Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
25. srp 2009

Berušky zlaté, jdu popřát dobrou nocku a pěkně se vyspinkejte. Cien, zítra Ti budu držet všechno co mám, beruško, však víš. Holčinky zlaté, strašně moc přeju všem dlouhodobým snažilkám, aby se na ně konečně usmálo štěstí a dočkaly se mimuška. A začínajícím snažilkám přeju, aby se z nich nestaly ty dlouhodobé a vyšlo jim to na poprvé. Pa, pa🙂

kasa
25. srp 2009

A třeba Peti ani k hydrolaparce nedojde ,protože budeš po inseminaci těhu. 🙂
Ahoj Smil jak se mají holčičky,jsou zdravé. 🙂

smilers
25. srp 2009

kasa jj holky se maji dobre, gabca nam uz sedi a stoji ( samo se drzi sprusle)😀

petra123
25. srp 2009

smilers tak to jo pokud je to tak rychle beru to 😀

kasa díky doufám pořad v to bo jediného čeho se fakt moc bojím je uspání fakt jsem asi blbá ale tohle nenenenenenenene 😀 😠

kacza.b
25. srp 2009

krasny vecer kelisky konecne jsem se dostala na konika

cienko tobe drzim palecky nonstop at je mezi embryjky nejaky nej,nej sampionek ktery se ti zavrta v brisku a nepusti az za devet mesicu!!!

bellko a tobe nevim co napsat...je mi to strasne moc lito,cely den te mam v hlave,myslim na tebe a drzim palec,ale asi malo 😔

radule82
25. srp 2009

Bellišku, opatruj se!!!! 🙂 jsi človíček se srdíčkem na pravém místě a my ti taky z celeho srdíčka přejem, aby to jarní snažilkování bylo už DEFINITVNÍ! 🙂

radule82
25. srp 2009

Tak já se budu pro dnesek s Vámi loučit 🙂

Cien, zítra taky držím pěstičky!!! Dávala Ti Beluška přečíst moji sms-básničku?

Krásnou noc všem 🙂)))

smilers
25. srp 2009

petro no pro me tobylo rychle😀

kacza.b
25. srp 2009

smiless ja se na ty vase holky nemuzu vynadivat jsou tak uzasne 🙂 takove sikulky sikovne

kasa
25. srp 2009

Peti té narkozy se bojíš zbytečně,je to opravdu minimální dávka,bylo to opravdu hodně rychlé,já mám za sebou i jednu 7 hodinovou narkozu jako dítě a žiji.A proběhlo to taky v pořádku,prosím tě zbytečně se stresuješ. 🙂 Tak neblázni.

kasa
25. srp 2009

Smil holky jsou úžasné tu fotečku jak tak Gabča stojí jsem viděla,je skvělá.Musí to být hrozná radost,já jsem si dnes potulila zase vypůjčené mimuško od kamarádky malého Tedíka-4 měsíce,o víkendu jsem byla u mojí nej kamarádky podívat se na malou 2,5 měsíční Simonku a minulý týden jsem byla s neteří a sestřenkou na koupališti tak doufám ,že už jse opravdu dostatečně nakažena,a navíc dnes při velkém úklidu dětské herny a probírání všech hraček ,jsem našla v plyšácích zaházeného čápa ,tak jsem říkala,že si ho vemu pro štěstí,a že tak určitě brzy doletí. 🙂

smilers
25. srp 2009

kacza.b dekujeme 😵

jinak petro, mam za sebou i cisarsky rez a resekci a vse v narkoze a v pohode 😉 kaso jj je to uzasne🙂 a hlavne je dobre, ze se holky po sobe opici, tak cekame dalsi pokroky

j.cien
25. srp 2009

Holky moje,byli jsme se segrou ted 4hodiny na cvicaku se psama 😝 jsem KO a tesim se do pelechu...na zitra trochu bojim bojim a hodne tesim tesim 🙂 pomodlim se vecer za ty nase nevinne bunky,at maji chut s silu zit 😉

Belinko a ty to nezvdavej,to nevadi,ze Fertas ti uz nema co nabodnout...pro Machace to bude vyzva a ja verim,ze to dite nakonec budes mit!!!Vsak vis 😉 a tobe to strasne moc moc preji,stejne jako Kaczce i Michince a proste vsem Keliskam,ktere uz zazily tolik zklamani...ze ted uz proste musi dostat tu svoji porci stesticka!!!!

Radulko jj,mela jsem Puregon,225denne 😉

asmeena
25. srp 2009

cien: super zprávičky, tak zítra držím hodně pěstičky, uvidíš, že bude možná i nějaký mražáček. 😉 Ale toho stejně už potřebovat nebudeš. 😉 😵

bobinka1
25. srp 2009

ahoj holky,včera jsem byla na sono tam dobrý tak ode dneška píchám puregon,v pondělí kontrola,tak pak uvidíme 😉 holky myslela jsem na vás,bell mrzí mě to,ale holky už psaly,Macháč to zvládne je to šikula

kasa
25. srp 2009

Dobrou noc sluníčka,a Belli tobě hlavně,hodně štěstíčka ,a uvidíš,že to v reprofitu uro vyjde.Zasloužíte si to ze všech nejvíc,a jestli existuje aspoň nějaká spravedlnost bez dětí nezůstaneš.Na další pokus ti půjčim od kamarádky toho plyšového čápa,třeba nám přinese štěstí. 🙂

bellka
26. srp 2009

Dobré ranko, berušky, přeju všem krásný den. Bobinko, šťastnou ručku při píchání. Cien, dneska jsi zase o krůček blíž, tak tfujtfujtfuj a myslím na Tebe🙂

katrin111
26. srp 2009

krasny den kelisky martinko dneska je tvuj velky den a mooooc drzim palecky 😉 a belli ty nehazej flintu do zita taky verim ze priste vreprofitu ti to vyjde.................

j.cien
26. srp 2009

Dobre ranko holky,jste zlate 🙂 a Belinko nejradeji bych se s tebou o ty svoje embrousky podelila....skoda,ze to nejde...

Jsem ted na skok u segry v ordinaci a jen vas chci pozdravit a poprat vam krasny den a mo podekovat,ze mi drzite palusky 😉 Dnes ma moje milovana neterinka narozeniny,tak snad je to dobre znameni 🙂 🙂

bellka
26. srp 2009

Cien, to víš, že je to dobré znamení🙂 neteřince všechno nejlepší a co nejdřív bratranečka nebo sestřeničku😉 Katrin ahoj, jj, půjdeme dál, ale jinde. Jsem si včera vydyndala imunologii, když jsme ten pár s idiopatickou neplodností, ale po tolika nezdarech to nikoho nenapadlo.

katrin111
26. srp 2009

marti dneska mam narozky i ja takze je to dobre znameni 🙂 drzime s dominickem palecky 😵

bellka
26. srp 2009

Katrinkooo, všechno nejlepší, hodně lásky a zdravíčka a dalšího štěstíčka se dočkáš co nevidět🙂

j.cien
26. srp 2009

Belinko naplanuj si dasli postup v Reprofitu vcetne tech lazni 😉 a verim tomu pevne!!!!

Katrinko tak to je krasa.tak at zije Katrinka 🙂 vsechno nejlepsi a krasne narozeninky!!!! 🙂

evcaa
26. srp 2009

ahoj holky cien paradni mimousci to vyjde to je jasny musiiiiiiiiiiiiiiii ja chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀
katrinko vse nej k narozeninam hodne zdravicka a to nejen tobe ale malemu dominickovi a taky hodne stesti a to ostatni co s prejes prijde samo

belinko je mi to moc lito ze snehurecka to neprezila je to neskutecna smula i jirka se tady ted rozciluje ze je to desne nespravedlive a ze ti to urco vyjde v reprofitu on totiz taky sleduje vase osudy 😉 😉

bellka
26. srp 2009

Evičko ahoj🙂 jj, je to hrozné, když si člověk uvědomí, co všechno musí vydržet, aby se dočkal toho, co jiní považují za samozřejmé. V pátek si pojedu ukončit PN, dřív to prý nemůžou, tak sjedu do Polanky, pak si pojedu pro výsledky toho imuna, na to jsem fakt zvědavá, a udělám tlustou čáru za 3letou kapitolou Fertimed. Příští rok zkusíme ten Reprofit a minimálku.

kat77
26. srp 2009

Holky zdraví vás, jsem tu dlouho nebyla. Cienko tak jak jsi na tom?

petra123
26. srp 2009

j.cein hodně mocinky štěstíčka dneska přeji a neboj ted už to vyjdeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😉 věříme a modlíme se za tebe 😉

kat77
26. srp 2009

Katrinko vše nejlepšíííííííííííí 😉

Evi copak malý bobešek?

kat77
26. srp 2009

Cienko moc ti držím pěstíky 😉

bellka
26. srp 2009

Berušky, info od Cien, ET zítra, stále bojuje 5 embryjek, kvalita b - d, ale já to cítím, že Cien to dokáže!!! Já mám za ní takovou radost, že už zase roním, kruci písek!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru