Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
27. dub 2009

taaaak polivčičku uz mam tady v taliri ale jeste je horka.uz se mi sliny sbihaji 😀

katrin111
27. dub 2009

jj takze tu opet budu sama............

hnedoocka23
27. dub 2009

ahoj holky...zdravím michinku...nakonec to dobře dopadlo,to jsem rády...moc jsme na tebe mysleli 🙂 jsi statečná..

j.cien
27. dub 2009

Michinko ahooooooj1 🙂 Rada te vidim zase mezi Keliskama a v dobre nalade,to je super !!!

Koukam,ze jsem ve skupince cekatelky na IVF sama ??!!! Pojdte honem nekdo za mnou !!!! 😕

spasinka
27. dub 2009

Cien, v srpnu přehupnu zpátky 😉 Snad už pojede Polanka....

hnedoocka23
27. dub 2009

v tabulce a co bude dál,se to začíná jaksi zaplnovat ☹ ráda bych nás všechny už viděla v těhulkách

katrin111
27. dub 2009

haloooooooooo kelišky kde jste vsechny?????????????

rona2
autor
27. dub 2009

Ahojky Michinko,tak to nakonec dopadlo "dobře".A je fajn,že jsi tak dobře naladěná.Tak do třetice to určitě výjde. 😉

hnedoocka23
27. dub 2009

kde je kdo??? 😎

katrin111
27. dub 2009

ja jsem tady ocko 😉

katrin111
27. dub 2009

cekam az bude hrat ulice.............

hnedoocka23
27. dub 2009

TAKY NAKUKUJEŠ???

katrin111
27. dub 2009

jj pred chvili jsem to zapla a koukam....a tady mrtvo................

hnedoocka23
27. dub 2009

já en čekám,až se mi uvaří těstoviny a jdu udělat salátek těstovinový...ulice mě moc nebere...pak si dám kafíčko na balkoně v klídečku 😎

hnedoocka23
27. dub 2009

jak se dneska cítíš,je ti ted denně zle??

katrin111
27. dub 2009

mnam salatek bych si dala.............tady je takovy vitr ze ja dneska na balkone nesedim................mam na sobe mikinu jak mi je zima

hnedoocka23
27. dub 2009

počkej v zimě katrin,to se tady bude debatovat ostošest 😀 ale ty už nebudeš mít čas,budeš mít jiné starosti,ale milé 😉

katrin111
27. dub 2009

dneska se citim dobre....cele dopoledne jsem uklizela v patek mi bylo nejhur.............v sobotu me chvili bolela hlava a pak to preslo..jinak mi je nevolno po ranu ale jak se najim tak mi je dobre..............ale nekdy to jidlo nepomuze a je mi mizerne

hnedoocka23
27. dub 2009

nám vysvitlo slunko,takže je mi na sluníčku fajn..a vítr se mi zdá ustál konečně 😉 ale stejně je to fajn,že je poslední dobou tak krásně..jsem zvědavá na léto,prý má být parné..

katrin111
27. dub 2009

jj ale snad si tu chvilku udelam...................snad to bude hodne mimco 😀

hnedoocka23
27. dub 2009

já už se na to těším..lavně že bude mimísek v bříšku 🙂

katrin111
27. dub 2009

taky jsem rada ze je krasne aspon to rychle vsechno utika.....samik chodi ven takze to je pro me super...........aspon jednou tydne jdeme na prochazku jinak se mi nechce...je mi ted nejlip doma...........

katrin111
27. dub 2009

nejhorsi je ta bolest hlavy,vzdy jsem to vyresila praskama ale ted nemuzu to me nici.................

hnedoocka23
27. dub 2009

no všimla jsem si,že si často stěžuješ na bolesti hlavy...v těhotenství tou změnou hormonální se může projevit i migréna... 😒
to rozinka má bezproblémové těhu...snad ti to přejde už brzy a začneš si to konečně užívat!

hnedoocka23
27. dub 2009

já bolest hlavy jedině zaspím,ale s práškem jedním...jinač bych to asi nedala...a může tě to bolet i ze zad,tak si třeba zajdi na masáž... 😉

katrin111
27. dub 2009

nn ze zad urco ne,ja strasne trpim migrenama................mam to asi po mamce..uz mas testovinky uvarene??????????

beruska81
27. dub 2009

katrin ta bolest hlavy musí být hrozná, mě teda moc nebolí,ale jak to příjde tak je to hrůza, manžela bolí hlava pořád, byl i na různých vyšetřeních a nic mu nenašli, je to prý jen migréna, takže furt do sebe cpe růžové lentilky 😀
očko těstovinový salátek bych si taky dala,dělám ho s kuřecím masíčkem a to je mňamka 😉

katrin111
27. dub 2009

jj rozi to ma super....snad aspon porod budu mit bezproblemovy 😉

hnedoocka23
27. dub 2009

jojo mám...jen čekám na vejce...a jdu na to...
tak to ti katrin nezávidím,to musí být strašné..moje kamarádka na to trpí..i 3 dny je zavřená doma,všude zatáhlé žaluzky,korky v uších..a spí a spí...chudák..

katrin111
27. dub 2009

jj berus ja taky byla po ruznych vysetrenich a taky mi nic nenasli.nastesti..taky to mam migrenu a uzivam na to rozpustny prasek aulin a ten mi vzdy zabere..........

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru