Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
28. dub 2009

berus jen jedno vajicko 😕 ale uvidis zitra,treba se nejaka silna spermijka zavrta a bude to silne a kvalitni embryjko a jedno staci.

beruska81
28. dub 2009

kaczi no nevím, spíš počítám s tou horší variantou 😒

beruska81
28. dub 2009

to dočítání je hrůza, kelišky jedny 😀

beruska81
28. dub 2009

hledala jsem tady někoho, kdo měl jenom jedno vajíčko, ale neumím nic najít,břicho o sobě dává čím dál vědět,ale není to nic co bych nepřežila 😉

hnedoocka23
28. dub 2009

ahoj holky...měla jsem tady celý den mamču..tak jsme klábosili na balkoně a pěkně jsem chytla...
od včerejška večera mě bolí v krku,tak sříkám stopangin a začíná mi rýma...a to mám jít zítra do práce 😖 noc byla nejhorší,měa jsem pěknou zimnici..

luciik,to s tebou naprosto souhlasím,ty 3 kilča co jsem měla po IVF navíc,nešli vůbec shodit..a to jsem vždycky shazovala parádně...ted každý měsíc užívám ten clostil,tak to mi taky moc nepřidá 😠 už je mi z těch hormonů blujno,nejrddji ych s na to vysrala a to doslova!!
asmeen:užij si spinoš,já taky chodila,ale nehubla jsem u toho,spíše se tělo zpevnilo a nohy jsem měla pak v riflích napresované,což mě sralo tak jsem přestaala po 2.měsících chodit.. 🙄
berusko:neva,že jen jedno...jestli je kvalitní to vajíčko,máš šanci a spermijky máte dobbré...držím moc moc palečky 😉

rozi.nka
28. dub 2009

krásný podvečer princezny 🙂
vás dočíst ... 😠
Rono a Beruš mooooc vám držím paciny ať jste těhule jak bambule, protože už toho tady mám dost 🙄 😀
Zrovna baštím polívečku, po práci jsem zbitá jak kůň 😒

hnedoocka23
28. dub 2009

berusko,hodně pij,může se ti rozjet OHSS syndrom... 😉

hnedoocka23
28. dub 2009

rono,čárečka ještě může vykouknout...a když to nevyjde,co máš v plánu...?tu laparku?

beruska81
28. dub 2009

holky musím jít, přišel Matyášek, že chce jít už spát s maminkou, tak si s ním jdu lehnou, zatím pá

kacza.b
28. dub 2009

rono to by bylo bajecny 🙂 🙂 🙂 to by si vsem doktorum vytrela zrak...vis jak se to povedlo i rozince 😉

berus,uvidis zitra. hlavne ze mas pokus k dobru,kdyby to nahodou nedopadlo....

rozi to mala rozinecka te tak unavuje,uvidis az uz to nebudes zvladat tak to zapichnes na nemocenskou a budes si uzivat tehotenstvi v klidecku doma 😉

kacza.b
28. dub 2009

berus a uz je matyasek zdravy?

katrin111
28. dub 2009

holky tady to tedka jede....................to je dobre........

hnedoocka23
28. dub 2009

hoky,asi se mi rýsuje nová práce,ale nechci to ještě zakřiknout...dvousměnný provoz...měla bych prodávat v motorkářském obchodě 😉 podle toho kolik mi dá na hodinu,to zvážím.... 😉

hnedoocka23
28. dub 2009

za barem nemůžu být věčně,je to náročné,a tam to je pohodovka..a mohla bycch tam pracovat i těhu,pokud bych teda nečekala ty dvojčata 😀

katrin111
28. dub 2009

ocko to bys mela super...............

beruska81
28. dub 2009

jo kaczi malý už je úplně fit, jak by neděle vůbec nebyla 😉
vyhodil mě z pokoje, že chce radši tatínka 😒

katrin111
28. dub 2009

bud rada berus aspon muzeme drbat.....samik je jeste pred barakem ale za chvili ho budu volat

hnedoocka23
28. dub 2009

jojo,jsem z toho nadšená..jen 6hodinovky,,,, 🙂 a semtam bych vzala šichtu za barem o víkendu abych se dostala na ty peníze,co jsem měla jako servírka...

beruska81
28. dub 2009

jo katrin to jsem ráda
očko to bys měla skvělé 🙂

hnedoocka23
28. dub 2009

a berus,Matyášek něco špatného snědl,nebo mu nedělá dobře jízda autem?

beruska81
28. dub 2009

očko já tě obdivuju, jak to tam můžeš zvládat u krajca, vždyť tam je furt plno, se asi hodně naběháš, i když jsi psala, že teď jsi za barem vlastně

kacza.b
28. dub 2009

je ocko to ti teda zavidim...to by me mooooc bavilo 😎

kacza.b
28. dub 2009

to je dobre ze je prcek uz fit a zdravy....radeji at zlobi nez kdyz je nemocny

hnedoocka23
28. dub 2009

jo holka..už jsem toho měla plné kecky..ale jak jsem za barem,tak jen čepuji pivo a umývám sklo,to jde...ale na furt to není...nejhorší tam jsou zimy,to je katastrofa,samé akce firemní,všichni jí...no mazec,už nikdy!

beruska81
28. dub 2009

očko já vůbec nevím co mu je, my denně najezdíme 80km, protože skoro denně jezdíme do Opavy, manža do práce a já za mamkou a segrou, nikdy mu nic nebylo, do Olmíku jezdí běžně s náma a taky nic, až teď.
Mě ho bylo tak líto, ale on se vždycky vyzvracel a bylo mu dobře,ani jsem s ním do té zoo nechtěla jít, ale on né, že mu je dobře, v sobotu jsme tu měli ty známe s děckama, tak jestli od nich něco chytil, ale to by neměl jenom jeden den a nic nenormálního nejedl, tak nevím 😒

hnedoocka23
28. dub 2009

když mi nabídne 60-65kč čistého,budu ráda a vezmu to ihned...můj manža se sním navíc zná,tak si myslím,že by tam neměl být problém u výplaty,že by mě třeba nevyplatil...vím,jak to někde chodí..naslibují hory doly a skutek utek 😠

beruska81
28. dub 2009

jo to je krajec, tam je snad pořád plno,já tam ale nerada chodím, protože tam na mě moc řve hudba a ani si nemůžu s nikým pokecat, furt musím řvát 😀 ale prostředí tam je moc pěkné

beruska81
28. dub 2009

očko a ten obchod je v Opavě nebo Ostravě?

hnedoocka23
28. dub 2009

jojo berus,to souhlasím,hlavně soboty jak hraje živá hudba,to se ani my za barem neslyšíme...nejlepší je dj není tak hlasitý a dobře hraje... 😉 prostředí je to pěkné..ted je to předělané,úplně jiné...

rozi.nka
28. dub 2009

očko to bys měla super prácičku, samý fešný motorkář 😉 😎 😀 a lepší než sedět doma, že 🙂
kaczko na nemocenskou se mi nechce, zbláznila bych doma 😀 teda zatím se mi nechce 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru