Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
12. srp 2009

Ahojky Smilko trojmamčo 😉 ,s uzenym nemam ☹ ale dala bych si hned 😀 😀

radule82
12. srp 2009

Holky, já budu pro dnešek končit jsem KO ☹ , tak vám všem přeji krásnou noc.

A Rojenko, jen se ptej 🙂 každá jsme byla na začátku a hlatala informace kde se jen dalo.. 🙂 Takže pokud budem vědět, rády ti odpovíme 🙂

sido
12. srp 2009

nic holky jdu" stříkat" a lehnout si mějte se zítra se ozvu jak dopadly ta moje zblázněné hormony 😅 😉

smilers
12. srp 2009

j.cien hned bych si dala,no budu muset byt o chlebu a o vode😀

j.cien
12. srp 2009

Sido tak prijemnou stříkajdu přeji 😀 a hlavne zitra nejakou pozitivni zpravicku 😉 ,treba se v te laborce jen dupli o desetinne cislo 😀 stat se muze vse 😀 😀 ale traged jsem tu ja 😀 tak na to mysli 😀

j.cien
12. srp 2009

Holky nevite,co je s Capenkou??nejak se mi to mota..ale nemela ted mit take IVF??

rojenka
12. srp 2009

radule-aha tak to jsem klidná....a ty jsi přibrala z těch léků?měníš si celý šatník je to tak draastické? 😅
sem ráda že budu moc chodit do práce....jen jediný problém se bojím s tím že mám tu dělohu otočenou ze zadu....pokud to půjde normálně....

kasa
12. srp 2009

No taky jsme se na pohovoru u docenta nasmáli.Nám zase říkal ,jak musíme trénovat pěstování adrenalinového sexu.Začal na louce,v lese a najednou byl na autobusové zastávce. 😀 😀 😀 .Tak jsem si představila ten dav lidí kolem sebe ,a dostala jsem záchvat smíchů.Neboj Rajenko,je to pohovor v pohodě,možná se i zasměješ,dáš si kávičku ,takzvaně nejdrahší kávičku asi v tvém životě,protože dáš za ní 400,-,ale jinak je docent opravdu v klidu.

j.cien
12. srp 2009

Rojen,pokud je to deloha tzv.v retroverzi,tak se tim netrap,s tim si dr.urco poradi!!To neni jako otocena "ze zadu",to znamena,ze je zaklonena vic dozadu,ale vstup delozni ma normalne zepredu 😉

rojenka
12. srp 2009

aha tak to bude jak vidím sranda...a s tou dělohou to jsem nevěděla tak to jsem už taky v klidu....
no uvidíme co nám řekne pan docent 😵

smilers
12. srp 2009

kasa jo sobek sem tam perlil, u nas rozhovor byl na urovni, i na kafcoi jsme zapomela, a ani ho s manzelem nepijeme😀

kasa
12. srp 2009

No já jsem zvědavá co se vten pátek dovím.Začínám mít trochu strach,bylo by fajn se tam potkat s tou Bellkou,aspoň by to bylo hned příjemnější.A skokli bychom třeba někam na kávičku. 🙂

rojenka
12. srp 2009

a jak holky na vás působí stimulace ty prášky nebo injekce? 😨

kasa
12. srp 2009

No nás se ani neptal jestli ho pijeme nebo ne,a najednou stálo před námi,ale bylo dobré ,aby ne za 400,- 😀 😀 😀 😀

j.cien
12. srp 2009

Smil koukla jsem na fota holek,jsou uzasne 🙂 🙂
a rekni mi,jestli to neni hloupa otazka ode mne...ptaji se te lide,jestli jsou holky po umelem?? 😉 🙂

j.cien
12. srp 2009

ROjen zatim se netrap tim,jake ma hormon.lecba nezadouci ucinky...jasne ,ze ma...ale to maji vsechny leky...a tady proste jine cesty neni,nez pomoci lekaru a leku 😉 a pokud budes mit duveru ve sveho dr.,tak se tim vazne trapit nemusis 😉

smilers
12. srp 2009

j.cien ptaji se me, jak se nam to povedlo 😀 me to nijak neva rikat, ze jsou z umeleho 😉

j.cien
12. srp 2009

Jj,to je v poho 😉 ja bych s tim take nemela problem 🙂 ,ale mam zname,kteri to silene zapiraji a tvari se,ze dvojacatka jsou prirozene...to je kazdeho vec 😉
Kazdopadne jsou uzasne ty tvoje 3 dcerusky 🙂 a zdrave!!!Coz je dar!!!! 🙂

smilers
12. srp 2009

j.cien, ono se to stejnak ty deti jednou dovedi, je zbytecne to zatloukat a stejnak je to poceti jako kazde jine, jen hold mimo telo no😀 dekujeme za poklonu 😝

j.cien
12. srp 2009

jj,ja spise nechapu,ze to popiraji...jakoby se stydeli..divne,naopak bych byla pysna,ze se IVF povedlo 😉 🙂

Smil ty jsi nocni sova,musis byt utahana za cely den v jedno kole,mazej do postele 🙂 🙂 😉

kasa
12. srp 2009

To jo Smill je pro nás velkou motivací,a ono je jedno jestli máš děti přirozenou formou nebo pomocí lékařů a když se ani to nepovede tak třeba nějaké opuštěné z dětského domova,ale hlavní je děti mít.Bez nich je život totiž dost chudý.A já si vždycky přála dvojčátka a přiznám se ,že by mi nevadili ani trojčátka,a my by jsme měli šanci mít dvojčátka i přirozenou cestou máme je totiž z obou stran.No hlavně ať nám to vyjde jako vánoční dáreček pod stromeček,a příští rok jak se narodí tak opravdu hlavně ať jsou všechny děti zdravé.

kat77
12. srp 2009

ahoj holky jen vás jdu pozdravit, mám moc práce v nové práci, tk nestíhám pak ani doma večer. copak je new?

smilers
12. srp 2009

j,cien ja jsem zavislak na netu, takze muj odpocinek je tu, za celej den s holkama😀 spat chodim kolem te 23h, pac jinak bych se rano vzbudila jako by me prejel parni valec 😉

martin72
12. srp 2009

Ahoj holky.
My teď budeme mít práce nad hlavu.Stěhování z jedné části Havířova do druhé,navíc jsme objednaní do toho Reprofitu,takže to bude pakárna.Už ať bydlíme.

smilers
12. srp 2009

martin at se vam v reprofitu zadari 😉

kasa, ze by si byla dalsi adept na trojcata?🙂

j.cien
12. srp 2009

Holky dobrou..jsem uz nejaka KO,zacina me bolet bricho,jako na mrchu...ale tak divne..zase mam brouka v hlave,jestli se mi ta "volna tekutina" v brise ,co dnes byla na UZV sama vstreba..chjo,vypnout ten svuj mozek a bude mi lip 😀 😀

smilers
12. srp 2009

j.cien vypni, nekdy to jen prospeje 😉 dobrou🙂

kasa
12. srp 2009

Smill jak říkám já bych se tomu vůbec nebránila,ikdyž je to určitě náročné ,hlavně finančně,ale zase z druhé stránky vše se dá zvládat.Hlavně opravdu ,když jsou děti zdravé,vím stále se opakuji,ale jak to kolikrát vidím v té práci ,tak to opravdu je to nejdůležitější,ale málo který zdravý člověk si to uvědomuje.

kasa
12. srp 2009

Nic jdu si lehnout ,protože jsem dneska sama,Peťa je na noční a to vždycky špatně spím,protože mám strach ať nezaspím,někdy ráno neslyším budík.Tak hezky večer a zítra úspěšný den.Peťka

bellka
12. srp 2009

Berušky, všechny vás mocinky zdravím. Peťko, do Polanky jdu v pátek na 7.30, číselko jsem si uložila, pošlu Ti smsku🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru