Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
24. dub 2009

a koli meri mimco???a kolik ti merilo v 10.tydnech????to moje meri 3,12cm

rozi.nka
24. dub 2009

mě nikdo míry neřekl, nikdy. Akorát na tom screeningu mělo kolem osmi cm, takže teď by mělo mít kolem deseti. Zatím na každé kontrole mi dělal ultrazvuk a viděla jsem že je mimi ok, tak mi ani nevadí že nevím kolik měří. A evidentně je dost velké protože podle MS bych byla 13+5tt a podle UTZ jsem 15+2tt 😅
jsem říkala doktorovi, že ještě chvíli a rodím v srpnu páč mi posunul termín na 15.10. 😕
pošlu ti odkaz na tabulku kde jsou míry plodu, jen co ji najdu 😉

katrin111
24. dub 2009

aha,se narodi a bude mit 60cm 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
24. dub 2009

no nevím jako co to bude za špagetu 😀 ale naštěstí já nepřibírám, pořád jsem jen kilo nad původní váhou 🙂
včera jsme vybrali jméno pro princeznu, české a krásně neobvyklé. Shodli jsme se na něm s Jakoubkem a jsme z něho unešení 🙂 bude to Luciana, jen se rveme jestli se dvěma n nebo s jedním 😀
jsem zvědavá jestli je to konečná fáze, jsem strašně ufrfňaná v tomhle 😠 musí to být extra 😉 ale Lucianka snad extra je 😅

katrin111
24. dub 2009

jj tu stranku znam..jj tak podle tabulky meri dobre 😵 😵 😵 😵

rozi.nka
24. dub 2009

no vidíš a tu už by ses plašila, hlavně že roste a tluče mu srdíčko 😵 😵

katrin111
24. dub 2009

jeee pekne jmeno ja bych kazdopadne volila se jednim n,ja dam taky natalii a ne nathalii to je dosti prehnane...........

rozi.nka
24. dub 2009

katrin Nathalie je ale krásná, tuhle variantu mají známí 😵 tím neříkám, že by byla Natálie horší 😉
ale zase je to podle příjmení, to už uvidíte co se vám bude víc hodit a hlavně líbit 😉
já bych chtěla Luciannu a Kuba jen Lucianu, ale je mi to fuk. A stejně když se představí tak nikdo nebude vědět že tam má dvě n, jen když se to napíše. Takže je to vážně fuk 😀
Dneska jsem si všimla, že tady jedna kočka z Kelišek má přezdívku Luciana 😕 😀

katrin111
24. dub 2009

no me to prijde trosku prehnane s tim h..........to je jako iveta se yvetta 😀 😀 😀 😀 treba..jj mame tady lucianu..........dej ji s jednim n,bude se ji to spatne bobkovi psat........

rozi.nka
24. dub 2009

no špatně se jí bude psát už to L na začátku, to mě nikdy nešlo, psacím napsat L ☹ no ale má smůlu 😀
ještě jsem říkala, že kdyby měla pindy jak bude větší že má trapné jméno tak ji můžem jednoduše přejmenovat na Lucku 😉 ale myslím, že Luciana je hezká 🙂
jak říkám, je to i o příjmení. k českému je blbé dávat ty vyloženě cizojazyčné jména 😒

katrin111
24. dub 2009

jj to mas pravdu..ty jo me je spatne jak svina....hlava me boli jak byk a uz i od zaludku mi je ouvej

rozi.nka
24. dub 2009

to ti nezávidím. a když si lehneš to ti nepomůže? 😕

katrin111
24. dub 2009

ja nevim,ted si lehnout jit nemuzu kdyz mam samika venku a veceri musim udelat............. 😝 😝 😝 😝

rozi.nka
24. dub 2009

aha, tak ať tě to brzo přejde 😉
já už se těším na véču, dám si párečky co jsem dnes koupila, mňam 😵 pořád bych jen jedla, je to děs 😀 taky to tak máš? 😅
a v osm je v televizi Duch, to budu koukat 🙂

katrin111
24. dub 2009

fuj,tedka jsem se vyblila,tak snad mi bude lip.chleby jsem dodelala tak to seru.........za chvili zavolam samika a pak jdu lezet............taky kouknu na ducha.ja mam chute jen jak mi neni spatne jinak nemam chut na nic.........

asmeena
24. dub 2009

Ahoj holky,
cien: děkujeme za zprávičky ohledně spasinky, tak teď budeme držet pěstičky, ať se oplodní a uhnízdí na 9 měsíců 😵 Teď už to musí vyjít.

Spasi: vy jste mívali horší spg? Je nějaký recept na lepší spg? Hned bychom ho vyzkoušeli. 😀

beruš: neboj, uvidíš, že aspoň jedno nebo dvě vajíčka budou a pro jedno miminko stačí úplně jedno. 😵

rozi.nka
24. dub 2009

katrin teda až tak ☹
já jsem zvracívala u MS a vždycky mi hned bylo líp 😉
u ducha si pěkně poležíš a bude dobře 😵
ahoj asmee

asmeena
24. dub 2009

ahoj rozi: to je dobře, že ti chutná, lepší než kdyby jsi zvracela. A ještě míváš chuť na brambůrky?

rozi.nka
24. dub 2009

asmee tlačím co mi přijde pod ruky 😅
a slaninové bohemky jím od minulého pátku nepřetržitě, až se stydím 😀
a jak se ti cvičí?

asmeena
24. dub 2009

já byla na kole ve středu a dnes jsme šli s pejskem na procházku na Myslivnu a bylo tam moc super - dokonce jsem zhřešila a dala si malé černé pivečko 😀 A bylo moc dobré.

asmeena
24. dub 2009

v úterý jdu na spin, tak jsem zvědavá jestli budu ve středu moci chodit.

katrin111
24. dub 2009

holky loucim se,je mi na nic,paaaa

rozi.nka
24. dub 2009

malé pivko není hřích, hlavní je snížit tuky a cukry ale ne si je vyloženě zakázat. když zmenšíš porce a budeš jíst častěji a skombinuješ to s cvčením tak zhubneš, za to ti ručím vlastní zkušeností 😉

rozi.nka
24. dub 2009

katrin tak páá a ať je ti brzy lépe 😵
asmee záleží jak moc se na to vrhneš, radím po cvičení pořádně protáhnout a skočit pod teplou sprchu aby se svaly nahřály a nebolely, není to 100% ale snad to pomůže 😉

asmeena
24. dub 2009

díky rozi, zkusím, já to ale nebudu přehánět hned poprvé, nikdy jsem na spinu nebyla.

katrin:měj se a ať je ti co nejdřív lépe.

rozi.nka
24. dub 2009

já jsem na spin kdysi chodila a jelikož jsem si nepřipouštěla svoji nezkušenost a chtěla jsem dělat to co pokročilí spolujezdci, tak jsem si statečně stoupla a šlapala ve stoje jako oni, jenže mě zradily nohy, jedna mi vyklouzla z pedálu, ta druhá to protočila a tím pedálem jsem se sekla do nohy 😖
kámoška co byla se mnou se mohla pos... smíchy a co na to ostatní radši nevím 😀 od té doby jsem šlapala jn tak abych to zvládla 😉 dost to bolelo a měla jsem modřinu přes půl lýtka ☹

asmeena
24. dub 2009

rozi: tak to věřím, že to muselo hodně bolet, to bych trpěla za tebe a né se smála. 😖

rona2
autor
24. dub 2009

Hezký večer holky.Asmen spin je super taky jsem chodila a začnu znova,žačala jsem chodit do pokročilých ikdyž jsem byla začátečník,první hodinu jsem nedala,ale pak už mi to šlo a šlapala jsem celou dobu.Moje kámoška si na spinu rozřízla nohu taky jí ta noha vyklouzla jak psala Rozinka,tak pozor.A vytrpěla si kvůli tomu.

rona2
autor
24. dub 2009

Kelišky zítra jdu poprvé do nové práce tak už se těším. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru