Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
2. črc 2009

no nic holky, jdu něco dělat🙂
zatím páčko

larri
2. črc 2009

tak jsem zpatky a opet nic nevim.Dr.na utz nevidel nic v deloze ani mimo.Rikal,ze je z toho blazen a ptal se kdo ho mam.

V utery jdu zase na odbery a utz.Nemam bolesti,tak mne zatim nechavaji doma.

Kacko,oni mi nedavaji nadej,jenom sestricky.Dr.porad cekaji,ze je to mimodelozni,tak kontroluji,aby neco nezavinili.

verca777
2. črc 2009

počkej fostimon to je ten sprej do nosa.anemo injekce do zadku

kasa
2. črc 2009

Larri neboj i mistr tesařík se někdy utne,třeba se pletou a mimi se dobře schovává a vše dobře dopadne.A bude z tebe krásná mamča ,hlavně odpočívej,a nestresuj se,ať třeba miminku neublížíš. 🙂

verca777
2. črc 2009

ahoj,lari,,no ale na ultz už by mělo jit vidět něco,kdyby tam bylo

radule82
2. črc 2009

Fostimon jsou injekce do zadku 🙂

verca777
2. črc 2009

jo,,vím a oni jsou levne,,puregon je drahy,,ale zase ti to bude muset někdo pichat do zadku,,ty injekce 😀

larri
2. črc 2009

na utz jde pry neco videt az kdyz je vyssi hcg.Sesrticka rikala,ze je mozne,ze odeslo jedno a ted se chytlo druhe,to by ale ted muselo jit hcg nahoru.

nECHCI BYT HNUSNA,ALE CHTELA BYCH VEDET,JAK TO DOPADNE.At uz dobre nebo spatne,teprve ted mne to zacina nicit.Uz jsem se z toho vybrecela a ted zase tohle.Dneska jsem mela dokonce teplotu a to ja vubec nemivam,ikdyz jsem nemocna.

radule82
2. črc 2009

JJ, přítel se bude snažit 🙂)) Uvidím, jak budu na ty injekce reagovat a případně příště bych se rozhodla pro něco jiného .....

verca777
2. črc 2009

no lari,určitě víme jak ti je,,,už to rva u tebe moc dlouho,,a pořad to je nějak střídavě oblačno,a ta teplota,,no dyt si ve stresu,,se nediv,,
radule ty myslíš na příště??????????????????????? 😀 no to uvažuješ nějak divně,,maš uvažovat pozitivně,,ja se omlouvam,ale ja prostě neumim psat nějak tak měkce,,,íš a chlacholit,sama u sebe to nedělam..a neumim to ani u druhych,,jen prostě přeji každe z nas at už ma sveho drobečka doma,,to de ne?? 🙂

bobinka1
2. črc 2009

ahoj holky,kaso já jsem z Poruby 🙂

verca777
2. črc 2009

ahoj bobi,odkud z poruby?

radule82
2. črc 2009

NO TO VÍŠ, ŽE VĚŘÍM, ŽE TO VYJDE!!!! 🙂 🙂 🙂

verca777
2. črc 2009

tak se mějte pěkně,,dobrou noc,,a všem co pracuji,tak at je nam prace zabavou 😅 😅 😀

kacza.b
2. črc 2009

larri me taky nedavali nadeji ten prvni tyden jeste to mi brali porad krev tak to jeste tak nejak stoupalo,pak uz malo a pak uz se jen cekalo kde se to objevi a nakonec mi to nasli az po laparoskopii a bylo to v deloze a rok na ve vejcovodu 😔

kacza.b
2. črc 2009

verco prace zabavou 😀 😀 😀 😀 tak jo,u nas je akorad sranda,ale konicek to teda neni 😠

kacza.b
2. črc 2009

radule me pichali fostimol 1×denne po tri ampule,ale zalezi jake dostanes davky ty,muzou byt i mensi,ale chodila jsem 1 denne.

hodne stesticka at to vyjde na poprve 😉

larri
2. črc 2009

Kacko,to mi chces rict,ze kdyz nebudu mit bolesti,tak mi budou delat laparku? Nebo jak se to pak resi?

radule82
2. črc 2009

Děkuji 🙂 píchala jsis je doma?

kacza.b
2. črc 2009

larri musis cekat 😔 jestli zacne HCG klesat sama tak na laparku nemusis,ale horsi bude kdyz to stoupa. musi ho najit at ti to nepraskne NECHCI TE STRASIT,ale neni to sranda. kdyz to nevyjde tak to obrecis a snazis se jit dal,ale takhle .................... musis byt statecna kelisko nase. porad na tebe myslim at to dopadne co nejlip!!!

kacza.b
2. črc 2009

radule ne ja bydlim kousek od nemocnice tak tam,na to ja jsem sracka 😅 ale puregon jsem zvladla sama 😉

radule82
2. črc 2009

Tak snad to zvladnu 🙂 Budu muset končit, tak se mějte a přeji všem dobrou 🙂 Zase se ráda přihlásím 🙂

kacza.b
2. črc 2009

ju radus zase zajdi za keliskama 🙂

larri
2. črc 2009

kacko,dekuji,snad to nejak zvladnu.

kacza.b
2. črc 2009

musis larri. ja doufam ze to dopadne co nejlip!!! snad jsem te moc nevystrasila,ale pisi ti to jak to je....
kdyby jsi mela jakekoliv bolesti jed okamzite do nemocnice!!!!

larri
2. črc 2009

Jo,jo to mi rekl dr.,kdykoliv budu mit bolesti nebo zacnu krvacet,tak okamzite do nemocnice.
Nevystrasila si mne,neboj.
Prijde mi to strasne dlouhe,tak jsem nervozni.

hnedoocka23
2. črc 2009

ahoj holky,byla jsem u ségry zalít kytky a ještě jsem si udělala pořádek s tím svým...po těch dnech deštivých mi surfinie kompletně odešli,tak jsem je vytrhala...kořeny nechala a jsem zvědavá sakra 😠

larri,díky za smsku ani jsem ti nestihla odepsat a zároven napsat tady holkám....
je to hodné divné,ale pořád držím palečky a at to dopadne co nejlíp 😵

hnedoocka23
2. črc 2009

už tady nikdo není?
ten den zase tak rychle utekl,to není možné... 😕

j.cien
2. črc 2009

Lari moc na tebe myslim,at se ti to uz konecne nejak vyřeší!!!!

kasa
2. črc 2009

Bobi,já jezdím každý den přes Svinov a to už není daleko do Poruby,tak bychom mohli zajít někdy na kávičku,a pokecat,ráda tě poznám osobně a vás všechny holky moje,je suoer,že se tu můžeme takhle navzájem držet.
A Kačko myslím ,že já bych si injekce sama taky nepíchala,buď bych to nechala na mamči,ta je sestřička,a pokuď bych pracovala tak bych asi poprosila někoho tam ,tam je zdravoťáku dost.Asi bych neměla sílu si je píchat sama.
I když asi nejhorší je to poprvé a pak už je to síla zvyku.
Tak krásny večer všem jdu ještě něco malého spapat a kouknu na chvilku na telku.pa pa 🙂 😎 😀 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru