 2009
capenka
30. dub 2009

beruska81 držím ti palečky,koukám že na ftku asi jsme se v úterý viděli mi jsme šli na pohovor teprve,Sobek není špatný ale mám napsaný v papírech že mám protilátky aby se začlo užívat prednison ,úplně to zavrhl že je to k ničemu,ředit krev mám ,jeho slova kupte si rajčata,no jak půjdu za 14 dní musím sním promluvit

beruska81
30. dub 2009

no on je docela zvláštní,byli jsme u něho dneska obě dvě co jsme šli na transfer,asi chtěl přemlouvat a tahat peníze 😀
m už jsme tam byli v úterý na osm a byli jsme tam celé dopo, nevím jak vypadáš 😉 já jsem velká tlustá nepřehlednutelná 😀

capenka
30. dub 2009

fakt ted jsi mě rozesmála ,že jsi nepřehlédnutelná 🙂 ,no mi jsme seděli naproti,chlap měl kníra,no už nám vylíčil kolkk to bude stát,a hlavně že si máme rozmyslet polovičního dárce,což chlap v ten moment byl jak opařenej

capenka
30. dub 2009

jo a před náma byli cizinci ,tak Sobek chrochtaljenže chlap ten cizinec nechtěl dát spermiogram taky byli na 1 pohovoru to už Sobka rozlítlo

beruska81
30. dub 2009

vůbec si nepamatuju,hod fotku ať si vzpomenu, já byla vynervovaná z odběru,měla jsem jen jeden folik a z něho jedno vajíčko, tak trochu zázrak,ted mám mimiska v břichu a domlouvám mu, ať se krásně zavrtává 🙂

capenka
30. dub 2009

beruško 81 sakryš to tam musíš být do rána jo a proč se tam zůstává

beruska81
30. dub 2009

no aby se to asi zavrtalo nebo nevím, jsme tu už od rána, se nudím jak blázen

beruska81
30. dub 2009

my už jsme tady dneska museli být na půl desáte, až v jednu mi dělali transfer a od té doby polehávám, byli jsme se okoupat a ted ležím a píšu si s tebou,manža čumí na ulici,už at je osm a je růžovka

katrin111
30. dub 2009

jj berus mam svuj styl.pisu bez hacku 😀 😀 😀 😀 😀

beruska81
30. dub 2009

jj katrin a vždycky děláš tečky........ 😀

katrin111
30. dub 2009

jmenovkyne katrin11 jj tvuj partner pujde na zachod dat vzorek teda aspon v polance..........je to neprijemne pac po chodbe porad nekdo smejdi a tahaji za kliku 😀 😀 😀 iui ti udelaji az budou mit vysledky krve ze 3.DC podle toho se budou ridit

capenka
30. dub 2009

no jo fotku já tam neumím hodit ale tak to neva,tak jste s manželem spolu na pokoji tak to je fajn kdy se to platí vše předem držím ti palečky z tím 1 embrýskem,budeš potom brát ještě nějaké léky třeba říkají že se bere na vytvoření placenty

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru