Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
21. dub 2009

Berus, lucianka je z oder? To bychom měli udělat co nejdříve srazík 🙂

beruska81
21. dub 2009

spasi tobě se to už krásně blíží, já tam jedu v pátek o půl druhé na kontrolu, ale to už tam asi nebudeš.

spasinka
21. dub 2009

Katrin, jj, konečně se rozhoupla, navíc mi dneska donesl kolega spoustu filmů ve full HD, tak to budu mít nabitý týden 😀
EVii, díky, ale já jdu na OPU dřív než Beruška 🙂

beruska81
21. dub 2009

kat já myslím, že je 🙂

kat77
21. dub 2009

A holky z OV kdo by chtěl by mohl taky...a super místečko je teď v tom novým penzionu v Klokočůvku, je tam krásná příroda a moc hezké posezení, co vy na to?

spasinka
21. dub 2009

Daisy, písla jsem Ti to do IP

katrin111
21. dub 2009

berus to ti zavidim ze za tebe vari skolka to bych taky privitala..a dnesni mnamku uplne 🙂

kat77
21. dub 2009

Já si už Daisy taky nepamatuji kolik mě stál puregon, ale levný to nebylo ☹

beruska81
21. dub 2009

kat kde tam v Klokočůvku?

kat77
21. dub 2009

Hned na začátku jak jedeš z Vítkova a odbočíš na klokočůvek, tak hned po levý straně za prvním baráčkem...majitelem je Rigo

beruska81
21. dub 2009

katrin kdybys nebyla tak daleko tak ti pošlu, já teda tu kombinaci moc nemusím, já radši s hovězím. Jo s těma obědama je to super, vždycky tam jenom zajdu a mám navařeno, beru 2 porce, stojí mě to 1800 na měsíc a najíme se z toho my, někdy i naši přijedou na oběd a co zbyde sní pes 😀

beruska81
21. dub 2009

tak to vůbec nevím a je tam pěkně jo?má to i nějaké internetové stránky?

kat77
21. dub 2009

je tam nádherně... hledám ty stránky a zkopčím odkaz...

katrin111
21. dub 2009

tak to mas super............asi si taky udelam koprovku ale dneska uz asi ne.nemam doma na to ingredience a do obchodu se mi nechce...............budes davat maleho po prazdninach do skolky?????

beruska81
21. dub 2009

jo malý už v září pofičí, on potřebuje děti, nemá si pořádně s kým hrát, už jsme byli na zápise.

kat77
21. dub 2009

co ty na to? Ty jsi tam nikdy nebyla? My tam někdy zajedeme na véču, nebo dřív i na kolech

katrin111
21. dub 2009

jj tak to je super.................

kat77
21. dub 2009

Holky to je super, dáváte mi dobré tipy na vaření, protože já vařím každý den a už nevím, co pořád vymýšlet 😝

beruska81
21. dub 2009

kat vypadá to luxusně, fakt krása 🙂

kat77
21. dub 2009

a dobře tam vaříííí 😝 , není to tak daleko, tak super místečko na srazík viď?
Jak jsem již psala, kdo by chtěl si udělat výlet z holke z Ov, bylo by to fajn 😉

beruska81
21. dub 2009

né já tam ještě nebyla, ale vypadá to moc krásně, my většinou jezdíme do Žimrovic,máme tam rodinnou hospůdku, nebo do Davidova mlýna do Kružberku.

kat77
21. dub 2009

aha, tak tam to máte asi blíže, ale ten Švamlům mlýn je fakt pěkný. No musíme to dát co nejdříve dohromady

beruska81
21. dub 2009

já jsem v Klokočůvku byla kdysi dávno se školou na výletě, byli jsme u té skály, není to ta hospůdka vedle té skály?

kat77
21. dub 2009

no asi půjdu za chíli dělat ty placky, mimo jiné berus...včera jsem byla na odstranění znamínek, už po druhý, tak jsem dořezaná 😀 , jezdím do Hranic na plastiku s tím a dělá to přímo primář, fakt pečlivka

kat77
21. dub 2009

jj, vedle skaály je hospůdka stále a ještě před skálou je přes léto taky jedna a super a mají tam různé akce o víkendech

beruska81
21. dub 2009

kat teď jsem si vzpomněla, že luciana mi psala, že dělá provozní na bazénu v Odrách jak je ten tobogán
No placky bych si taky dala, já půjdu za chvíli na zahradu, posedět s manžou, má volno tak nadává, že ani nejdu ven

kat77
21. dub 2009

hmmmm...tak to nevím, kdo to může být...snad až buduvědět jméno, já na koupaliště nechodím, my jezdíme na výkleky, kde je moc pěkný zatopený lom a čisťounká voda

luciana101
21. dub 2009

berusko gratuluji k folikum,kat jmenuji se lucka ale podle fotecky te asi znam nemas brasku martina?

rona2
autor
21. dub 2009

Ahoj holky tak jsem si tady na chvíli odskočila.Zrovna jsem se s malým poučila a moje nervy teda! Obdivuju ty učitelky.
Katrin taly vařím gulášek a dělám toho více ať nemusím zase zítra vymýšlet.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru