Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
6. kvě 2009

katy me taky rikal ze mi dava 10%a vidis.....................no a driv tam nejdes???na zmereni foliku????

kat77
6. kvě 2009

Já jinak dobrý, dnes jsem poznala Kaczku a je moc a moc fajn, smály jsme se ...jedna sestra tam chodila s kefírem a pila ho a já se uculovala a myslela na ty naše diskuse ohledně kefíru 😀 😀 mimo jiné FAAAAAAKt dobrá propagace 😀

kat77
6. kvě 2009

jj, na folíky ve středu do Fulneku

katrin111
6. kvě 2009

jj kacka je moc fajn,ja ji poznala na sraziku...................to jo s kefirem sranda!!!!!!!tak to mas fajn ze za nim jezdis do fulneku.takze on je tvuj gynekolog????????vyjde te to aspon levneji nez v polance.............

kat77
6. kvě 2009

jj, je i můj gynekolog...čím častěji ho vidívám, tím roste riziko, že se mi bude o něm zase zdááááááááááát 😀 😀 😀 a pak si umíš jistě představit, když jdu k němu na kontrolu atd..kdybych neměla uši, tak se směju dokola 😀 😀

katrin111
6. kvě 2009

aha tak to mas fajn.............a chodi tam aspon na cas????neeee jak v polance!!!!!!takze ti vlastne on rekl o caru v polance jo??????

kat77
6. kvě 2009

No on mě v OV v gyncentru stimuloval na IVF a po nezdaru, jsem k němu jela do Fulneku a řekla, že bych ho ráda následovala do Ferťasu a tak byl rád, věřím mu a to je důležité, v té OV to bylo divné a takové uspěchané...no do Fulneku taky nejezdí pořád na čas, většinou je taky zpoždění, ale ne moc velké

katrin111
6. kvě 2009

aha...a on ordinuje ve fulneku denne??????????prevazne asi odpoledne ne????????????ja mu taky hodne duverovala je to dost dobry doktor

kat77
6. kvě 2009

vlastně i laparku mi dělal on v Bílovci loni a to mě ráno odoperovl a pak večer v 7 už tam u mě byl a řekl, že vše OK a jestli je mi dobře a tak..

kat77
6. kvě 2009

jj, odpoledne kromě myslím úterý, to tam j dopo

kat77
6. kvě 2009

a pátky tam není ve fulneku

katrin111
6. kvě 2009

aha on je vesmes porad v praci,to je silene.....................ten uz musi byt za vodou 😀 😀 😀 😀

kat77
6. kvě 2009

jj, ale vem si, co jeho soukromý život, to musí stát za ho....ale asi ho ta práce evidentně baví

katrin111
6. kvě 2009

jj to asi jo..jeho zena musi mit zlate nervy........................

kat77
6. kvě 2009

mám kámošku zdr. sestru a ta říkala, že manželky doktorů teda většina jsou chudery...

katrin111
6. kvě 2009

jj to verim..................mudra bych asi nechtela jen ty jejich prachy by mi stacili 😀 😀 😀 jeee na jinym tematu ta iwuska je tehulka po ivfku to je parada!!!!!!!!!!!!

kat77
6. kvě 2009

No nic budu muset frčet s pejskem a pak s holkama na skleničku jako každou středu...Katrin odpočívej a pak večer ještě nakouknu...papa

katrin111
6. kvě 2009

jj katy mej se pekne uzij si vinko..............papa,zase tu budu sama ☹

j.cien
6. kvě 2009

No Kelisky! Asi se prejmenujeme!!! Lovit nas az na 3ti strance!!!!!!!!!!!
To je mazec!!! 😠

asmeena
6. kvě 2009

Ahoj holky,

kaczi: teda myslela jsem, že ti sobek dá nějakou slevu, no ale hlavně, že jste se nějak domluvili a působil na tebe lépe než ve FN.

kat: budu držet pěstičky, aby clostil zabral a IUI byla úspěšná

rozi: pěkně odpočívej, ať ti Kuba nenaplácá na zadek.

cien: tak to je dobře, že nemá malý tu mononukleózu, ale i tak je blbé, že je nemocný.

Manžel byl dnes se psem na kontrole, tak prý má zánět střev - dostala další injekce a antibiotika. A ptal se jestli bude moci mít ještě štěňata, tak nám doporučili, aby měla na podzim štěňata (doufejme, že se zadaří) a pak musí na odběr vzorku - má nádorek u mléčné žlázy a taky nám doporučili, že když už jí budou ten nádorek odstraňovat, že jí máme rovnou nechat vykastrovat. Tak budeme mít asi příští rok perný ohledně pejska. ☹

asmeena
6. kvě 2009

cien: taky jsem koukala až kam to naše téma upadlo. 😅

lajcikova
6. kvě 2009

ahojik holky

kaczi nezlob se že ti sem lezu jen chci zareagovta na to darovani,to budeš brat estroferm že ?tak si davej prosim bacha,rad zpusobuje žilni embolku a nasledne potraty viz ma zkušenost,jinakja ve fetasu čekala cca 6 měsicu na darkyni,nejlepši doba je kolem prazdnin a zaři,to chodi hodně vysokoškolačky.držim ti moc pěsti.jinak šance u darovanych je kolem 60-65%což je velmi slušne 😉

asmeena
6. kvě 2009

ahoj lajci: jak se daří, co clostil? Pomohl? Nějak vaše téma nestíhám pročítat, jste moc upsané 😀 .
Já brala taky u prvního IVF estrofem a naštěstí mi to nic neudělalo.

j.cien
6. kvě 2009

Ahojky Asmee 🙂 ,tak to jeste budes stresikovat kvuli hafce....ale bude to OK a ta kastrace je fakt vhodna...uvadi se,ze 85procent fen ma kolem 6-8let nadory..a je jedno,ze mely treba 1x stenata.
Az to 3a vice vrzich pak to riziko nadoru klesa.....proto jsem dala Kerinku vykastrovat hned.

j.cien
6. kvě 2009

Asmee myslis,ze mi mohl ten Femigard tak natahnout cyklus?Zitra budu 20 den po IUI a MS nikde!!!

asmeena
6. kvě 2009

no oni chtěli, abychom šli na odstranění toho nádoru už teď, ale manža se ptal, jestli pak může mít štěňata a tak mu na veterině řekli, že nejlepší bude, když nejdřív budou štěňata a pak se odstraní ten nádorek (neví se totiž jestli bude metastazovat). A prý když bude mít štěňata, tak ty mléčné žlázy začnou produkovat hormony, které mají vliv na ten nádor a může se pak lépe zjistit, jestli bude metastazovat. No a při odstranění toho nádoru se odebere i jeden cecík. 😒

j.cien
6. kvě 2009

Ona je s PP nebo chcete stenatka jen tak Asme?

asmeena
6. kvě 2009

ona je sice od papírových rodičů, ale není s PP. Chceme jen tak štěňátka, naši mají už hodně starého psa a tak jsme si říkali, že by dostali od naší Sárky štěňátko nebo bychom si jedno nechali i my. 😉 No uvidíme. Já bych mohla mít doma zvěřinec a manžel je na tom ještě hůř, ten nejen zvěřinec, ale i botanickou zahradu. 😀

asmeena
6. kvě 2009

Musím končit a jít si umýt vlasy. Přeji krásný zbytek večera. Manžel se pěkně odpoledne prospal a teď má nějak moc elánu - bude koukat na fotbal a to mě teda moc nebere.

hnedoocka23
6. kvě 2009

ahoj holky 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru