Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

princ
26. kvě 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Ahojky, po delší době jsem zase tady. Odcházím z Fertimedu do Fakultky ... už mám toho dost, v ol fertimed zůstala jenom dr. Koutná, Vodička odešel, to byl asi ten nejlepší doktor co tam byl. Po minulé iui jsem dostala takový vztek, že bych asi vraždila .... Po každe iui v polance davali spermijky i do kloboučky... no a jak jsem byla v ol tak tam nic nedal ... takže mi připadá že jsem vyhodila dvojku do vzduchu.
Ve čtvtek jedu do Ol FN tak dám vědět co bude se mnou dál.... Přeji vím pěkný slunečný den....

kat77
26. kvě 2009

teda sweety moooooocinko gratuluji 😉

Katrin pisnu ti do IP...

kat77
26. kvě 2009

Holky tento týden jedu navštívit Berusku, už se moc na nic těším 🙂

Mimo jiné, je moc fajn, že tady už byly ledy prolomeny 😵

evcaa
26. kvě 2009

ahoj holky na prehrade parada akorat nedavam to horko a jinak katrin pribrala jsem 15 zatim 😀 😀 nic louzcim se pujdu se natahnout zitra papapapa

asmeena
26. kvě 2009

pápá evi

jdu vás dočítat.

asmeena
26. kvě 2009

sweet: super zprávička, tak teď už jenom počkat kolik bublinek ukáže UTZ. 😉

princ: taky mě mrzí, že už tam není Vodička, ten byl opravdu nejlepší. Tak potom dej vědět jak na tebe zapůsobila FN.

princ
26. kvě 2009

Ahojky Asmenko: Fn na mě působí lépe jak Fertimed, Já už jsem tam byla na první pohovor, takže tedkom se jdu domluvit na jako metodu chci, a léky , a doufám že hned dostanu nějaké injekce na atd... 😉

hnedoocka23
26. kvě 2009

ahoj holky...právě tlačím mozeček z květáku+brambor...
princ:tak snad ti v fn pomůžou 🙂 a hned zapadneš..
katrinko jé,tak ty budeš mít holčičku 😵 už jsi uvažovala nad jménama?

holky,byla jsem na power plate..makačka jak prase,ale byla jsem poprvé...lelo to ze mě 😀 nejvíce mi dělalo problém cviky na břicho..ještě k tomu ta vibrace,byla jsem slabá jak čaj..ale supér,půl hoodka stačí,víc bych ani nedala a v pátek jdu zase..

hnedoocka23
26. kvě 2009

zítra jedu s bráchou na kola,tak 20km minim.chceme dát.. 🙂 ve čtvrtek snad brusle,uvidíme jaké bude počasí,pátek powerplate..je ze mě sportačka jak blázen 😀

asmeena
26. kvě 2009

očko: ty budeš mít postavičku.

Manžel šel dnes do sebe a koupil si vitamínky selen, zinek + vit. E. Tak jsem zvědavá jestli to pomůže. Teď nebudeme chodit na IUI, takže se ani výsledek nedozvíme, když nám nebudou dělat spg.

asmeena
26. kvě 2009

holky mizím, jdu si koupit femigard a pak jdu asi běhat - očko mě tak navnadila, tak musím. 😀

hnedoocka23
26. kvě 2009

asmeen,určo zse naberu,tak ted chci hodně sportovat a omezit jídlo,at to jde dolů,kdybych přibrala 2 kilča,at jsem stále na své původní váze 😉
dneska je tam strašné dusno..běh bych nedala...

hnedoocka23
26. kvě 2009

asmeen užij si to...
já jdu něco málo uklidit a pak k televizi a na kutě..pápá všem,hezký večer 🙂

j.cien
26. kvě 2009

Sweet moooooc gratuluji!!!!Spasinka mi psala SMS o tvem HCG,tak me to ohromne povzbudilo,to je krasa,ze se to fakt povedlo veFertasu!!A ted jsme snad chytli zelenou vlnu a poficime jedna za druhou 🙂

Ocko teda ty jsi dabel 😉 pred 10lety jsem byla stejne silena 😀 makala jsem denne v posilovne...ted jsem shnila neco delat a kila jdou po 30ce nahoru 😒 ,nechci se videt po IVF,to budu jak almara asi 😝

Princ tak hodne stesti ve FN,po 2neuspesnych IVF se fakt nedivim,ze menis CAR...udelala bych to stejne,s virou,ze to jinde bude lepsi....

Na druhe strane uz se mi nechce zase jit nekam jinam a znova to vsechno o sobe vykladat a zase lozit na kozu pred jinym Dr....a uz me to cele vlastne nebavi....ale to mimi bych strasne chtela...takze nezbyva ,nez zatnout zuby a jit do toho
😎

Nejak mi to po vecerech blafe,co? 😀 😀
Dobrou Kelisky a krasne sny o // 😉

kacza.b
26. kvě 2009

ahojky kelisky

sweet moc gratuluju a drzim palecky at vse pokracuje jak ma.

cien po te 30ce se opravdu taky do vseho nutim a uz to nejde jak driv,vim vo co gou 😀 😀 😀 aspon jde videt ze se mame dobre a krizi prezijem 😀

ocko drzim palecky pri stimulce at je krasna a kvalitni urodicka a jsi mezi tehulkama.

asmeena
27. kvě 2009

tak jsem nakonec běhat šla, ale byla jsem příšerně uřícená. Jsem myslela, že se mi hlava rozeskočí. Ale pak jsem nabrala nějak sílu a ještě jsem doma zvládla umýt hromadu nádobí. 😉

Ahoj kaczi: ty nás taky omezuješ? Máš hodně práce?

rozi.nka
27. kvě 2009

krásné ráno kelišky 🙂
dnes jsem volala na výsledky z genetiky, miminko je naprosto zdravé jen z rozinky máme roziňáka 😀 Kuba je šťastný jak blecha, já jsem chtěla více holčičku ale jsem ráda za to, že je hlavně zdravý 😵
sweet gratuluji k hcg 🙂

j.cien
27. kvě 2009

ROZI!To je krasa!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

rozi.nka
27. kvě 2009

no to teda je 😀

kat77
27. kvě 2009

Ahoj holky, tady se to opravdu přetočilo v dobré...Rozinko jsem moc ráda, že to dobře dopadlo.
Kdo všechno z kelišek plánuje IVF v srpnu? Já totiž taky, aspoň mi to tak Jarošek naplánoval

kat77
27. kvě 2009

Holky, tak že začínám špinit, tak IUI o5 nevyšla, tak teď se plánuje další IVF v tom srpnu

kat77
27. kvě 2009

rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼hnedoocka23(Petra)4xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-od 26.5.synarel,zvolen dlouhý protokol s puregonem..

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci v nebíčku,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,nasazena antikoncepce,

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace, takže do třetice 22.5. inseminace dva folíky 23 a 19mm
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09 - bez úspěchu, 2 IVF v srpnu

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka) 3xmimoděložní, 2xIVF v 9/2008 a 3/2009 Fertimed Polanka, na podzim 09 asi třetí pokus

katrin111
27. kvě 2009

ahoj holky,ted jsem prisla z pracaku a mam nervy na ne.......................jeeeee rozi ty budes mit chlapecka!!!!!!!!!!!to je krasa!!!!a hlavne ze je zdravy to je to nejhezci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!evi tak to mas dobre to jeste neni tak moc.................ocko kdo vi jestli to opravdu bude holka ale rada bych ale na tom nesejde hlavne at je vse ok,zitra me ceka ten trippl test....................princ me taky nedali kloboucek po iui a vidis i bez toho se zadarilo..........................

kat77
27. kvě 2009

ahoj katrinko

kat77
27. kvě 2009

Zítra budu na tebe moc myslet ať to vyjde vše dobře 😉 na trippl testu

katrin111
27. kvě 2009

jj katy diky moc,ja se taky modlim at vse dopadne dobre at nemusim na to vsechno co byla rozinka..............

kat77
27. kvě 2009

to bude v pořádku, vždyť máš už jedno zdravé dítko, tak to bude dobré uvidíš 😉

dnes jsem měla jet k berusce, ale nemůžu, jsem včera večer našla mojí fence nějakou bulku na přední packou, tak s ní pojedu na veterinu 😒

katrin111
27. kvě 2009

snad jo...............jak jsem cekala samika bylo vsechno nejak lehci vubec jsem nic nevedela ze by mohlo byt mimco treba nejak postizene z nicim jsem si hlavu nelamala,ale tedka jak si vsechno tak ctu tak mam strach..............nesmim si to pripoustet...................pak berusku pozdrav,snad fenečce nic nebude................

kat77
27. kvě 2009

určitě za beruškou pojedu příští týden, aspoň mi bude vyprávět jak bylo v Praze...
taky doufám, že Nikki nic nebude...

kat77
27. kvě 2009

si představ Katrinko, že u nás ve městě jedna holčina otěhotněla a čekala dvojčátka-dva chlapečky a včera jsem se dozvěděla, že je tento týden porodila v 6 měsíci císařským řezem, je mi jí moc líto, teď to budou nervy ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru