Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
15. říj 2009

berusko malej je "jen" na nutrosi od 3 tydne a to vis ze bych mu dala kasicku ale jsou az d 4 mesice a danulka ma 3+1tyden a dr rikala ze prej to drive zatezuje ledviny nevim co delat kdysi se uz od tretiho mesice stavickovalo a ted je vsechno az od 4-5 mesice ☹ ☹ ☹ ☹ 😒 😒 😒

rozi.nka
15. říj 2009

jéé tak další dvojčátka, asmee gratulacééééééééé ať jde všechno hezky po másle jako do teď 😉

evi naprosto souhlasím s tvým výrokem, nechápu že může být někdo tak bezcitná svině a odhodit dítě v tašce, ještě když sněží a je kosa jako kráva, nasypala bych jí hydroxid do ... aby už nikdy nemohla nic takového udělat. pochopím že někdo nechá mimi v babyboxu případně ho nechá v nějaké čekárně nebo někde kde se pohybují lidi, ale tohle vážně odsuzuju 😠 zhovadilost nejvyššího stupně.
přeju té ovečce co nejvíce štěstí po takové vstupu do života 😔

beruska81
15. říj 2009

aha já myslela, že ty kašičky jsou dřív, a netrápí ho něco jiného?tak s tím nutrošem jsme na tom stejně, v porodnici mi ho už dokrmovali mateřským mlíkem a když jsme pak jeli domů tak celý den a noc brečel, ale dost moc, tehdy jsem z toho byla na prášky, až už to můj taťka nevydržel av noci jel do opavské porodnice ať mu poradí. Vyjeli si naší kartu a bylo jim hned jasné, že má malý hlad, tak jsme tam hned ráno jeli s malým, tam mi ho dokrmili a doporučili nutrilon a od té doby byl klid, i když pak měl zase větry, ale to je zase něco jiného.

evcaa
15. říj 2009

j rozi a te svini co nejvice komplikaci po porodu neomlouva ji ani treba tezka zivotni situace protoze ho opavdu mohla odlozit kdekoliv treby i v kostele zachodky v obchdaku atd urco se tam pohybuje daleko vic lidi nez takhle je to hyena a nemam k ni slov

rozi.nka
15. říj 2009

evi a nemůžeš dát o odměrku více? jakože by to bylo hustší to mlíko?
normálně zjišťuju, že jsem v mnoha takových věcech dost neznalá 😕

evcaa
15. říj 2009

beru nn tak my vetry nemame mame probio kapky tuk tuk tuk a nas uz v porodnici taky dokrmovali a mam pocit ze ne MM ale nutrosem a po trech tydnech mi maly zacal vsechno co vypil blit tak jsme na nutrosi a je klid nevim c jineho by to mohlo byt 😅 😅 🙄 🙄

evcaa
15. říj 2009

ne rozi musis dodrzovat davkovanipac jinak riskujes ze odrovnas ledviny

evcaa
15. říj 2009

rozi ja bych taak byla kdyby nebylo trojcat od segry tam jsem se toho hodne naucila 🙂

rozi.nka
15. říj 2009

tak to je na prdlačku ☹
takže jedině častěji krmit? si připadám jak hotentot s těma otázkama 😅 😀

evcaa
15. říj 2009

jj rozi to je moznost ale jak to do nej dostat kdyz nechce 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
15. říj 2009

tak to je uličník 😀
holky já už bych to tak chtěla mít za sebou, tak se těším že snad ani nemám strach z porodu 😅
ani ven nechodím, bundu nezapnu, svetry mám do půl břicha, to je děs 😝 katrinko tobě vůbec nezávidím, že musíš ještě měsíc trpět v tomhle počasu ☹

evcaa
15. říj 2009

rozi uplne vim co prozivas akorat s tim rozdilrem ze ja mela hooooooodne spatny pocit z porodu a taky opravnene furt jsem mela na mysli ze budou potrebna kleste nebo pumpa a to same mela segra a taky mela cisar pac maly nepostupoval si myslim ze priroda vi co dela 😀 😀 😀

takze jestli se tesis na porod tak to bude rychle a za dve hodky i s cestou do porodnice nemas co delat 😀 😀 😀

rozi.nka
15. říj 2009

no jako fakt se toho nijak extra nebojím, až se sama divím. resp. ani na ten porod nemyslím, jsem divná 😀
ale jak mě chytnou bolesti tak mám scvrklou dupku to si nemysli 😀 to si i říkám, jako jestli už fakt, jestli není ještě čas no a když to odezní tak bych se nakopala 😀
však co, nějak bylo, nějak bude. hlavně ať jsme oba zdraví a proběhne to bez komplikací. a je jedno jestli přirozeně nebo císařem 😉

evcaa
15. říj 2009

nic holky koncim jdu neco ulklidit a taky se prevlect z pyzama a prevlect postele atd papapapa

rozi mas recht

kat77
15. říj 2009

Ahoj holky, moc vás zdravím...teda já se nestačím koukat tady je to samá těhulka🙂 to je mooooc dobře, všem těhulkám gratuluji a těm, co to mají před sebou, tak držím moc a moc pěstičky.

beruska81
15. říj 2009

kat ahoj co pořád děláš, že ani na koníka moc nechodíš 🙂

kat77
15. říj 2009

ahojky, no mám toho hodně, práce a školení atd...jak pak se máš berusko? Žanetka už má miminko, jsem slyšela, to je dobře, že už to má zasebou

j.cien
15. říj 2009

Asmee tak parada!!!!To budou bojovnicci,kdyz se jim tak krasne znasobily bunky 😉 to musi byt tutovka 🙂

Rozi chudacku,uz to nejak musis vydrzet..ale asi je to des,jak pises..ty posledni dny..pamatuji jak jsem jela pomahat segre s malou,brala jsem si 14dnu dovo po jejim terminu porodu..ale ona chudak 8dnu prenasela a to byla v srpnu,30st.venku i doma-des..ona byla cele dny naha a lezla do studene vany jako velryba a bricho i prsa ji popraskaly DEN pred porodem!!!
Tak se drz a ten zazrak na konci bude stat za tom
😉 🙂 🙂

Evi mozna nema hlad,kdyz nechce pit..mozna to je brisko..ale u nas detska doporucuje u tech hodne hladovych miminek bud Nutrilon forte na noc,nebo normalni,ale udelat ho ne do vody,ale do ryzoveho vyvaru...je tam trochu skrobu navic,je to hustejsi a dele to zasyti...

beruska81
15. říj 2009

mám se pořád stejně, nic nového. Jo Žanda má malého Vaška, rodila v Porubě, byla jsem za ní a malý je nádherný, teď je u mamky

kat77
15. říj 2009

Slyšela jse, že bydlí u mamky. Jak to?

Cienko to není možné, jak to rychle utíká, po novém roce jdeme do toho taky

beruska81
15. říj 2009

no ona tam nebydlí jako napořád, jen před porodem tam byla a teď s malým taky, aby nebyla v Odrách sama, tam jí aspoň mamka s malým pomůže. Příští týden tam jedu za ní.

kat77
15. říj 2009

To je dobře, že má takovou pomoc. No nic já se budu muset opět vzdálit. Zatím páčko a všem držím pěstičky...pa berusko

j.cien
15. říj 2009

Ahoj Kat,dlouho jsem te tu nevidela 😉 JJ,na jare se to musi podarit!!!Budu vam vsem holky moc fandit,at nakonec kazdy mame to svoje vytouzene miminecko 🙂

Beurus poridili jste s tema peletkama?Jsou levnejsi a rozmerove jsou stejne??Nam rikali znami,ze jim ty polske ten podavac nechce brat,ze jsou o chloupek vetsi,i pri stejnem cisle...

beruska81
15. říj 2009

cienko nepořídili jsme nic, vůbec se mi nelíbili, byly to takové drťky, manža rozhodl, že letos budeme topit uhlím, ale né z polska, tam je to hrozná kvalita, my máme podavač na peletky i na malé uhlí
kat tak to jsi tady dlouho nebyla, tak zase někdy nakoukni, pá

evcaa
15. říj 2009

martinko jj ja mu ted davam nutros do vlockoveho vyvaru to je taky vlaknina zkusim jeste ten nutros extra a le slysela jse ze nema ucnek 😒

katrin111
15. říj 2009

ahoj holky tak jsem tady jsem uplne znudena nic me nebavi asi podzimni depka ci co.ASMENCE MOC GRATULUJI AT SE V NI MIMOUSKA UDRZI ZAVRTAJI AZA 14 dni nam rekne tu nejkrasnejsi novinu 😵 ted vas poradne doctu a evi ja jsem samikovi delala odvar z vlocek a dost ho to zasytilo.............

j.cien
15. říj 2009

Evi tak jestli davas vyvar z vlocek,ktere obsdahuji lepek a spravne se mohou az po 6.mes,tak bych se teda vubec nebala ciste ryzove kase...to je to nejmensi zlo a je to bez lepku!!

katrin111
15. říj 2009

je evi ctu ze delas vlockovy vyvara ten ryzovy je pouze na zastaveni prujmu jinak muzes mimco zatvrdit..............teda to je svina ta baba co tu malickou dala do igelitky to je hyena to mi rozum nebere jak muzou zit takove zenske................rozi je to maras ale ty uz to mas kazdym dnem a ja jeste mesic 😝

j.cien
15. říj 2009

To radeji ani nectu..o diteti v igelitce-svine jedna!!!

Holky mne je dnes od rana soufl,ted jsem snedla 1/2tvarohoveho kolacku...a je to jeste horsi 😝 OMG

katrin111
15. říj 2009

marti jeste vydrz s tema nevolnostma ja je mela az do 4.mesice.....................nejlepsi tehu je kolem toho 20.tydne to se zena citi skvele............................

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru