Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
12. čer 2009

jj,uz si vzpominam ,zes to sem psala...jsem pako,vubec mi to uz nemysli...jsem celkove nejaka unavena...
Dnes jsem byla pro ty predoperacni vysledky a je tam napsano,pacient schopen operace s rizikem stupen 2...tak tomu sice nerozumim,ale kaslat na to...hlavne,ze me to SNAD nakopne bliz k miminu 😉

j.cien
12. čer 2009

Ocicko jsi tady jeste s nama nebo uz chrnis 😀 ?

asmeena
12. čer 2009

sestřičkám jsem tam vzala bonboniérku s milka čokoládkama, ale zasloužila by si ji tam jedna mladá sestřička s dlouhýma blond vlasama hubená. 😉
Jak jsem se totiž probrala z narkózy, tak se mi potom asi 2 hodiny chtělo na wc, tak jsem si zavolala sestřička a ta se mnou opatrně šla na záchod-s tím vývodem z břicha to šlo těžko, musela jsem si to přidržovat.
A když jsem chtěla jít podruhé na záchod, tak jsem si taky přivolala sestřičku, protože ta první sestřička říkala, že nemám chodit nikam sama. Ale když jsem chtěla podruhé na wc, tak se měnily směny a byla tam jiná sestra, která mě sprdla, proč ji volám, že pokud už jsem jednou na wc došla, tak už si můžu zajít sama.Jenomže jak jsem se zvedla, tak jsem zapomněla na ten vývod a on mi žuchl a škublo mi to s břichem a hned se mi z toho udělalo strašně špatně a bylo mi na omdlení a zvracení. Tak jsem znovu zvonila na sestru, tak mi nasraně donesla misku na zvracení a aby otevřela okno, jsem jí taky musela poprosit, zvedla mi postel pod hlavou a odešla. Jak jsem tu postel měla zvedlou, tak to nebylo příjemné, ale už jsem jí volat nechtěla. Tak jsem tak v sedě zůstala několik hodin, než přišel večer převlíkat postele nějaký klučina, tak jsem ho poprosila, aby mi to dal dolů, ale sám nevěděl jak.

asmeena
12. čer 2009

to mi taky nic neříká stupeň 2, asi tě budou muset víc hlídat.

asmeena
12. čer 2009

ale nechci tě cien strašit. Jinak to byla pohoda. Už si na to ani nevzpomenu, krom toho když je teď hnusně, tak mě bolí jizvy. Ale po týdnu jsem už šla do práce a nikdo by na mě nic nepoznal, kdybych jim to neřekla.

katrin111
13. čer 2009

krasny vikend kelisky,dneska je tam hnusny studeny vitr tak budeme doma,prijde mam ka koupi zakusky a pekne si pozereme.........jinak ocko myslim na tebe at to dopadne nejlip jak muze............dneska jsem mela na obed mnamku.vcera jsem si nalozila do marinady kureci prsicka a udelala jsem k tomu hranolky..........jsem mela porci jako havir............ 😀 😀 😀 😀

asmeena
13. čer 2009

katrin: to je dobře, papáš za dva 😉 😵
Já jsem se dnes dala do praní, začalo krásně svítit sluníčko a ten vítr to krásně profoukne, takže je to uschlé za chviličku.

kat77
13. čer 2009

Zdravím vás holky, je to dnes ale hezký den🙂
U nás je den města, tak máme v parku velkou akci, různé kapelky, odpo tu byli Maxi Turbolenc a Mládek a večer v 8 Čechomor, bude taky ohňostroj atd...

Cienko, já za laparku v Bílovci nic neplatila a to mě operoval Jaroš, jen za tu jednu noc jsem platila 60kč.

larri
13. čer 2009

kat,ty mas napsane,ze jsi z Noveho Jicina.Ty pochazis od tama nebo si se tam provdala?

asmeena
13. čer 2009

Jak jsme jeli na imuno do Brna ve středu přes Odry, tak jsme koukali, že tam byl transparent, že budou dny města. 😉 Tak si kat dnes užíváš? To je dobře.

larri: a co tvé divné chutě? Nenaznačuje te něco? Jak dlouho máš po ET? Ještě jsi nezkoušela testit? 😵

asmeena
13. čer 2009

Tak teď mi blbl koník, čučím, že mi to vůbec ten vzkaz uložilo, protože mi pořád psalo, že nelze odeslat a vyhazovalo mě to.

asmeena
13. čer 2009

Tak teď mi blbl koník, čučím, že mi to vůbec ten vzkaz uložilo, protože mi pořád psalo, že nelze odeslat a vyhazovalo mě to.

asmeena
13. čer 2009

blbne pořád jak tak koukám

larri
13. čer 2009

Aha,kat je z Oder?

asmeenko,ja testovat ted nechci,az pristi vikend.

asmeena
13. čer 2009

larri: myslím, že je z Oder. To je asi lepší testovat co nejpozději, ať se člověk zbytečně nestresuje. Já taky pokaždé co jsem se netestovala, tak to byla pohoda, ale jak jsem začala testovat a na testíku byla jen /, tak jsem tomu ani nechtěla věřit a testovala jsem pak nervózně každý den.
Ale to tvůj případ nebude, protože ty budeš mít na testíku // 😵 moc ti to larri přeji. Už se na nás všechny musí přeci konečně to štěstí v podobě miminka zasmát.

kacza.b
14. čer 2009

krasne ranko kelisky

konik mi porad blbne nejde mi nic odeslat tak to porad zkousim i ted,normalne mi uplne zmizi a napise mi ze me nema v registraci a i kdyz se chci zaegistrovat pod novym jmenem tak to nejde.
tak a ted jsem zvedava jestli se ta zprava doruci 😨

kacza.b
14. čer 2009

hura uz mi to fici 🙂

kacza.b
14. čer 2009

ocko vcera jsem psala,ale neslo mi to odeslat,ale porad se na tebe myslela a drzela ti palecky tak doufam ze to dopadlo na jednicku a ze to vubec nebolelo!!!

larri vydrz s testovanim bude vse O.K. uvidis. kolikaty jsi vubec den po ET, tusim nejak 9,ne?

larri
14. čer 2009

Ahoj kacko,na ET JSEM BYLA V PONDELI,ted je to jeste brzy.

ALE VSEM HODNE DEKUJI ZA PODPORU,kterou od vas tady mam.Pokud se zadari,tak je to i vase pricineni,protoze psychika je tady nejdulezitejsi.

Ocko,jsem tak zvedava,jak si dopadla.

Budu vas sledovat,ale drahy prijede asi za dve hodinky z Nemecka a uz psal,ze chce jit k nam do prace.Skoro vsichni nasi zamestnanci bydli v okoli naseho sportovniho centra,tak si delame 🙂 srandu,ze ta velika terasa co mame v praci je jako nase zahradka.

hnedoocka23
14. čer 2009

ahoj holky,tak se hlásím..chtěla jsem napsat už kolem 12hod,ale nešel koník,zase něco opravovali..
Dorazili jsme kolem 11hod..punkce byla v 8,15h dělal mi ji mladý Sobek,příjemný(potom i pohovor)...takže mám 12 vajíček prý pěkné,Manža spermiogram 30mil.,ale i tak jsme je nechali všechny napíchnout metodou ICSI,že jsou prý potom kvalitnější embryjka...AH nechceme..aůe asi bude PK,pokud budou všechny dobré,atmůžou porovnat...punkce v pohodě,bolesti mírné a ted už se to dá...
v úterý mám ko v 10,10hod.. 🙂

hnedoocka23
14. čer 2009

KELIŠKY TĚHULKY:
rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,3xIUI neg.,cerven laparka a pak snad konecne IVF
☼hnedoocka23(Petra)5xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-OD 26.5.SYNAREL,od 5.6.puregon 225j..kontrola 10.6.Polanka..máme 14 folíků,možná i víc..punkce 14.6.2009,máme 12 vajíček,použili jsme metodu ICSI(kontrola 16.6.a možná ET nebo PK)

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci v nebíčku,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,od 10.6.2009 začínám se Synarelem

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace, takže do třetice 22.5. inseminace dva folíky 23 a 19mm
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09 - bez úspěchu, 2 IVF v srpnu

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF, 10.6.imunologické vyšetření v Brně
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka) 3xmimoděložní, 2xIVF v 9/2008 a 3/2009 Fertimed Polanka, na podzim 09 asi třetí pokus

kacza.b
14. čer 2009

ocko super gratuluju tak hodne stesticka at jsi nase letni tehulka!

ten konicek zlobi to mas pravdu,ja uz ti psala nekolikrat a nefungoval 😠

kacza.b
14. čer 2009

larri ja mam porad zafixovane ze jsi byla na ET v patek,takze az v pondeli...tak to mas na testovani cas.
tak ti taky moooooc drzim palecky.
to bude za chvilku tehulek 😵

hnedoocka23
14. čer 2009

ahoj kaczi 🙂 ted jsem spokojená a nemám ani nervíčky..snad se to už konečeně povedeeeeeeeeeee

hnedoocka23
14. čer 2009

držíme palečky larri...to já budu testovat v prvním týdnu července 🙂

hnedoocka23
14. čer 2009

holky,na punkci byli semnou dvě slečny...ta jedna už šla po 5.na ivf a mezitím měla i kety..má vždycky kolem 25vajíček a nic z toho pak..nikomu nenašli chybu...je to na prd,bylo mi ji líto...byla ve Zlínu i v brně a nikde nic a ted zkusila fertimed...říkala,že po psych.stránce už je na tom špatně a proto to bude její poslední pokus...
a ta druhá měla u OPu komplikace..má totiž astma a do toho byla nachlazená+rýma a kašel...v anestezii jim modrala,dusila se..tak ji museli vzbudit,dát inhalátor,infuzi a pak znova..anesteziložka byla z toho pěkně vedle a ještě ji přišla min.2x zkontrolovat a vynadala personálu,že když ví,že je nachlazená,jakto že nic nebylo připravené,kdyby náhodou...nakonec získali 15vajíček...holka byla hodně sympatická,fajn jsme pokecali,snad se uvidíme na kontrole v úterý 🙂 a budeme spolu ležet na ET...

kacza.b
14. čer 2009

ocko to je sila ze uz ta kocka jde po pate a vi ze je to jeji posledni pokus,to na psychice fakt neprida,ale musi doufat nadeje umira posledni!.....ja jsem si taky rikala ze pujdu naposledy a jeste jsem se rozhodla pro tu darkyni a kdyz uz ani to nevyjde tak uz asi nic nebude 😔

a ta astmaticka to je taky sila,jeste ze to vsechno zvladli.

hnedoocka23
14. čer 2009

byli z toho všichni vyhukaní,všichni tam lítali kolem ní...a ta potom vysmátá..moc jim děkovala..

kaczi,vyjde to,musí to sakra už vyjít..... 😵

hnedoocka23
14. čer 2009

dneska mi dělá manža výbornou večeři..opeká mi na ohýnku makrelku 😎 mnamka,už se těším...dneska jsem neměla ještě nic teplého v sobě,vlastně ani včera......... 😒

katrin111
14. čer 2009

dobry vecer holky,ocko tak to je moc krasna urodicka a verim ze tentokrat to vyjde,moc ti drzim vsechny palecky 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru