Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
3. dub 2009

pa

kacza.b
3. dub 2009

no,ale uz odchazime 😎

kacza.b
3. dub 2009

luciano ty uz jsi taky zmizela???

rona2
autor
3. dub 2009

Kaczi a neskoušela jsi volat na sociálku co je s těma penízkama,bráchivi taky nedošla nemocenská 2 měsíce,pak tam volal a zjístil,že o jeho PN tam nemají ani páru a musel to znova vyřídit.

kacza.b
3. dub 2009

rono nestras 😕

na mzdovce mi rekla ze vsechno vyrizuji oni.

kacza.b
3. dub 2009

ja ani nevim kam mam volat. ja jsem se o takove veci nikdy nezajimala.

rona2
autor
3. dub 2009

Jo ale jak na mzdovce udělaji chybu je to v pr.... Bracha volal na socku kde se to posílá ze mzdovky.

kacza.b
3. dub 2009

no skocim v utery po nocni na mzdovku a uvidim co mi reknou.

u nas jsou ucetni jako sikovne tak snad neco nezadrbaly...

rona2
autor
3. dub 2009

No je divné,že ti ještě nic nedošlo,někde asi je nějaký zádrhel.

rona2
autor
3. dub 2009

Já klepu,že mi chodí vše tak jak má,bez problému.

kacza.b
3. dub 2009

ona mi rikala ze na to maji ppdle zakona pravo i dva mesice.

a ty mas jeste starou nemocenskou to je neco jineho.

kacza.b
3. dub 2009

no uvidi pristi tyden,kdyz tak to budu resit za pohodu. ale jestli mi to zadrbaly tak at si me neprejou 😠

rona2
autor
3. dub 2009

Aha tak to jo,ale je to bordel,jak mají latit tak mají čas a nikoho nezajíma jak budeš žít,ale jak se má něco platit tak to musí být hned.

kacza.b
3. dub 2009

rrono mizim uz jsem K.O. uz nevidim pismenka.

dobrou noc.

rona2
autor
3. dub 2009

Michinko pošli mi číselko na tu homeopatii díííky moc. 😉

rona2
autor
3. dub 2009

Tak pa a dobrou noc. 😉

kacza.b
3. dub 2009

jo presne tak ted nam vraceji za vyuctovani 5000 kc,ale dostaneme to az v 7 mesici 😠 ale dluh musis zaplatit hned. 🙄

kacza.b
3. dub 2009

tak to tam rono okoukni a pak dej vedet,taky o tom zvazuji at se dam trochu do kupy.

rona2
autor
3. dub 2009

Já jsem na homeopatii chodila kdysi s malým měl plné ruky bradavic a pak se mu dělaly kolem rtů a vypalováni na rukách nepomohlo a taky mi ho bylo líto jak ho při tom mučila a tak jsem šla k homeopatce a po několika sezeních mu to zmizelo a má dodnes klid,je pravda,že to něco stálo,ale nic ho nebolelo.

verca777
4. dub 2009

dobre rano holky,,,sido to jsme ale včera měli pěkne odpoledne,,,a sem se i opalila hahaha do červena jako vždy)))říkaš že z jedne strany jsi opalena) to jsme se měli vyměnit,,,bo ja tež sem jen z jedne 😀 jinak dneska bude krasny den,,tak si ho užijte pa

verca777
4. dub 2009

michi a docela by mě zajimal ten homeopat 🙂 to je jak kdybych psala psychopat 😀 😀 to su nazvy)) tak pošli info dík papa 🙂

katrin111
4. dub 2009

ahoj kelisky,pred chvili jsem vstavala,udelala jsem honem samikovi snidani a sedla na chvili tady......akorat jsem vas docetla tak vitam novou kelisku lucianu...........jinak dneska jdeme konecne i s manzou nekam do prirody.........asi do parku...........takze se tesim.vcera sme s i se samikem venku dali zmrzlinu a chudak hned ma zase kasel a rymu 😠 tak dneska zadna zmrzka..........skoda bo mam na ni chut

sido
4. dub 2009

dobré dopoledne já se vrhla doma konečně na nějakou práci tak jsem zapla pc až teď a už zase musím hnát do práce 😒 jdu jenom přes obědy pak zase kouknu 😉
verco čáááááááu včera bylo perfektně 😀 😀 😀všichni mi říkali ježiši kde ses tak spálila 😀ale už jsem hnědá bohužel jenom na jedné ruce a půlce dekoltu musím to později doopalovat 😉a příště až k tobě pojedu tak si vezmu krém na opalování a plavky😀 😀 😀

sido
4. dub 2009

holky zatím papa letím do rachoty 😉

kacza.b
4. dub 2009

krasny vikend kelisky....je hezky a tady ani noha.

rozi.nka
4. dub 2009

ahoj holky, jen vás jdu na rychlo pozdravit a letím se sprchnout, naobídkovat a jedeme kamsi se známýma a pesanama do hor na procházku 🙂
jinak včera jsem okna poněkud zazdila tak jsem je umyla dneska 😎 krásně přes ně svítí sluníčko 😵

přeju vám krásný sluníčkový den

asmeena
4. dub 2009

Zdravím kelišky, zrovna jsem se vrátila z Hradce nad Moravicí. Beruš na tebe jsem si vzpomněla, že jste tam chtěli taky. 😉
Jdu udělat obýdek, mám ze včerejška usmažený květák (sice už nebude takový křupavý jako včera,ale o to mám méně práce) k tomu brambůrky a udělám zeleninový salát. 😉

hnedoocka23
4. dub 2009

ahoj holky,dneska jsem zniloch jak prase...vstala jsem až o půl1..pak šla na prochajdu a ted sedím jen na balkoně..manža je dneska celý den na motorce,mají první sraz,tak mám suprovní klídeček...a od šesti jdu zase makat..v práci včera o ničem,jde vidět,že jakmile vysvitne slunce,všichni jsou venku a do hospody se jim nechce...pápá hezkou sobotu...dneska je strašně krásně,snad to vydrží dlouho..... 🙂

bobinka1
4. dub 2009

ahoj holky,mám opět dotaz měly jste po laparce nemocenskou? 😉 jinak venku je opravdu krásně,jenom škoda,že sedím celý den v práci ☹

asmeena
4. dub 2009

bobi: já jsem měla akorát 7 dní dovolenou, protože se mi nevyplatilo brát nemocenskou. Měla jsem ještě starou dovču z loňského roku, tak se mi to hodilo

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru