Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
29. kvě 2009

aho holky..dnes budu mít asi celý den kopr,při takovém počasí 😠 poslední víkend květnový a tak hnusný,snad ten začátek bude krásnější...
já dneska dělám špecle se zelím,uzeným a špekem..možná se zmůžu i na hov.polévku,at má taky pejsan maso..
dneska žádné plány nemám,jen jdu na powerplate a musím žehlit,ale to si nechám na večer k telce.. 🙂

hnedoocka23
29. kvě 2009

katrin,je to na houby furt něco vymýšlet co vařit,že...nápady mi už docházejí... 😅

katrin111
29. kvě 2009

ahoj ocko,co to je ty špecle???? 😅 ja dneska udelam šunkofleky,manza ma to chut.............ani mi nemluv taky mi uz dochazeji napady..........

hnedoocka23
29. kvě 2009

katrin,já kupuji u nás v obchodě špecle,už hotové 750g jen za 35kč..jsou strašně vynikajicí...řekla bych ještě lepší jak halušky... 😉 a je to vlastně taková rychlovka,udělám si jen cibulku,uzené,špek a zelí krátce podusím..pak to dáš vše na panvičku a spojíš,osmahneš 🙂 mnamka...

volala jsem Jarošovi,menzes stále nedorazila..tak jsem si dala ještě ráno dvojku 😀 mám ted vysadit synarel,jakmile ms dorazí,začít stříkat..ale pokud nedorazí do pondělka,musím jet do Polanky..jinač až ve středu...myslím si,že dorazí...no sna d teda

katrin111
29. kvě 2009

aha tak to jo.........je to sila jak nechces at menzes dorazi tak prijde ale jak chces at dorazi tak zase opak..................

hnedoocka23
29. kvě 2009

přesně tak...musí dorazit mrcha jedna 😀

hnedoocka23
29. kvě 2009

holky,jdu žehlit..večer jdeme ke tchýni,přijela z dovčy z Egypta..tak jdu tedkom na to v lítnout..papapapa

katrin111
29. kvě 2009

ocko muzes prijit vyzehlit i ke me 😀 😀 😀 😀

j.cien
29. kvě 2009

Krasne destive dopo Kelisky!Krasne je na tom akorat to,ze je patecek 🙂 mam odpolko,fuj,do 18ti...ale marne,ve 14dame lattecko a pak to uz snad utece..nejvic me to nebavi,kdyz nikdo nechodi a musim tam v predu stepovat....a v tomto pocasi je to presne ono....

Ocko tak to mas dnes mnaku!Katrin ty take!
A zehleni fuuuuj,nesnasim.ale ted mam nastesti hotovo!Ja mam giga pracku,na 8kg,takze kdyz se mi nahromadi 4-45 pracek na zehleni...tak to je pak dilo 😀

katrin111
29. kvě 2009

ahoj marti.............nejak mi blbne komp nejak se opozduje nebo co...............a co mas dneska na obed ty?????????a na vikend nevim co uvarit...............v nedeli mame na namesti detsky den ,vystoupi tam dara rolins tak snad nebude prset pač tam chci jit

katrin111
29. kvě 2009

holky jdete volit???my nejdeme!!!!!!!!!!!!ted me to tak napadlo 😀

sweethy
29. kvě 2009

Dobré ráno Kelišky, tak dnes mě čeká kontrola v Polance, jsem si musela po týdnu umýt vlasy a to já tak nerada, když je takové počasí, prostě jak je zima, tak raději vlasy mastné než mokré 😀 Ale už je to za mnou. Jsem zvědavá, jestli vůbec dnes bude dělat uzv a jestli by šlo něco vidět, spíš mi asi jen vezmou krev, takže dnes se asi mnoho nového nedovím, to je čekáníčko.
Já mám dneska čočku, jste tu tenkrát o tom tak psali a zrovna to i manžela napadlo, tak byla včera a dnes už jí dojím.

kat77
29. kvě 2009

Přeji hezký den holky, i když je deštivý...

Katrin já taky nejdu volit a ani nechodím, bych se mohla na to z vysoka 😀 😀

Sweethy ty to máš jasný, mimi tam je možná i 2🙂

Holky jsem nemocná, dostala jsem takovou rýmu a jsem celá grogy 😖

verlis
29. kvě 2009

Ahojky holky, zase nekukuju, ale chci se poradit, rikal Vam nekdo jestli je metoda ICSI opravdu zarukou nebo je lepsi nechat to na prirode ??? Mam porad dilema, o AH uz asi ani nepremyslim, o PK jo, ale nevim, v Olmiku mu Sobek rekl, ze vsechny tyhle metody jsou samozrejme nejlepsi a vetsi pravdepodobnost ale zadny rizika, ze AH muze porusit cely embryo nebo tak neco mi ani nerekli.

Jinak mam holky naslapnuto, ze jim bud napisu nejakej hezkej mail nebo osobne decentne narazim na to jaky maji na webovkach uzasny uspechy, ale doopravdy to tak neni... a to chovani NEKTERYCH sester a doktorek... 😀 😠

kat77
29. kvě 2009

ahoj verlis...

my jsme loni si nechali udělat vše, když už, tak už, i když pak neúspěšně to dopadlo a další IVFko taky to dáme se vším všudy. Co se týká personálu já si nemohu stěžovat, zatím se k nám vždy chovali moc hezky

j.cien
29. kvě 2009

Cusek Katrinko,mam od vcera kruti maso s pohankou a spenatem,ale uz se tady cpene uplatkama od dealeru,2x modre z nebe a 1x Merci....no prasecina,uz mam sladko az v pate 😀

Kat tak se pres vikend musis vylezet,stejne bude pocasi tak akorat do postele...

SWet,ty nase krasna tehulenko!Myslela jsem dnes na tebe,tak hoooodne stesticka na kontrole,bude to krasa,az uvidis bublinky na UZV a mam tusaka,ze budou fakticky 2 !Hned nam pak dej vedet,at se muzeme s tebou radovat 🙂

kat77
29. kvě 2009

ocko ty tady děláš všem dobré chutě 😀
dáváš mi inspiračku 😉

kat77
29. kvě 2009

cienko ahojky, jak je v práci? No je fakt, že se budu snažit to vyležet, už jsem zlikvidovala tolik papírových kapesníků no hrůůůůza

verlis
29. kvě 2009

Kat 77 : a jezdis do Polanky nebo Olmik?

Nelibi se mi ze ctu takovy reference na ne prave, jak jim muzeme vubec verit ze to co si zaplatis fakt udelaji???

Jinak me se nelibi pristup zatim jen jedne doktorky a jedne sestry, ale bojim se ze tam ani jinej schopnej doktor uz neni, kdyz Vodicka odesel 😖

sweethy
29. kvě 2009

Verlis, my jsme taky dali vše, když už, tak raději všechno, nevím, jestli je to tak nejlepší, ale abych si pak třeba nic nevyčítala.
Děkuji za takové ujišťování, já jsem totiž strašně zvědavá ženská a nestačí mi, že to mám potvrzeno z krve, už bych i ráda něco viděla, ale nevím, nevím, jestli 14. den od ET není moc brzo.
Jsem objednaná na 13.30, tak počítám že před třetí budu na řadě, pokud bych to teda brala podle čekací doba, když jsem tam chodila na kontroly, ale třeba překvapí 😎

j.cien
29. kvě 2009

Ahoj Verlis,
vcera jsem zrovna cetla,ze Fertas dela rocne cca 700 IVF,takze tato nase malo uspesna skupinka opravdu NENI smerodatny a objektivni vzorek jejich uspesnosti!!!

Ja chci urco ICSI,nehodlam riskovat,ze jsem stimulovala zbytecne,kdyt se pak spermijka neprovrta do vajicka...
Takto mas aspon jistotu,ze ke spojeni vajicka a spermie DOSLO a pak se uvidi,jestli z toho bude dale se vyvijejici embryjko...
Kdybych mela trebe 20 vajec,tak pak bych si mozna troufla nechat cast oplodnit prirozene a cast ICSI....ale v situaci nekolik par vajicek bych to neriskovala...
Ale to je jen muj nazor.
Ohledne PK a AH to asi necham na tech ,kteri tomu vice rozumi nez ja,tj.embryolog,co mi doporuci....

kat77
29. kvě 2009

Verlis já jezdím do Polanky...

Cien já Kajochovi věříma votom to je😀

j.cien
29. kvě 2009

Verlis,v CR je nekolik desitek CAR,tak mozna by ve tvem pripade stalo za to si jich par objet,na pohovor ,pak si to srovnas v hlave,komu duverujes....na to mas pravo,je to tvuj zivot,tve penize.....
Mne bude 34,takze nehodlam ztracet cas hledanim CAR s nejsympatictejsima sestrama...ty jsou mi stejne houby platne a jinak si osobne myslim,ze samotne IVF se dela vsude stejne...
Jen za ruzne prachy a s ruzne obsahlym vysetrnim predtim.

kat77
29. kvě 2009

no vlastně tobě to kajoch teď ještě dělat nebude, že?...proto já si na něj počkám, jinak bych mohla jít na IVf už teď, ale domluvili jsme se až na srpen s mým přáním, aby to dělal on...tak uvidíme

kat77
29. kvě 2009

Jinak cienko taky mi tikají spíše bijou hodiny o závod, letos mi bude 32 ☹

j.cien
29. kvě 2009

Kat a tobe tak moc zalezi na tom,aby ti ten kater s embryjkem zavedl prave Kaja??

Toto zrovna by mi bylo celkem jedno,ale mne Kaja rikal,ze by to radeji delal on osobne,protoze mam zuzeny vstup do delohy a on uz s nim ma po tech 3IUI zkusenosti,jak to tam zastrcit...

verlis
29. kvě 2009

Tak jen proto ze je mi 25 bych mela zkouset centra po republice, mam jeste asi dost casu ze,
verim ze sestry jsou nam k nicemu, ale pokud nekdo jde na neco poprve v zivote, tohle ho zarazi jako prvni, kazdej jsme vyjuchanej z neceho jinyho, no nic asi budu muset prehodnotit sve priority...

ty jsi psala cien ze jsi zdravotnik ze?

kat77
29. kvě 2009

hahahahahahahaha...cienko je to ten kajoch ale super zasouvák, že? 😀 😀 😀

budu se cítit líp, když to bude dělat on... 😉 😀

j.cien
29. kvě 2009

JJ,cas leti...nechavala jsem tomu volny prubeh do 30ti,pak jsem marodila a mimi muselo pockat a ted uz mam si myslim fakt nejvyssi cas!!

A kdo vi,jestli ted zacnu stimulovat,jestli tam nebudou zase nejake nepatrici foliky...je klidne mozne,ze pujdu na IVF nakonec fakt az v Polance..

kat77
29. kvě 2009

Verlis to jsi ještě mlaďounká, kéž by mi bylo taky tolik

Cienko, ale bude to nářez v tom srpnu , 😀 verca jde taky a ještě někdo, ne?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru