Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
5. dub 2009

jenze podivej jak kratkou chvili jsem teprv tehu a uz mam problem.................

asmeena
5. dub 2009

no a počkej ještě za pár měsíců. 😀 😝

rona2
autor
5. dub 2009

Ahoj holky.
Asmen na hradě nic moc akorát jak říkáš vyberou vstupné a je to tam akorát lákadlo pro děcka na sladkosti,jinak fakt nic moc.Při každé akci je to stejné.

rona2
autor
5. dub 2009

Holky a víte jaký já mám dneska plán? Musím si umýt auto,manža už to svoje vypucoval,ale svoje si naleštím sama. 😉

asmeena
5. dub 2009

jo vi máte každý své?

katrin111
5. dub 2009

rony mas pekny plan 😉 😉 jj my byli na konci prazdnin na tom hrade na tom straseni a taky nic moc.drahe a o nicem....maly se tak bal ze jsem ho celou dobu mela na rukach.jsem myslela ze vypustim dusi..manza mel ruku v sadre tak ho nemohl vzit.jsem rikala ze poprve a naposled na to straseni.............

hnedoocka23
5. dub 2009

ahoj holky,dneska je opět krásně..ikdyž trošku mráčky...za hodku vyrážím na brusle..a můžu,jelikož mi dneska mrcha dorazila,ale co nadělám nic...už se zase těším na další snažilkování a na iui jedu 15.do polanky... 🙂

hnedoocka23
5. dub 2009

rozi,koukla jsem na fotky Bibi,je to strašné...ale dobře to dopadlo..a snad ji je už lépe....
a jak někdo psal o tom yorkovi,jak ho unesla káně,mám taky známé,co se jim to stalo,ale to bylo narozené 4 měsíční štěně...možná na větší,by si netroufl....kdoví....

asmeena
5. dub 2009

očko: já bych měla strach, že si troufne i na našeho trpasličího pudla, když dokáže ulovit zajíce, tak proč by nezvládl dospělého yorka nebo pudlíka. 😠

katrin111
5. dub 2009

dobry podvecer kelisky............tedka papkam pak si pujdu umyt vlasy a oholit nohy a pipku at jsem zitra kocka do polanky 😀 😀 😀 😀

asmeena
5. dub 2009

Se mi líbí, jak založila ta holčina téma: Jak oznámit manželovi, že čekáme miminko (nebo jak se to přesně jmenuje), jo to jsem si taky tak ze začátku říkala, že až to jednou přijde, co vymyslím za originální oznámení, ale postupem času, když se nedaří už mi to je docela jedno.

katrin111
5. dub 2009

kde ste vsechny?????????????

katrin111
5. dub 2009

jj asmen taky jsem to cetla.....................

asmeena
5. dub 2009

já jsem tady.
Né že bych to té holčině nepřála, ale sami víme jak to chodí

katrin111
5. dub 2009

jj mas pravdu...........nevim me by takove tema nanapadlo zalozit

asmeena
5. dub 2009

jdu si udělat ještě jedno frapíčko - dnes mě celý den bolí hlava

katrin111
5. dub 2009

mnam taky bych si dala..........to je asi tim pocasim..................ja si jdu umyt vlasy........

katrin111
5. dub 2009

asmeeeeeeeeeeennnnnnnnnnn

asmeena
5. dub 2009

ty si umyju až večer před spaním 😉

katrin111
5. dub 2009

ja uz je mam umyte.pred spanim bych nemohla nemuzu jit spat s mokryma vlasama bo pak mi to stoji na vsechny strany a trva tak 2 hodky nez mi usnou

kacza.b
5. dub 2009

ahojky holky. a vikend je pryc toto uteklo

katrin111
5. dub 2009

se mas ze jdes zitra do polanky uz tak brzo.............

kacza.b
5. dub 2009

ja mam par chlupu ze to mam za chvili suche,ale za to si je musim umyvat kazdy den 😠

katrin111
5. dub 2009

ahoj kacenko jj to jo ale jsem rada..........se tesim na zitrek do mekace 😀

kacza.b
5. dub 2009

no jo zitra je polankovy den. asmeena ,katrin a michinka a kdo jeste?

katrin111
5. dub 2009

jj ja taky posledni dobou denne masti se mi jak svina 17.jdu na melir tak se tesim snad se chvili tak nebudou mastit

kacza.b
5. dub 2009

katrin a uz naposledy 😉

katrin111
5. dub 2009

ja nevim kaci uz mam v tom zmatek.................jj jeste verca

kacza.b
5. dub 2009

me nepomaha nic... 😔

katrin111
5. dub 2009

doufam kaci......vercu tam urco potkam.................

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru