Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
8. dub 2009

jsem 27+7 aa nevim mozna ze se podari eliska prirozene pac uz budu mit jedno mimi doma tak nebudu az tak stresovat

verca777
8. dub 2009

jasne tady je dycky někdo,,,, 🙂

verca777
8. dub 2009

eliška 😅 pěkne jmeno mi se líbí julča 😀 ale to by mi asi neprošlo 😠

verca777
8. dub 2009

evi A u vas byl problem v čem??

hnedoocka23
8. dub 2009

ahoj,vítám tě kat77 🙂 jsme rádi,že se to tady rozrůstáa přeji ti hodně štěstíčka...
holky,ještě vysát,vytřít a mám to..juchůůůůů 😀

kat77
8. dub 2009

Evi koukala jsem teď na tvé album...to je krááááááááááááááásnééééééééé

kat77
8. dub 2009

Děkuji ti hnědoočko🙂

evcaa
8. dub 2009

u nas se na nic neprislo snad nejaky technicka problem prootze z napichnutych vyjicek se oplodnily vsechny a ty zbyle co byli na misce se neoplodnilo zdne tak snad jen to ze jsem mela nebo mam silny vajecny obal nebo plodovy ted nevm

evcaa
8. dub 2009

dekuji kat

kat77
8. dub 2009

stejně je opravdu zajímé, jak dříve otěhotněla každá ženská a v dnešní dost těžké době je to na prd

verca777
8. dub 2009

ano evi asi tim spermošky tim vajičkem se nemohli dostat dovnitř ,,proto je to icsi

kat77
8. dub 2009

taky jsem měla napíchnuté vajíčka...odbebrali mi 6 oocytů z toho 4 oplodnily v ložili na konec 2 embrya. Nemáte někdo tušení, proč se to teda nechytilo?

verca777
8. dub 2009

víš ale zase na druhou stranu katt vdysi se o tom asi tak nemluvilo a taky nebylo to jak lečit,,,takž vlastně zustali ženske bezdětne,,když neměli žadnou možnost aby se lečili

verca777
8. dub 2009

ja měla 3 embrija napichle taky,,a to teda nevim proč se to nechylo ,, ☹ ale neboj ted se to musí chytnout,,,

kat77
8. dub 2009

mám už teď kamarádku, kterou jsem potkala při první IVF a od tý doby to vše prožíváme taky spolu, momentálně je na dovolené v Thajsku na 3 týdny, tak jí přeji ať přijedou třeba 3🙂

kat77
8. dub 2009

a je to přesně o tom, že to není o kvantitě, ale kvalitě, ta má kamarádky měla přes 20 oocytů, z toho pak vložili 3 embryjka a také nic

verca777
8. dub 2009

no víš opravdu napprve je to zazrak aby se to povedlo,,ale povede se to že evi 🙂 a mi říkal jaroš že třeba až na desate,,,,ale to mi řek at ma ode mě klid protože sem se ho furt ptala

evcaa
8. dub 2009

tak me z tech 6 napichlych prezili po 1 dni jen 3 a po dvou dnech jen Daneček

kat77
8. dub 2009

No nejhorší na tom je, že to stojí tolik peněz a pojišťovny hradí z půlky jen 3 IVF, kdyby tam byly ta záruka, že to vyjde

verca777
8. dub 2009

no j nevim,,asi jo,,uvažuji pokud budu mít příště aspon 3 embrijka že je tam necham dat všechny,,ted sem to zavrhla že ne,,ale muj muž nechce aby sme tam dali tři,,,

verca777
8. dub 2009

tak tebe zustal pak jen daneček,a tys měla evi prodlouženou tu kultivaci??

kat77
8. dub 2009

Evi ten nahoře určitě nad vámi stál a přál Vám to, taky se už někdy modlím...

verca777
8. dub 2009

jo a ty svině chtěli v palamentu odsouhlasit jen jeden pokus hrazeny na ivf pojištovnou,,to sou co hovada

evcaa
8. dub 2009

jj holky hodne pomaha pozitivni mysleni a psychycka podpora tu jsem mela od maminky a meho nejskvelejsiho partner ten ani neveril tomu ze by to nevyslo a mamka taky ne ale ja jela do olmiku s pocitem ze ani ten Danik nebude protoze i to se molo stat a KOUKNETE MILUJU HO UZ OD SAMEHO ZACATKU 😀

kat77
8. dub 2009

má nej kamarádky byla na IVf jednou a podařilo se, v Ostravě a dělal jí to Jaroš, má holčičku a do roka otěhotněla sama a má dnes druhou holčičku. Celé to taky semnou prožívá

verca777
8. dub 2009

víš evi jak mi dali mimi do břicha tak jsem je hned pohladila a taky říkala jak je maminka miluje a hladila sem je furt,,ale než sem šla nad transfer tak sem měla takovy pocit nijaky,,ale pak jak mi je tam dali tak sem nějak změkla a stejně to u nas nedopadlo snad teda podruhe 🙂

kat77
8. dub 2009

o parlamentu se raději bavit nebudu, je to zbytečné se akorát rozčilovat, jsou tam samé paka

evcaa
8. dub 2009

jj ja se teda modlim dost casto a nechci nic jineho nez zdravi pro vsechny okolo me a at se podari holkam ortehotnet a holkam z jine diskuse donosit a me a Daneckovi at prezijem porod ve zdravi 😉

verus produzenou kultivaci jsme nemeli rekli ze neni potreba ze tomu embryjku bude lepe v delozeu mamky a taky ze jo jen at tam zustane az do cervence 😉

kat77
8. dub 2009

Spíše si myslím, že je nefér, že stát platí protialkoholní a drogové terapie atd a to že někdo si přeje mít mimi, niko už nezajímá

verca777
8. dub 2009

jo ja sem ted kajoša na to ptaala proč sem neměla prodlouženou aspon o jeden den kultivaci a on říkal žeo tom rozhoduje on a jini lidi,,a že jsme na omylu oni se pravě snaží dat ty embrijka co nejdřív do delohy,,že to je omyl že si myslim že čím dele budou na misce tak tim lip,,,pry to tak není

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru