Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
2. črc 2009

krasne ranko kelisky,prave jsem dorazila z nocni.

evco tak drzim palecky at to mas rychle za sebou a uz drzis ten maly uzlicek v naruci 🙂

renco a martine drzim vsechny palecky aby to bylo nakonec dobry

larri tobe taky dobre zpravicky at nemusis na laparku

ocko a tobe jeste tlusci //

a ostatnim keliskam krasny den a at vam to v praci utika!!!

evcaa
2. črc 2009

Ahoj holky ja neodolala a jeste jsem za vama prisla a jsem nejak na meko rvu ani nevim proc mam strach a zaroven se tesim a hlavne si preju at uz si me tam nechaj uz dvakrat me poslali domu tak do tretice snad pujdem rodit holky myslete na nas at nam to VESCHNO DOBRE DOPADNE mam vas rada kelisky moje 🙂

hnedoocka23
2. črc 2009

ahoj krásný slunečný den přeji všem 🙂
Evíku,to víš,že budeme na Tebe holka myslet...držíme palečky a at máš to svoje štěstíčko už nejdříve u sebe a pohodový porod,ty to dáš 🙂 Jen si vzpomen,kolik holek tady na tebe myslí a ono to půjde lehce 😵

larrinko:ikdyž to smutné,tak držím palečky,at hcg klesne na nulu..myslím na tebe a hlavu vzhůru

Martine:pozdravte Renču a pořád držím palečky a přeji hooodně štěstíčka,budete ho potřebovat 😵

hnedoocka23
2. črc 2009

asmeen,výsledky by už měli být né,tak za týden?? 😕

j.cien
2. črc 2009

Dobre ranko!

Evi Tfuj tfuj tfuj,s chuti do toho a sup sem fotecku Danika 😉 🙂

sido
2. črc 2009

dobré ráno kočky 😉 Evi tak ať ti to dneska klapne a ať co nejdříve držíš Danečka v náručí 🙂 🙂 🙂 já jsem si dneska dělala test a nic ☹ jsem třináctý den po iui tak už by tam asi něco bylo kdyby něco bylo že? 😖 S manželem uvažujeme že půjdeme do podnikání na vlasní pěst tak se budeme muset rozhodnout protože jestli jo tak budu muset posunout IVF až na říjen nebo listopad ☹ tak jsem zvědavá jak to dopadne 😅

hnedoocka23
2. črc 2009

sido a kdy máš dostat ms??spíše bych testovala v den ms nebo po 🙂 před se nemusí nic ukázat a ty zbatečně strešuješ třeba..držím palečky 😵

hnedoocka23
2. črc 2009

nic jdu do vany a namalovat se a vyrážím k sestřence na pokec 🙂 prý koupila zákusky..no potěž!!!!jsem jí říkala,že nic nechci,vyžraná jsem ažaž 😀 😀 pááá

larri
2. črc 2009

Hezky den holky,u nas je zamraceno,ale dusno.

Rano jsem byla na krev a po 13.00 hodine se dozvim vysledky.Chodim do prace,jinak bych se zblaznila.Ale jenom proto,ze mne nic neboli.
Teda boli hlava,ale to je tim tlakem.

Evicko,tesim se na fotecku Danecka a ocko ty davej na sebe pozor.

evcaa
2. črc 2009

😕

evcaa
2. črc 2009

tak holky na fotecku si jeste pockte protoze ja si na danecka taky jeste pockam nevim do kdy uzz radeji nic nepisu v sobotu mam monitor na porodnima v utery kontrolu ve stacionari

j.cien
2. črc 2009

Lari snad nebudes muset na revizi...jsi statecna ,mas muj obdiv 😉

j.cien
2. črc 2009

Evi tak zase nic? 😨 teda Danecek si dava nacas 😀 ,ale do uterka to asi uz nevydrzis,ne?
To uz te asi v soboru skripnou 😉 a Danecek bude urco nedelnatko! 🙂

evcaa
2. črc 2009

marti nevim bricho tvrdne celkem pravidelne uz od vcerejska od osmi vecera tak uvidime a doufam v tu sobotu bude tam ten dr co me chtel delat uz dnes tak uvidime rikam radeji uz nic nepisu 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
2. črc 2009

🙂 Evi tak to bude driv,mozna uz dnes v noci 😉 teda ty nas ale napiiiiiiiinaaaaaaaaaaaas!

evcaa
2. črc 2009

co ja daniiiiiik 😀 😀 😀 😀

katrin111
2. črc 2009

preji hezky den kelisky evi neboj brzy se dockas,ale ted se mi to mluvi,pockej jak budu v listopadu stresovat ja 😀 😀 😀 😀

j.cien
2. črc 2009

Cusek Katrinko,jak se mas a co dnes varis dobreho?

evcaa
2. črc 2009

uvidis mozna ne katrin a maly se nebude drzet vysoko jak danik 😉

katrin111
2. črc 2009

ahoj marti mam se dobre........a varim takovou falesnou svickovou s knedlikem..................teprve zacaly prazdniny a ja nevim co varit 😀 a co mas dobreho ty???a ostatni holky????

j.cien
2. črc 2009

Katrinko ja ted vyvaruji,mame tu neter,ktera je minzerny jedlik...takze varim jen to ,co ona miluje 😉 a ji 😉
Dnes mame bramborove knedliky plnene uzenym a zeli...moc dia to teda neni 😀

katrin111
2. črc 2009

marti to mi nemluv,i samik je jedlik na to jen co mu chutna..............a proto je ted tezke varit jak ma prazdniny..............on by jedl porad hamburgry a byl by spokojeny 😀

j.cien
2. črc 2009

jj,Anca je hubena jak lunt..a rika mi :vis teto,ja nesnidam a zasadne nesvacim!! 😀 😀 😀 no skoro me piclo,ma teprve 10 ,jak muze NESNIDAT?!!Jeste to poresim se segrou!!Cpala by se jen opatkama,bonbonama...no hnus.
Ale je tu tyden a bude jeste pristi tyden,tak jsem si dala zavazek,ze ji trochu vykrmim 😀

katrin111
2. črc 2009

jj to je mazec ze nesnida dyt to je zaklad!!!!!ja bych bez snidane nemohla existovat 😀 a takove vybiorne jidla co varis bych si nechala libit 😉

hnedoocka23
2. črc 2009

čau holky,u sestřenky bylo fajn 🙂
Evi 😀 😀 😀 😀 co tady uase dělášššššššššš 😀 😀 😀

hnedoocka23
2. črc 2009

s vařením taky nevím a ani se mi tedkom nechce...ale zítra dělám rychlovku a lehké jídlo,květák+brambor 😉 v sobotu něco vymyslím,večer je opékačka a v neděli jdeme na oběd,tchýně slaví narozky.. 😉

hnedoocka23
2. črc 2009

holky jdu do postýlky,jsem ko 😅 k večeru nakouknu s dalším testíkem,pápá 😉

larri
2. črc 2009

Zlaticka,volala mi dr.od Apolinare,abych okamzite prijela na kontrolu.Predevcirem bylo hcg 63 a ted stouplo na neco pres 120.Ma strach,ze to bude mimodelozni.
Hodila jsem sprchu a bezim na pohotovost k Apolinari,v car uz nejsou. ☹

hnedoocka23
2. črc 2009

larri,to je mi líto sakra ☹ mě bolí palice,tak polehávám...napiš smsku

kat77
2. črc 2009

ahoj holky, moc vás zdravím...
Icko tak to jsem mooooooc ráda, že čárečka sílí, jsi těhulky,jupííííííííííííííííí...ledy prolomeny 😉

Larri je mi to líto ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru