Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
5. srp 2009

Katrin, generálky za 200.000,-. Jak tak hledám nové a nové informace, tak začínám mít ten dojem, že opravdu jedou jedno a to samé dokola, aniž by se snažili přijít na příčinu. No, ale taky jim to řeknu, myslím, že začínám být velice zklamaná.

j.cien
5. srp 2009

Bell to je presne ono!!Nejde o to,chodit nekam do CAR a by strasne spokojena a furt NETEHOTNA!!!
Chci tam jit,OTEHOTNET a pak budu spokojena!!!!

j.cien
5. srp 2009

Bell ta suma,cos jim uz dala...ta je silena!!!
V GC jim aspon visel papir,ze po 3 neuspesnych IVF si za kazde dalsi uctuji uz "jen" 26tis 😲 jakoze sleva pro stale klienty 😨

bellka
5. srp 2009

Cien, taky se začínám uklidňovat tím, že ještě mám šanci, aniž bych musela našetřit dalších 60.000 asi za další 2 roky. Mě bude 35 a fakt už nemám tolik času.

j.cien
5. srp 2009

Jo a na tom Reprofit.cz maji srozumitelne vysvetlene typy tech protokolu,kratky,dlouhy.. a celem pekne maji i ty stranky udelane...

j.cien
5. srp 2009

jj,Bell,presne tak!Jsem na tom podobne,za 2mesice mam 34 ...chodim od ledna do Fert.a jeste jsem se nedopracovala ani k prvnimu pokusu IVF 😝 a cas letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

j.cien
5. srp 2009

a jestli zase nastane nejaka komplikace+odklad IVF..tak jdu rovnou pryc - Kaja nekaja 😠

katrin111
5. srp 2009

bell to jsou silene velke prachy to je sila..............

j.cien
5. srp 2009

Ono je fakt jedno,jestli sedis v tom aute o hodinu dyl pri ceste do CAR,nebo tu hodinu pak stejne cekas v POlance,pac maji skluz...volila jsem jasne ze CAR co nejbliz,ale mimi mi stoji za to nekam dal zajet,auto mame,oba ridime..tak bych byla sama proti sobe 😉
PRoste Fertimed ode mne dostane jedinou sanci na IVF a jinak tudle nudle 😲 😀 😀 vic jim na jejich medene okapy a parapety prispivat NEBUDU 😀

bellka
5. srp 2009

Že bych se ve Fertimedu zeptala, jestli náhodou nemám nárok, jako stálý klient, na 3 cykly IVF zdarma jako bonus, co?

bellka
5. srp 2009

No jo, Katrin a to jsem manžovi řekla, že bysme mohli prodat barák a jít do bytu, ale žádné takové. Jj, Cien, i do pekla, nejenom do Brna.

katrin111
5. srp 2009

to jo marti to jsi napsala moooc dobre a pravdive..........holky ja bych vam hned dala ty svoje ivf od pojistovny kdyby to slo.........

katrin111
5. srp 2009

bell to byste potom s manzou silene litovali................

j.cien
5. srp 2009

Bell a do adopce nechcete vubec jit...?Promin,jestli se ptam nevhodne.. 😉

bellka
5. srp 2009

Katrin, do adopce nechce jít manžel a jeho argumentům rozumím, takže ta je u nás opravdu zamítnutá.

katrin111
5. srp 2009

bell to se ptala cien.....ale jasne chapu...ja taky nevim jestli bych do adopce sla............

j.cien
5. srp 2009

jj,chapu.
Ted si pisu s jednou holkou,co ve 24 letech adoptovala dcerku,pak jeste synka a ted je ve 38myslim tehotna po IVF 😉 a nesmirne ji obdivuji,ze tak mlada byla schopna takoveho rozhodnuti!

katrin111
5. srp 2009

to jo marti to jo.............ted taky procitam matne ten reprofit a koukam kolik holek k nim preslo z fertimedu..........ten bude za chvili na urovni GC..................u nas se nejak tmi..asi bude prset............

j.cien
5. srp 2009

Katrin mam stejny dojem 😒 jen tezko rict,jak to tam ve skutecnosti je...jedna holka co tam odesla z Fer. si hrozne pochvaluje,ze ve F.ji nechteli davat Prednison a tam ze ji rikal ten Dr.Machac,ze samozrejme ji ho da a ze dokonce staci ho brat jen po dobu stimulky a pak...ze se nemusi lecit predem tech tydny ci mesice..coz je ovsem uplna blbost!!!ale kdyz ti to rekne dr.tak mu vse veris 😉 ...a o prachy jde vsude a vsem,i tomu Reprofitu stejne jako Fertasu,ale treba se tam aspon vice snazi individualne volit lecbu,davky leku a tak....a koneckoncu ona asi zalezi hlavna pak na tom embryologovi,na tom,co se tam pak s temi embryjky deje...a u toho ani nas Kaja ani ten jejich Buh Machac stejne neni........

j.cien
5. srp 2009

zase jsem samy preklep 😠 jako pako 😠 😠

katapola
5. srp 2009

Ahojky, občas k vám nakukuju a teď bych chtěla jen zareagovat j.cien - jeden z důvodů, proč jsem třeba přešla já z Fertimedu do Reprofitu, je právě to, že ve Fertimedu striktně odmítají předepsat Prednison. Jinak potvrzuji, že dr. Machač předepisuje Prednison až s injekcema.

j.cien
5. srp 2009

NO a to je prave zbytecne...na toto tema jsem cetla nekolik vyjadreni imunologu..takze co lekar,to jiny nazor..to tak je ..ale je lepsi se v tom nehrabat a idelane nebyt zdravotnik a VERIT doktorivi VSE 😉

katrin111
5. srp 2009

jj to jo.a nac je ten prednison???mozna je to lek co spis zaruci uspech tak nechapu proc ho ve fertasu davat nechteji.taky jsem koukla na stranky toho reprofitu a psaly tam o te ovuli ze je na to ten clostil a pak i ten metformin a vidis s kajou jsem se tam skoro hadala.....je to fakt zajimave ty jejich pristupy...........

katapola
5. srp 2009

J.cien a jsou případy, kdy léčba Prednisonem párům nijak nepomohla, ba ani třeba výsledky buněčné imunity se nezlepšily. Máš pravdu, důležité je věřit a já jsem už prostě ve Fertimedu moc nevěřila. A jak odešel Vodička, měla jsem rozhodnuto (jinak bych tam asi zůstala dál a Prednison si sehnala třeba přes obvodní).

katapola
5. srp 2009

V každém případě je holky jedno, kde se nám to podaří. Hlavně ať se nám to všem podaří co nejdříve 😉 Mějte se krásně.

spasinka
5. srp 2009

Ahoj, kočenky 🙂
Píšu vám po delší době a asi už ani psát nebudu, jelikož nebudu mít co. Můj přítel mě opustil kvůli jiné, tudíž padla šance na vlastní děti. Nechci si nic nalhávat, je mi 33, bez vejcovodů s jedním vaječníkem a bez chlapa to nepůjde. Momentálně se vzpamatovávám z rozchodu, řeknu vám, je to nejrychlejší a taky nejdrastičtější dieta, mám dole 6 kg a jsem dost v háji. Snažím se věřit všem, co mi říkají, že to chce čas. Určitě ano, jen teď netuším kolik času...
Přeji všem, ať se vám konečně splní ten sen být mámou.

j.cien
5. srp 2009

jj 😀 Katrin a Metformin 😀 😀

Prednison je glukokortikoid,hormon,na potlaceni imunity...zadny cajicek,pecka se spoustou nezadoucich ucinku...ale to jsou vsechny hormony,vcetne tech,ktere si pichame v mega davkach pri stimulce....
Mne spis jen zarazi,proc dr.nerespektuje vyjadreni imunologa!!

j.cien
5. srp 2009

Ditusko 🙂 rada te tu vidim a vis ,ze ti budu rada vrbou nebo trepa podperou pri opiti..kdybys potrebovala 😉 vsak vis...a promin,ze tu zertuji...je to na pytel a je mi te moc lito,ze tim musis prochazet a NE svoji vinou...

spasinka
5. srp 2009

Marti, se neomlouvej, nemáš za co!! Se mnou svět nepadá a pro vás všechny je teď důležité, ať jste v pohodě!! Nějak se z toho vyhrabu, musím, to už je život

j.cien
5. srp 2009

Ditusko kdybych znala nejakeho poradneho chlapa,co by za to stal..tak ti ho privedu jeste dneska!!!!Jsi krasna mlada baba a NEVERIM,ze budes sama...ale ted to boli a vsecnny utesovaci kecy jsou stejne na nic....
Ale jsem tu,kdybys chtela 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru