Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
15. kvě 2009

Děkuji Katrin, copak nového? Vůbec nemám na vás holky štěstí ☹

kat77
15. kvě 2009

Roni kdepak jsiiii ty?.. 🙂

rona2
autor
15. kvě 2009

Dneska nebyl čas na koníka,prala jsem věci a musela jsem jít nakoupit.A zítra zase balím malého v neděli odjíždí do školy v přírodě.

kacza.b
16. kvě 2009

krasne ranko a krasny vikend kelisky 😉

katrin111
16. kvě 2009

taky preji krasne ranko a krasny vikend...jdu varit a prat a uklizet.....a fakt se mi nechce.............. 😝

kat77
16. kvě 2009

pěkný den přeji...taky jdu uklízet atd...a vůbec se mi nechce 😅

hnedoocka23
16. kvě 2009

ahoj holky,jdu vás jen na skok pozdravit...včera bylo staršně moc lidí..jsme se nezastavili 🙄 dneska nás čeká ten cirkus od 17hod a na 20hod jdu do práce opět,je zase plno a navíc hudba..tak se mějte ovečky..pápá..hezkou sobotu... 😉

kat77
16. kvě 2009

Jste tu někdo?😀

kat77
16. kvě 2009

haloooooo 😅

ili5
16. kvě 2009

Ahojky Katrin, tys co brala před IUI? Tys měla taky jodně vajuch? Pojď za náma na diskuzi FN nad 30 let. Přečti si to o té paní, byla na IUI a má prý hodně vajuch a dr. ji nabídnul aby je dala dárkyni. Tak teda nechápu, tak se ptá. Pojď poradit, ty máš více zkušenosti, já jen podstupuji IVF. pa

kat77
17. kvě 2009

Ahoj holky, jdu vás pozdravit a popřát vám krásný slunný den🙂

katrin111
17. kvě 2009

ahoj holky taky vas jdu jen pozdravit,dneska mam den blbec 😒 takze tak.ili ja jsem ti pisla do z ovy do olmiku.ale tamto jsem si precetla.........

hnedoocka23
17. kvě 2009

🙂 ahoj holky,venku je nádherně,tady ani noha se ani nedivím....já už byla na prochajdě...a red tlačím halušky se zelím a uzeným..mnamka...

hnedoocka23
17. kvě 2009

cirkus:holky bylo to pěkné...ALE..už to není to co bývávalo... artistů minimum...navíc,každý měl vždycky pod sebou nějaký druh zvířete,ted se jeden drezér stará o všechny...a jak dokončí své číslo,jde prodávat párky... nebo cukrovou vatu...pamatuji si,že tam bylo vždycky kolem 30osob..ted s bídou 10-15 a všichni dělají všechno...žádná živá hudba..jen z CD...je to jen otázka času,kdy cirkus zanikne úplně což je škoda... ☹

kacza.b
17. kvě 2009

ahojky kelisky.
tak my jsme se prave vratili s vyletu,byli jsme opet na hukvaldech a pak v kozlovicich na vodnim mlyne je tam nadherne doporucuju. jeli jsme i kocarem s konema....no byl to hezky den.

holky nevite co beruska? vim ze ma zitra kontrolu.....ale dneska mela testovat tak snad tam tu druhou carecku nasla.

hnedoocka23
17. kvě 2009

ahoj kaczi,to musel být krásný výlet..já jsem dneska nějaká zdechlá,ty dva dny v práci mi dali zabrat...tak jen tak polehávám na balkoně..nebo sedím u pc..večer možná půjdeme ke tchýni na kafe,zítra jede na dovču,tak se rozloučit... 😉
berušce držíme palečky..a nic o ní nevím...snad se ozve 😉

kat77
17. kvě 2009

Ahoj holky, jste tu někdo?

kacza.b
17. kvě 2009

kat ja jsem tady 😉

kat77
17. kvě 2009

ahojky...ted jsem si psala s beruskou a netestla se dneska, zatím nešpiní a zítra jede v 15.00 na KO

kacza.b
17. kvě 2009

tak to vypada s beruskou nadejne 🙂 tak zitra az na 15h,ale vysledky krve bude mit stejne az v utery.to bude zase cekanicko 😔

kacza.b
17. kvě 2009

stejne ma teda vydrz ze netestla,ja bych to asi nevydrzela...

kat77
17. kvě 2009

jj, ted mi psala znovu, že už je 17 DPO a nic, to je taky OK ne?

mě dnes sem tam pichne v podbříšku, je to divný

kat77
17. kvě 2009

ona se beruska testla v pátek naposledy a nic, tak zítra bude moudřejší snad po KO

kat77
17. kvě 2009

kaczi a co vy? Kdypak to plánuješ ?

kat77
17. kvě 2009

katrinko až to budeš číst...mám dotaz, cítila jsi něco po IUI ? myslím tím dny poté

kacza.b
17. kvě 2009

no O.K. to je,ale testik jeste nic....no snad to bude dobry a tu smulu uz holky prolomite. s vysledku krve budeme chytrejsi.
ty jsi vlastne po IUI,tak drzim palecky....ja jsem se taky porad pozorovala 😅 ale u me IUI nemelo skoro zadnou nadeji,s tim mym bidnym vejcovodem a ted uz nemam zadny tak je to uplne na prd...uz jen IVF.

my dnes byli na vylete a vsude same tehule a mimca.....no ted mi to moc nedela dobre jsem nejaka divna.

kacza.b
17. kvě 2009

kat kazda to ma jinak,vim ze tehdy katrin psala ze ji boli bricho jako by to mela dostat a tak to popisuje hodne holek i co otehotni prirozene.

kat77
17. kvě 2009

jj, taky to kolem sebe vnímám kolik známých atd mají nebo čekají děti...

na hukvaldech jsme byli minulý týden a je tam moc krásně

kat77
17. kvě 2009

aha, no uvidíme, je to přece je IUI

kacza.b
17. kvě 2009

my na hukvaldy jezdime casto jen tak se projit,ale dneska jsme byli jeste na vodnim mlyne v kozlovicich a tam bylo krasne. projeli jsme se i kocarem s konickama a dali si grlovane masicko

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru